Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Липень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі

Віртуальна Жовква

У місті Жовкві відбувається поточний ремонт доріг
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/remdorZh072017_1.jpg

У місті Жовкві відбувається поточний ремонт доріг.

Так, вже проведено ремонт дороги по вул. Грушевського, на який витрачено 147 тис. грн. Там відремонтували близько 100 м покриття і більшість роз’їздів.
180 тис. грн.. витрачено на ремонт дороги по вул. Яворницького. Крім того, на цій же вулиці буде продовжено ремонт іншої ділянки, на який витратять 120 тис. грн.
Окрім поточного ремонту доріг, у Жовкві відремонтували внутрішньо-квартальні проїзди до будинків №№102, 104 та 106 по вул. Львівській. На цій же вулиці зроблений поточний ремонт внутрішньо-квартального проїзду до будинку №94.
Також розпочався поточний ремонт дороги по вул. Вокзальній. Наразі там проводять роботи з фрезерування.
Згодом Жовкву очікує ремонт дороги по вул. Св. Трійці. На це там передбачено 300 тис. грн. Ще 200 тис. грн. виділено на ремонт внутрішньо-квартальних проїздів. Поки що триває розроблення проектно-кошторисної документації.


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/remdorZh072017_2.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/remdorZh072017_3.jpg

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 21 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

У жовківському дошкільному навчальному закладі №2 «Калинонька» тривають роботи
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/sadik072107.jpg

У жовківському дошкільному навчальному закладі №2 «Калинонька» тривають роботи із його повної реконструкції. Так, у дитсадку вже завершились роботи із реконструкції зовнішнього фасаду будівлі. Вони передбачали, зокрема, заміну вікон на енергозберігаючі, утеплення стін мінеральною ватою і декоративне оздоблення фасаду. Крім того, повністю замінено покрівлю, зовнішні двері, частково замінено систему вентиляції, електропостачання, каналазації. Також тривають роботи з монтажу підвісної стелі – у окремих приміщеннях вони вже завершені, та проведено підготовчі роботи для заміни підлги.
Об’єм запланованих робіт є дуже великим. Тому підприємство-підрядник, яке займається реконструкцією дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька», звернулося з проханням продовжити доступ до будівелнього майданчика для виконання будівельно-монтажних робіт.
Корпорація будівелних підприємств «Карпатбуд» зазначає термін, до якого необхідно продовжити реконструкцію дитсадка, складає до 31 серпня цього року.
- Роботи тривають і через великий їхній об’єм це створює незручності, в першу чергу, батькам дітей, які не можуть відвідувати дитсадок, а також працівникам дошкільного навчального закладу. Ми дуже вдячні усім за розуміння і терпіння, однак ці незручності є варті того результату і ефекту, яким буде досягнуто після завершення реконструкції, - зазначив міський голова Жовкви Петро Вихопень.
У Жовківській міській раді зазначили, що представники підприємства-підрядника «Карптбуд» ще до початку реконструкції говорили про необхідний термін для виконання усіх робіт у дитячому садку у 3 місяці. Зважаючи на те, що дитсадок – це постійно діюча установа, де не передбачено канікул, Жовківська районна державна адміністрація погодила лише тимчасове призупинення її роботи – до 14 липня. Тому зараз існує необхідність продовжити цей термін.
Жовківська міська рада також звернулася з проханням до Жовківської районної державної адміністрації продовжити призупинення роботи дитячого садка. Міська влада сподівається, що районне керівництво піде на зустріч громаді Жовкви, батькам з дітьми та вихователям дошкільної установи, аби ті змогли отримати сучасну, комфортну та безпечну дошкільну установу якнайскоріше.
Нагадаємо, реконструкція дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька» у Жовкві відбувається у рамках втілення проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється». Його фінансує Європейський Союз у рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 19 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

У Кракові під час 41-ї сесії Комітету Всесвітньої спадщини
Новини

У Кракові під час 41-ї сесії Комітету Всесвітньої спадщини прийняли рішення про внесення букових пралісів України до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Про це йдеться у документі на офіційному сайті ЮНЕСКО.

Ліси потрапили до списку Всесвітньої спадщини в рамках розширення об’єкта «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини і реліктові букові ліси Німеччини». Тепер він має назву «Незаймані букові ліси в Карпатах та інших регіонах Європи» і охоплює не 3 країни, як раніше (Україна, Словаччина і Німеччина), а 12 – додані також Албанія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Іспанія, Італія, Румунія, Словенія.
До об’єкта занесено українські лісові масиви Горгани (заповідна зона – 753,48 га), Розточчя (384,81 га) Сатанівська Дача (212,01 га), Синевир – Дарвайка (1588,46 га), Синевир – Квасовець (561,62 га), Синевир – Стримба (260,65 га), Синевир – Вільшани (454,31 га), Зачарований Край – Іршава (93,97 га) та Зачарований Край – Великий Діл (1164,16 га).
Підготовку номінації, польові дослідження та приїзд експертів ЮНЕСКО проводили за підтримки Дунайсько-Карпатської Програми Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні з 2015 року.


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/spUk072017_1.jpghttp://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/spUk072017_2.jpghttp://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/spUk072017_3.jpghttp://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/spUk072017_4.jpg

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 16 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

На Личаківському кладовищі відбулося покладання квітів
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/panahLych072017_1.jpg

17 липня, за участі керівництва області та міста, громадськості на Личаківському кладовищі відбулося покладання квітів до могили колишнього заступника голови Львівської облради, видатного громадського діяча Івана Геля з нагоди відзначення 80-річчя від дня його народження. Опісля священики відслужили екуменічну панахиду.

«Іван Гель був видатною постаттю громадського руху початку 90-х років, який зробив багато для того, аби вивести Українську греко-католицьку церкву з підпілля. Маємо пам’ятати та віддавати шану великому борцеві на нашу незалежність», - зазначив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.
Також в межах вшанування пам’яті Івана Геля у Львові відкрили та освятили меморіальну таблицю.

Довідка:
Іван Гель (1937—2011) — громадський діяч, учасник українського визвольного руху, політв’язень радянських тюрем і концтаборів (1965—1968, 1972—1987), правозахисник, публіцист, історик, співзасновник Української ініціативної групи за звільнення в’язнів сумління (1987). Був одним із найактивніших видавців і розповсюджувачів самвидаву, за що його ще називали самвидавним Іваном Тиктором. Після виходу на волю, будучи глибоко віруючою людиною, всі сили спрямував на легалізацію катакомбної Української греко-католицької церкви. Стає головою Комітету захисту УГКЦ (1987) і редактором його друкованого органу «Християнський голос», надає рухові за легалізацію динамічності, масовості та організованості. Зусилля не були марними і завершилися виходом УГКЦ з підпілля у 1989 році. Разом з тим був відповідальним секретарем журналу «Український вісник», заступником голови Львівської обласної ради (1990—1994), головою Львівської обласної комісії з відновлення прав реабілітованих (1994—2002). Однак державні посади ніколи не приваблювали Івана Геля, він більше уваги приділяв роботі з молодим поколінням, читав спецкурс з історії визвольного руху другої половини XX століття у Львівському університеті. Нагороджений орденами князя Ярослава Мудрого V ступеня (2002), IV ступеня (2006).

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 21 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

За рахунок Державного фонду регіонального розвитку буде профінансовано 84проекти
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/12455.jpg

У 2017 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку буде профінансовано 84 проекти з розбудови фізкультурної та спортивної інфраструктури у різних регіонах країни. Така кількість об’єктів – вперше серед проектів регіонального розвитку з початку впровадження такого інструменту як ДФРР. Це навіть більше, ніж 10% від всіх інвестрограм ДФРР. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Цього року на розбудову фізкультурної та спортивної інфраструктури передбачено 370 млн гривень, що будуть реалізовані за рахунок ДФРР. Серед трійки лідерів-регіонів з реалізації таких проектів: Львівська – 10 проектів на суму понад 15 мільйонів гривень, Запорізька – 9 проектів – понад 22 млн гривень і Луганська – 8 проектів – понад 21 млн гривень», - наголосив Геннадій Зубко.
Він повідомив, що це проекти з будівництва і реконструкції спортивних майданчиків та комплексів, шкільних і дошкільних спортзалів, стадіонів, ДЮСШ. «Серед проектів навіть 6 плавальних басейнів та комплекс під спортивно-реабілітаційний центр інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів - учасників АТО в Ужгороді. Це вклад у виховання здорового майбутнього покоління. Розвиток фізкультурно-спортивної інфраструктури у місцевих громадах стає одним з пріоритетних напрямків секторальної децентралізації», - зазначив Геннадій Зубко.

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 15 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1815 на 363 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 363 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.