Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Травень
ПнВтСрчтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Відбулася зустріч керівництва Львівської області з делегацією Агентства США
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zustAMUkr15052017.jpg

15 травня, відбулася зустріч керівництва Львівської області з делегацією Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зокрема, під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва та продовження реалізації спільних проектів.
Зі свого боку голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував за ту роботу, яку проводить Агентство США з міжнародного розвитку на території області.
«Львівщина перебуває в активній фазі створення спроможних об'єднаний територіальних громад. Питання децентралізації є номер один, - наголосив Олександр Ганущин. – Підтримка місії в проектах та програмах, пов’язаних з адміністративно-територіальною реформою, для нас є дуже важливими та цікавими. Користуючись нагодою, хотів би запросити представників USAID на Форум місцевого розвитку, який відбуватиметься у Трускавці в червні. На ньому, зокрема будуть обговорюватися такі питання як децентралізація, енергоефективність, підтримка малого та середнього бізнесу, транскордонна співпраця та розвиток Карпатського регіону».
Окрім того, очільник облради подякував за підтримку USAID минулорічного Форуму.
Також керівництво області торкнулося теми ситуації на Сході України. Як зауважив Олександр Ганущин, окрім перемоги на фронті нам потрібно перемагати в головах людей, які там проживають. «Тому ми налагодили співпрацю з Луганщиною в освітній та культурній сфері, які фінансуються з обласних бюджетів обох областей. Також наш комунальний телеканал «Перший Західний» має кілька спільних проектів з Луганським телебаченням і така співпраця продовжуватиметься. Очільник облради запропонував американській стороні також долучитися до таких ініціатив.

Докладніше | Дата: 15. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 3 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Як визначається дохід юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи від продажу земельної ділянки?


Згідно із п.п. 2 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 ПКУ.

Згідно з п. п.292.6 ст.292 ПКУ датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі.

Для платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) датою отримання доходу також є дата відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених ПКУ.

Пунктом 292.2 ст.292 ПКУ визначено, що при продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів.

Якщо основні засоби продані після їх використання протягом 12 календарних місяців з дня введення в експлуатацію, дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

Платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку щодо доходів та витрат з урахуванням положень пп. 44.2, 44.3 ст. 44 ПКУ (п.п. 296.1.3 п. 296.1 ст. 296 ПКУ).

Юридичні особи - платники єдиного податку ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат з метою обрахунку об’єкта оподаткування за методикою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику (п. 44.2 ст. 44 ПКУ).

В бухгалтерському обліку земельні ділянки та капітальні витрати на поліпшення земель, не пов’язані з будівництвом, згідно з п. 5 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затвердженого наказом Мінфіну України від 27.04.2000 № 92 (далі – П(С)БО 7), класифікуються як основні засоби (підгрупа 5.1.1 групи 5.1 «Основні засоби»).

Відповідно до п.7 П(С)БО 7 придбані (створені) основні засоби (в т. ч. земельні ділянки) зараховуються на баланс підприємства/установи за первісною вартістю. Перелік витрат, які включаються до первісної вартості об’єкта основних засобів, міститься в у п. 8 П(С)БО 7.

Залишкова вартість – різниця між первісною (переоціненою) вартістю необоротного активу і сумою його накопиченої амортизації (зносу) (п. 4 П(С)БО 7).

При цьому згідно з п. 22 П(С)БО 7 вартість земельних ділянок не є об’єктом для нарахування амортизації в бухгалтерському обліку, тобто земельні ділянки не мають залишкової вартості.

Враховуючи викладене вище, юридична особа – платник єдиного податку третьої групи у разі продажу земельної ділянки як окремого об’єкта власності включає до складу доходів усі надходження коштів, отримані від продажу такої земельної ділянки, у звітному періоді (кварталі) їх отримання.

Докладніше | Дата: 15. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 19 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Участь в апаратній нараді
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/narada15052017.jpg

15 травня голова Жовківської районної ради Р. Горбань прийняв участь в апаратній нараді з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів Жовківської РДА, яку проводила голова Жовківської районної державної адміністрації Н. Щур.

Докладніше | Дата: 15. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 29 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбулись зональні змагання V-ї Спартакіади серед депутатів
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/ten052017_2.jpg

13 травня у м. Жовква відбулись зональні змагання V-ї Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад .

Змагання Спартакіади проводилося з таких видів спорту: футбол, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи.
Урочисте відкриття V-ої Спартакіади відбулося у спортивному комплексі «Lirs». В церемонії відкриття взяли участь голова Жовківської районної ради Роман Горбань, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда та заступник голови Львівської обласної організації спортивного товариства «Спартак» Ігор Власенко.
У Спартакіаді взяли участь команди ІІІ-ої зональної групи: Жовківського, Яворівського, Городоцького, Перемишлянського та Буського районів.

За результатами змагань перемоги у п’яти видах спорту здобули:

Футбол - 1 місце - команда Яворівського району; 2 місце - команда Городоцького району; 3 місце - команда Жовківського району.
Волейбол - 1 місце - команда Городоцького району; 2 місце - команда Жовківського району.
Настільний теніс - серед чоловіків 1-е місце - Жовківський район (Новоскварявська сільська рада - Гринчук Василь); серед жінок 1-е місце - Городоцький район (Гладиш Оксана).
Шахи-серед жінок 1-е місце - Жовківський район (Орищин Любов); серед чоловіків 1-е місце - Яворівський район (Ільницький Ігор).
Шашки - серед чоловіків 1-е місце - Жовківський район (Яворівський Зіновій); серед жінок 1-е місце -Яворівський район (Дубневич Любов).
У рочисте закриття і нагородження переможців відбулося у сесійній залі Жовківської районної ради.

Докладніше | Дата: 13. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 24 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

ПОВІДОМЛЕННЯ
Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.ст.46,55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 16 травня 2017 року о 10 годині в сесійному залі Жовківської районної ради скликається позачергова 13-а сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання.

На сесію запрошуються: керівництво, завідувачі відділів, начальники управлінь Жовківської райдержадміністрації, сільські, селищні, міські голови.

Початок реєстрації о 09 год.30 хв.

Голова ради Роман Горбань

Докладніше | Дата: 12. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 21 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1608 на 322 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ... | 322 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 505
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.