Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Квітень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі

Віртуальна Жовква

Відбулась зустріч заступника голови Жовківської районної ради Жук Алли Іванівни
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zusrich032017_1.jpg

31.03.2017 року відбулась зустріч заступника голови Жовківської районної ради – Жук Алли Іванівни; керівника апарату Жовківської райдержадміністрації – Богуш Анни Андріївни; начальника Жовківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області – Бассараб Тараса Юрійовича з батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу та прийомними батьками прийомних сімей, які функціонують на території Жовківського району.

На зустрічі були присутні : заступник начальника служби у справах дітей Жовківської РДА – Наталя Тимощук; начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей Жовківської РДА – Мар’яна Петрук; провідний фахівець соціальної роботи Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Олег Рутецький; державний виконавець Жовківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області – Василь Макогін.
В ході зустрічі прийомних батьків, батьків-вихователів було проінформовано щодо захисту законних прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу в Жовківському районі; розглянуто актуальні питання щодо виховання прийомних дітей та дітей-вихованців у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
Також представниками державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області прийомним батькам, батькам-вихователям безоплатно передано майно, конфісковане рішенням суду.

Докладніше | Дата: 31. 03. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 12 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

1 КВІТНЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ історико-документального альбому
Новини

Понад дві сотні фотографій Родини Шептицьких, які ілюструють історико - документальний альбом „Блаженний архімандрит Климентій (Казимир граф Шептицький). Листи до рідного брата Станіслава графа Шептицького та родини”, сприятимуть глибшому вивченню постаті блаженного свщмуч. Климентія Шептицького та родини Шептицьких загалом.

У альбомі використано світлини з колекції „Archiwum Szeptyckich” (Польща), о. Юстина (Юрій Бойко), Івана Матковського, Лесі Квик, Романа Метельського, „Narodowe Archiwum Cyfrowe” (Польща), Muzeum Narodowe w Warszawie (Польща), Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona (CBN) (Польща) - багато з них також вперше побачать світ.

Передмовою до видання стали спогади с. Ванди, дочки Олександра графа Шептицького і племінниці о. Климентія та Митрополита Андрея Шептицьких. Спогади с. Ванди перекладені з польської мови та друкуються також вперше.

http://prostir.museum/ua/post/39105

Докладніше | Дата: 31. 03. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 9 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відзначатимемо 100 років з дня заснування театру імені Марії Заньковецької
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/uvilejteatr032017.jpg

Цьогоріч відзначатимемо 100 років з дня заснування Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, генеральний директор театру Андрій Мацяк та журналісти обговорили підготовку та реалізацію заходів до святкування.
Прес-конференція відбулася 29 березня, у приміщенні театру.
Зазначимо, що з обласного бюджету уже скеровано 600 тис. грн для закупівлі крісел у глядацьку залу Великої сцени театру.
«Ми на крайній сесії затвердили Комплексну програму розвитку культури на Львівщині, в межах якої якраз і закуплять крісла у глядацьку залу. Окрім цього, можемо звітувати про проміжні результати у грантовій програмі, яка фінансується Європейським Союзом «Польща-Білорусь-Україна» – це транскордонні проекти. Власне наш театр імені Марії Заньковецької разом з театром Юліуша Остерви (Люблін) отримав високий бал у І-му турі, відтак, пройшов у ІІ-й тур. Сума гранту становить 700 тис євро для завершення ремонтних робіт та закупівлі необхідного обладнання у театр», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Також уже найближчим часом запрацює система онлайн-продажу квитків у театр.
Офіційне святкування 100-ліття з дня заснування театру ім. Марії Заньковецької відбудеться у жовтні. З цієї нагоди готується міжнародна культурно-мистецька акція за участі Національного академічного українського драматичного театру ім. І Франка (Україна), Польського театру Народового, Національного академічного театру ім. Янки Купали (Білорусь) та Литовського національного драматично театру (вистава «Борис Годунов» у постановці Еймунтаса Някрошуса).

Докладніше | Дата: 30. 03. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 26 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Щодо рентної плати за видобуток газу до місцевих бюджетів
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/gazrenta.jpg

З наступного року 5% відрахування від рентної плати за видобуток газу до місцевих бюджетів буде відбуватися у наступному співвідношенні: 2% до обласних бюджетів, 2% до районних бюджетів, 3% до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, 1% до бюджетів місцевого самоврядування.
Про це йдеться у Законі №1793-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату», який вступає в чинність з 1 січня 2018 року.

«За орієнтовними підрахунками 1 тис.м3 видобутого газу принесе в бюджет сільської ради 5000 грн щорічно. До прикладу, вже з 1 січня 2018 року Рогізнянська сільська рада Яворівського району Львівської області отримуватиме щорічно близько 100 000 грн у свій бюджет). Запропоновані відрахування до місцевих бюджетів можуть бути спрямовані на розвиток інфраструктури населених пунктів», - пояснив голова постійної комісії з питань екології та природних ресурсів Львівської облради Андрій Білоус.

Докладніше | Дата: 30. 03. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 20 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Для львівських видавців і книгорозповсюджувачів збережуть пільгову орендну плату
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/knygaLviv032017.jpg

Для львівських видавців і книгорозповсюджувачів, які орендують приміщення Львівської обласної ради, збережуть пільгову орендну плату в розмірі 1 грн за 1 кв м.
Відповідне рішення ухвалила комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації під час засідання 29 березня.
Окрім того, члени комісії заслухали звіт Видавничого центру "Пам’ять" щодо проведеної ним роботи у 2016 році. Також доручили департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації вивчити проблемні питання діяльності цього центру, зокрема в частині обсягів дофінансування для виплати заробітної плати працівникам до кінця поточного року та видання томів книги "Реабілітовані історією".
На засіданні також йшлося про належне впорядкування пам’ятника українським жертвам у с. Гута Пеняцька Бродівського району, можливого виділення фінансового ресурсу з обласного бюджету чи організації збору коштів серед українських меценатів.
Комісія розглянула проект звернення від обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України щодо надання статусу "національний" Львівському історичному музею.
Також на засіданні погодили делегування представників до складу конкурсних комісій на заміщення посад директорів комунальних закладів Львівської обласної ради:
"Адміністрація історико-культурного заповідника "Нагуєвичі" – Тетяна Бей,
"Адміністрація історико-культурного заповідника "Стільське городище" – Оксана Сафінська,
"Історико-етнографічний музей "Бойківщина" – Юрій Сидорович,
"Адміністрація історико-культурного заповідника "Давній Пліснеськ" – Мирослава Бабінська.

Докладніше | Дата: 30. 03. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 23 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1510 на 302 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ... | 302 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 501
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.