Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Липень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі

Віртуальна Жовква

6, 5 млн грн економії
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/ekZh072017.jpg

6, 5 млн грн економії для бюджету такого міста як Жовква – це суттєві кошти.

І все – завдяки програмі енегроефективності, впровадженій у межах програми Євросоюзу «Демонстраційні Проекти – Угода Мерів». Львівська обласна рада усіма можливими способами сприяє, аби такі от позитивні показники були і в інших містах нашого регіону. На цьому, перебуваючи 4 липня в Жовкві, під час семінару, присвяченому реалізації програми, наголосив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.
За його словами, Жовква – єдине місто в Україні, яке здійснює одразу два проекти «Угоди мерів». Йдеться про модернізацію міської котельні, реконструкцію дитячого садочка «Калинонька», заміну тепломереж та створення сучасних індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках. Очікувана економія – 10 812 МВт∙годенергії та 2 379 тонн СО2.
Варто зазначити, що проекти в Жовкві реалізуються на умовах співфінансування: загальна вартість – 860 тис. євро. Із цієї суми 688 тис. євро – це кошти ЄС. 2 млн грн виділили з обласного бюджету, решта – долучилася казна міста.
Як зауважив керівник команди підтримки програми «CoM-DeP» Ян Ваандерс, у сучасних реаліях скеровувати великі кошти на енергоносії – неефективно. «У межах наших проектів ми працюємо тільки з європейськими стандартами. Витрачати кошти на енергоносії – це даремна трата фінансового ресурсу. Для чого витрачати кошти на енергоносії, коли ви можете вкласти їх у дороги, школи, переробку сміття чи інші речі?!», – додав він.
Крім того, Ян Ваандерс поінформував, що вже більше ста міст України стали членами програми Європейського Союзу «Угода мерів». «Аби отримати гранд як Жовква, місто повинне перш за все скластисвій план сталого енергетичного розвитку та подати його до європейської комісії», – акцентував керівник команди підтримки програми «CoM-DeP».
На переконання Володимира Гірняка, Жовква демонструє сьогодні приклад енергоефективного міста. «У контексті збереження енергії Львівщина витрачає і буде витрачати надалі суттєві кошти. Цього року ми вперше запропонували Програму по збереженню енергії на суму 30 млн грн. Окрім того, цьогоріч на цей ринок запускаємо приватний капітал. Процес не одного дня, але рухаємось у правильному напрямку», - резюмував Володимир Гірняк.

Докладніше | Дата: 04. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Майор Миханцьо Михайло Васильович став військовим комісаром
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/ZhKomisar072017.jpg

Майор Миханцьо Михайло Васильович став військовим комісаром Жовківського районного військкомату.

На посаді військового комісара Жовківського РВК Михайло Михайнцьо замінив підполковника Сергія Кучинського.
Представлення нового комісара відбулося 4 липня у кабінеті голови Жовківської райдержадміністрації.
Перед тим, як очолити Жовківський районний військовий комісаріат, Миханцьо Михайло обіймав посаду у Личаківсько-Залізничному об'єднаному районному військовому комісаріаті.Окрім того, як учасник бойових дій він має бойовий досвід та досвід керування на обласному рівні. Миханцьо Михайло запевнив, що готовий почути усіх та швидко реагувати на нові проблеми.

Докладніше | Дата: 04. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбулось відкриття місцевої пожежної команди в селищі міського типу Магерів
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/pozMag072017_5.jpg

З липня відбулось відкриття місцевої пожежної команди в селищі міського типу Магерів. Рятувальники МПК гарантуватимуть безпеку Магерівській громаді, до складу якої входять такі населені пункти, як: Магерів, Замок, Погариського, Підлісся, загальною кількісю населення близько 6500 чоловік.

Відкриття пожежної команди на території Магерівської об’єднаної територіальної громади було вкрай необхідним кроком. Саме з метою гарантування надійного протипожежного захисту громади було прийнято раціональне рішення створити місцеву пожежну команду на добровільних засадах. Таким чином, функціонування такої пожежної команди сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки на території громади.
На даний час у Магерівській пожежній команді працюватимуть 4 водії пожежного автомобіля. Водії чергуватимуть у МПК позмінно цілодобово. Усі вони пройдуть відповідні фахові навчання.
Пожежне депо, де функціонуватиме місцева пожежна команда, розміщене на території Львівської філії Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки та технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого».
З нагоди відкриття МПК привітати громаду завітали представник ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Мірошкін, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, начальник Жовківського РВ ГУ ДСНС України Ігор Дорош, директор Львівської філії УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого Микола Климчук та голова Магерівської громади Петро Домінік.
Настоятель місцевого храму освятив пожежний автомобіль та усі приміщення пожежного депо. Тепер рятувальники із божою допомогою берегтимуть спокій у населеному пункті.
Нагадаємо, що Львівська область входить до числа 5-ти областей України, де запроваджено Пілотні проекти щодо організації заходів цивільного захисту населення в об'єднаних територіальних громадах.
Варто зазаначити, що в 2004 році у Жовківському раойні було створено загін місцевої пожежної охорони Жовківського району (далі - МПО), який складається з 39 осіб та нараховує 7 пожежних автомобілів. На базі загону МПО створено 6 місцевих пожежних команд (далі – МПК), а саме: МПК Куликів; МПК Зіболки; МПК Туринка;МПК Любеля;МПК Бишків; МПК Добросин.

Докладніше | Дата: 03. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 16 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

В оплаті за проїзд у міських маршрутках не відбулося жодних змін
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/oplMarshBezzmin072017.jpg

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, в оплаті за проїзд у міських маршрутках не відбулося жодних змін: усі пільгові категорії, зокрема пенсіонери, їздять безкоштовно.

«У оплаті за проїзд у наших маршрутках все залишилося без змін. За усіма пільговими категоріями, зокрема пенсіонерами, залишається право на безкоштовний проїзд. Зміни в оплаті за проїзд в маршрутках стосуються транспорту області: 50% вартості за проїзд пенсіонери оплачують в обласних маршрутках», — розповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Докладніше | Дата: 03. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 13 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Останніми роками у нашій місцевості почастішали грози
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/groza_01.jpg

Останніми роками у нашій місцевості почастішали грози. Вірогідно, що це пов’язано із загальнопланетарними кліматичними, а можливо і фізичними змінами. Що ж таке гроза? За науковим визначенням, гроза – атмосферне явище, при якому у потужних купно-дощових хмарах і між хмарами та землею виникають сильні електричні розряди – блискавки, які супроводжуються громом. Як правило, при грозі випадають інтенсивні зливові опади, нерідко град, спостерігається посилення вітру, часто до шквалу.
Блискавка – це гігантський електричний іскровий розряд в атмосфері, який зазвичай проявляється яскравим спалахом світла та громом, що її супроводжує. Найчастіше блискавка виникає в купно-дощових хмарах, тоді вони називаються грозовими, іноді блискавки утворяться в шарувато-дощових хмарах. Середня довжина блискавки становить близько 2,5 км, хоча деякі розряди ширяться в атмосфері на відстань до 20 км.
– Уникайте відкритої місцевості. Як відомо, блискавка зазвичай б’є по найвищому об’єкту на своєму шляху. Самотня людина у полі якраз і є цим об’єктом. Ще страшніше опинитися під час грози на одинокому пагорбі. Якщо ж Ви з якоїсь причини залишилися в полі, то сховайтеся в будь-якому можливому заглибленні у найнижчому місці: канавці, щілині або просто у найнижчому місці поля, сядьте навпочіпки та пригніть голову. Лежати на мокрій землі під час грози не рекомендується.
– Не метушіться. Від грози не потрібно бігти. Чим ширше Ваші кроки, тим небезпечніший для вас удар блискавки. Якщо пониження місцевості є далі від того місця, де Вас раптом застала гроза (навіть не далеко), не біжіть туди, а повільно йдіть, схилившись якомога нижче, а краще – навприсядки. Ні в якому разі не варто пересуватися на велосипедах, мопедах і мотоциклах. Не варто навіть руками вести апарат, йдучи поряд.
– Уникайте води. Вода – відмінний провідник струму. Удар блискавки поширюється навколо водойми в радіусі 100 метрів. Нерідко вона б’є у береги. Тому не те що купатися, а навіть відпочивати біля води під час грози не можна.
– Намагайтеся сховатися. Безпечніше всього під час грози перебувати в приміщенні із громовідводом. Якщо гроза застала вас у місті, сховайтеся у магазини, під’їзд тощо. Не страшно, якщо ви перебуваєте в автомобілі, тільки закрийте вікна. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає в найвищі з них (дуби, тополі, сосни). Тобто чим менше деревце, під яким ви знайшли притулок, тим краще. Але якщо це одиноке дерево (а тим більше – на пагорбі), то воно Вас не захистить, а навпаки може притягнути блискавку. А ховатися від грози в лісі небезпечно. Мокре дерево проводить струм, окрім того, кора ураженого блискавкою дерева, розлітається на десятки метрів навколо, і може зачепити Вас. У квартирі чи в окремому будинку під час грози завжди зачиняйте вікна, вимикайте телевізори та антенні вводи. У кого є кабельне підключення до інтернету, краще витягнути з комп'ютера мережевий кабель, якщо підключення не оптоволоконне.
– Остерігайтеся небезпечних предметів. Потрібно пам’ятати, що удар блискавки небезпечний не тільки тоді, коли гроза б’є безпосередньо в людину, але і коли б’є у предмети, що перебувають поруч. Тому не варто доторкатися до будь-чого мокрого, залізного, електричного, тому що в такі речі блискавка б’є найчастіше. Не можна сидіти біля багаття, адже у нагрітого повітря провідність для блискавки значно більша. Дуже нерозумно перечікувати грозу біля лінії електропередач. Електрика в будь-якому виді притягує блискавку.
Найнебезпечнішими є спроби розмовляти під час грози по мобільному телефону. Найкраще під час грози мобільні телефони повністю вимикати. Будь-які металеві деталі дуже привабливі для блискавки: годинники, ланцюжки, а особливо розкрита над головою парасолька – потенційні об’єкти для удару блискавки.
Пам’ятайте, дотримання цих порад може врятувати Вам життя!

Докладніше | Дата: 03. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 13 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1815 на 363 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ... | 363 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.