Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Травень
ПнВтСрчтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Звернення щодо провокаційних дій
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/oblrish052017-2.jpg

Львівська обласна рада ухвалила звернення щодо провокаційних дій та наруги над могилою українських воїнів у селі Грушовичі (Республіки Польща).

Відповідне звернення скерували до Маршалка Підкарпатського воєводства, воєводи Підкарпатського воєводства, старости Перемишльського повіту,
Міністерства закордонних справ України, посла Республіки Польща в Україні, Генерального консульства Республіки Польща в Львові.
«Нещодавно, 26 квітня 2017 року, сталася чергова антиукраїнська провокація в Підкарпатському воєводстві – розбір залишків українського місця пам’яті в селі Грушовичі (ґміна Стубно Перемишльського повіту). Упродовж останніх років місце пам'яті та поховань воїнів УПА в Грушовичах неодноразово зазнавалоруйнувань невідомими вандалами, а нинішня акція, здійснена "групою активістів", вражає своїми обставинами, адже все відбувалося за офіційною згодою війта ґміни Стубно, а польська поліція взагалі не втручалася. Такий факт викликав рішучий протест Об’єднання українців Польщі (ОУП). Організація назвала інцидент у Грушовичах "черговою антиукраїнською провокацією", акцентуючи на тому, що руйнування українського монумента здійснено за два дні до відзначення 70-річчя операції "Вісла".
Слід акцентувати, що за кілька останніх років на території Польщі знищено чи сплюндровано більше десяти місць пам’яті. Вчинений акт вандалізму ще раз підтвердив, що безкарність і відсутність належної реакції польської держави на факти плюндрування місць поховання лише заохочують зловмисників у Польщі та Україні до подібних провокацій, адже така безкарність робить зловмисників сміливішими.
Варто нагадати подібний випадок, який, на жаль, мав місце в Україні: невідомими особами 8 січня 2017 року з провокативною метою було сплюндровано пам’ятник убитим у роки Другої світової війни цивільним мешканцям польського поселення Гута Пеняцька (сучасна територія Бродівського району на Львівщині). Місцева влада, державні і дипломатичні інституції України відразу в один голос засудили вандалізм. Тоді ж представники місцевої влади заявили про необхідність терміново відбудувати пам’ятник. Пам’ятний знак повністю відновлено негайно – через місяць після інциденту, жалобні урочистості на місці трагедії відбулися 26 лютого 2017 року.
З огляду на небувалий резонанс, що викликав факт руйнування українського пам'ятника, а також з метою негайного припинення будь-яких інсинуацій, ми, депутати обласної ради, висловлюючи думку широкої громадськості Львівщини, вимагаємо від Міністерства закордонних справ України взяти під особистий контроль реакцію офіційної влади Республіки Польща на вищезгаданий інцидент, звернутися до польських органів влади з вимогою провести належне розслідування та сприйняти цю справу як пріоритетну для забезпечення громадського спокою в країні, притягнути до відповідальності осіб, причетних до плюндрування могил і розпалювання ненависті на національному ґрунті.
Ми підтримуємо ініціативу Українського інституту національної пам'яті щодо припинення розгляду будь-яких звернень польських державних інституцій, окремих осіб чи громадських організацій про надання дозволів на встановлення нових польських пам’ятників та пам’ятних знаків чи реставрацію вже існуючих на території України.
Закликаємо Уряд Республіки Польща, Маршалка Підкарпатського воєводства, воєводу Підкарпатського воєводства, старосту Перемишльського повіту негайно вжити вичерпних заходів для відновлення пам'ятника воїнам УПА в селі Грушовичі поблизу Перемишля, як зробила це українська сторона після провокаційного підпалу пам'ятника полякам у Гуті Пеняцькій», - йдеться у тексті звернення.

Докладніше | Дата: 11. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 6 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Свято української молоді
Новини

Свято української молоді:
“Андрей Шептицький – це Україна:
будівничий, князь, лідер!”

Єдність держави, єдність церкви, єдність нації.
В єдності сила, добробут і перемога!

11 травня 2017 року
смт. Великий Любінь

11:00 - екскурсія місцями життя, творчості і служіння Андрея Шептицького (церква св. Миколая)
12:00 - молебень на прославу праведного митрополита Андрея Шептицького (Великолюбінська ЗСШ)
12:15 - виставка української народної творчості “Таланти Твої, Русь-Україно” (Великолюбінська ЗСШ)
12:30 - спортивний фестиваль «Український дух, гарт і перемога»: міні-футбол, карате (Великолюбінська ЗСШ)
13:00 - каво-перерва
13:30 - привітання і благословення учасників Свята (Великолюбінська ЗСШ)
13:45 - Міжнародна науково-практична конференція «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» (Великолюбінська ЗСШ)
15:00 - фестиваль української пісні «Голос Руси-України» (хори, ансамблі, солісти) (школа мистецтв)
16:15 - нагородження учасників Свята
16:30 - спільне фото учасників свята
16:45 - каво-перерва, зустріч учасників свята з ЗМІ, прес-конференція


Оргкомітет


Контактний номер: (098) 219-39-17 Президент ЦНВ ім. А.Шептицького
E-mail: gbrunets@ukr.net Григорій Брунець


Партнери:
«ЛЕО-Кераміка» “ЕКО-ДІМ”
«Техніка для бізнесу» Група компаній «Берта» (ТМ “Близенько”)
«Ніка-Захід» «Брунець та партнери»
ТРК “Львів” “СТЕФАНО”
“Хліб-трейд” (“Просто добрий хліб”)

Докладніше | Дата: 10. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Участь в апаратній нараді
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/narada10052017.jpg

10 травня голова Жовківської районної ради Р. Горбань прийняв участь в апаратній нараді з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів Жовківської РДА, яку проводила голова Жовківської районної державної адміністрації Н. Щур

Докладніше | Дата: 10. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Розпочали прийом заявок від районних рад та міст обласного значення
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/454542.jpg

1 травня Львівська обласна рада розпочала прийом заявок від районних рад та міст обласного значення на участь у щорічному обласному конкурсі “Екологічно чистий населений пункт”.

Конкурс проводиться з метою поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля серед населених пунктів, які поділені на 4 категорії: І категорія – міста обласного значення; ІI категорія – міста районного значення; ІІІ категорія – селища; ІV категорія – села.
Переможцями Конкурсу визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:
- організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території відповідної громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту;
- ремонту, реконструкції та облаштування наявних об’єктів екологічного призначення і спорудження нових;
- створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;
- проведеної роботи, пов’язаної з охороною довкілля, у тому числі із запобігання забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшення шуму і забезпечення раціонального використання природних ресурсів;
- озеленення населених пунктів, збереження наявних і створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури й садово-паркового мистецтва;
- впровадження малих архітектурних форм екологічного призначення, що відзначаються новизною конструкцій, економічністю й зручністю в експлуатації;
- впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.
Для участі в Конкурсі сільські, селищні, міські ради міст районного значення подають до відповідної районної Конкурсної комісії на участь Заявку.
Районні ради подають обласній Конкурсній комісії до 1 червня поточного року матеріали переможців районного Конкурсу із зазначенням переможця з кожної категорії населеного пункту – претендентів на участь в обласному Конкурсі.
Фінансування обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт” здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в складі обласного бюджету у відповідному році.
Місцевим радам, населені пункти яких зайняли призові місця в Конкурсі, вручаються відповідні дипломи Львівської обласної ради I, II та III ступенів, а також з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти в таких обсягах:
У першій та другій категоріях населених пунктів: за перше місце – 90 тис. грн;за друге місце – 70 тис. грн;за третє місце – 60 тис. грн;
У третій та четвертій категоріях населених пунктів:за перше місце – 50 тис. грн;за друге місце – 30 тис. грн;за третє місце – 20 тис. грн.

Докладніше | Дата: 09. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбулися поминальні заходи за загиблими у другій Світовій війні
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/9tr_prym_7.jpg

8 травня, за участю представників влади, громадських організацій та священиків біля районного Народного дому у м.Жовква відбулися поминальні заходи за загиблими у другій Світовій війні з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Відповідно до Указу Президента, підписаного 2015 року, з метою відзначення гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму вважати 8 травня День пам’яті та примирення і вважати цю подію як символ Перемоги над нацизмом.

Докладніше | Дата: 08. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1608 на 322 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | ... | 322 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 505
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.