Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
ПнВтСрчтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

1. З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.
Поштові скринькиkabminonline@minrd.gov.ua,nalogs_ki@minrd.gov.ua,nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству.
Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.
Отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.
Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів.

2. Особливості звільнення від сплати плати за землю фізичних осіб, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході

Особи, визнані учасниками бойових дій, відповідно до норм Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», звільняються від сплати земельного податку.
При цьому звільнення від сплати земельного податку, передбачене для такої категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм (п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).
Окрім того, обласні, міські, селищні та сільські ради можуть встановлювати пільги щодо сплати земельного податку, що сплачується на відповідній території: часткове звільнення на певний строк, зменшення суми земельного податку лише за рахунок коштів, які зараховуються до відповідних місцевих бюджетів (п. 284.1 ст. 284 ПКУ).
Що стосується орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, то її розмір встановлюється у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем. При цьому норми ПКУ не передбачають зменшення розміру орендної плати.
Разом з тим, згідно із ст. 32 ПКУ строк сплати податку може бути змінено шляхом перенесення встановленого податковим законодавством строку сплати податку або його частини на більш пізній строк. Загальні засади розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платників податків передбачені ст. 100 ПКУ.
Нагадаємо, що податковий борг платника податків, що виник внаслідок обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), може бути списаний як безнадійний відповідно до ст. 101 ПКУ. Порядок списання безнадійного податкового боргу платників податків затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 577.

3.Можливість скасування реєстрації РРО у разі тимчасової припинення діяльності підприємства

На час тимчасового припинення торговельної діяльності на торговій точці, магазині, відповідно до норм Закону суб’єкти господарювання зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
У разі якщо підприємство не здійснює діяльності у конкретні дні (вихідні, святкові), що підтверджується відповідним наказом по підприємству, реєстратори розрахункових операцій не застосовуються.
У робочі дні підприємства реєстратор розрахункових операцій повинен бути в увімкненому стані і роздрукування фіскального звітного чеку є обов’язковим.
Нагадаємо, що нормами Закону України від 06 липня 1995 року № 265-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон) та Порядку не визначено вимог щодо зняття суб’єктом господарювання з реєстрації в органі доходів і зборів реєстратора розрахункових операцій у разі тимчасового припинення торговельної діяльності.
Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
4. Благодійна допомога для антитерористичної операції не оподатковуватиметься

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України від 02.09.2014 р. №1668-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги», яким тимчасово, на час проведення антитерористичної операції (далі – АТО), благодійна допомога, що надається на потреби її проведення, звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Відповідно до цього Закону суми коштів, отримані благодійниками – фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції на банківські рахунки для надання благодійної допомоги на користь АТО, не включатимуться до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб.
Крім того, тимчасово, на період проведення АТО, без обмежень включатимуться до інших витрат звичайної діяльності платника податку на прибуток підприємств суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) для потреб забезпечення проведення АТО.
Також Закон регулює питання складання Реєстру волонтерів антитерористичної операції.
Закон опубліковано в газеті «Голос України» 25.09.2014 N183 та набере чинності з 26 вересня.

5. Державним службовцям дозволено збирати пожертви для армії
25 вересня, набув чинності Закон України від 2 вересня 2014 р.

№1663-VII «Про внесення змін до статті 7 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», який опубліковано в газеті «Голос України» від 24.09.2014 №182.
Цим Законом дозволено особам, які знаходяться на державній або іншій публічній службі та особам, що діють від їх імені, здійснювати публічний збір благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності і функціонування Збройних Сил України.
Порядок збору пожертвувань буде визначено Кабінетом Міністрів України.

6. Звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення

Президент України Петро Порошенко підписав закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення, прийняті Верховною Радою України 2 вересня.
Закон України №1657-VII про внесення змін до Митного кодексу спрощує ввезення продукції оборонного призначення на митну територію України під час дії особливого періоду, введення надзвичайного стану і в період проведення антитерористичної операції шляхом звільнення її від оподаткування митом. Про це йдеться в пункті 20 частини першої статті 282 Митного кодексу України.
Аналогічно відповідно до Закону №1658-VII про внесення змін до Податкового кодексу статтю 197 доповнено пунктом 197.23, згідно з яким операції із ввезення на митну територію України продукції оборонного призначення звільнено від оподаткування податком на додану вартість.
В обох законам йдеться про те, що перелік товарів із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджується Кабінетом Міністрів України.
Дія Закону не поширюватиметься на продукцію оборонного призначення, що ввозиться на митну територію України з території держави, визнаної відповідно до законодавства України державою-окупантом чи нормами міжнародного права – державою-агресором.
Закони набирають чинності з дня опублікування.

7.Затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Законом України від 27 березня 2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (далі – Закон №1166) внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, які набрали чинності з 1 квітня 2014 року.
В статті 265 ПКУ слова «житлова площа» замінено словами «загальна площа», в результаті чого змінилася база оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
З метою приведення у відповідність нормативно-правових актів із Законом №1166 наказом Міністерства фінансів України від 01.07.2014 р. №735, який набрав чинності 16.09.2014 р., затверджено нову форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

8.Граничний строк подання податкової декларації

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
Однак, термін сплати податків і зборів, у такому випадку, не переноситься. Тобто, платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації. При цьому, платник не повинен враховувати перенесення термінів подання звітності у зв’язку з вихідними чи святковими днями.
Відповідна норма передбачена ст.49 та ст.57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями.

Начальник ДПІ
у Жовківському районі
О. Л. Ліщинська

Докладніше | Дата: 01. 10. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 244 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відкрито рахунки для зарахування «Військового збору» до бюджету
Новини

Відкрито рахунки для зарахування «Військового збору» до бюджету

З 7 серпня 2014 року відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 11011000 «Військовий збір».
Також перелік рахунків для зарахування надходжень до державного бюджету доповнено такими:

- 19010400 «Екологічний податок, який справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензій строк»;

- 19010800 «Екологічний податок, який справляється при продажу на внутрішньому ринку України транспортних засобів, вироблених (виготовлених) на митній території України»;

- 19010900 «Екологічний податок, який справляється при придбанні транспортних засобів в осіб, які не є платниками цього податку згідно з Податковим кодексом України».
Проведення операцій за вказаними рахунками здійснюється з 07.08.2014 року.

Рахунки розміщені на суб-сайті Головного управління Міндоходів у Львівській області в рубриці «Бюджетні рахунки».

Докладніше | Дата: 22. 08. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 179 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

ДПІ у Жовківському районі запрошує
Новини

ДПІ у Жовківському районі запрошує представників бізнесу та громадські організації долучитись до обговорення Концепціі реформування податкової системи України. Нещодавно на засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк презентував комплексний план змін у податковій системі. Так, наразі в Україні існує 22 класичних податки, що сплачують українські суб’єкти підприємницької діяльності. Уряд пропонує із 22 податків зробити 9. Також, відповідно до Концепції, скасовуються: збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (сплачують 123 тис. платників); збір у ви¬гляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір; збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Ще частина податків трансформується і узагальнюється. З ме¬тою скасування податкового обліку та забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. Об’єктом оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3. В аграрному секторі розробники Концепції пропонують перевести на загальну систему оподаткування підприємства, у яких обсяг виручки перевищує 20 млн грн і більше 3 тис. гектарів землі. Інші підприємства залишаються на діючій пільговій системі оподаткування. Також у Концепції представлені шість моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Пропонується створення Служби фінансових розслідувань України – центрального органу виконавчої влади у сфері охорони економічної безпеки держави (подібний досвід мають Італія, Швеція, Австрія, Польща, Грузія та Сполучені Штати Америки). Чекаємо на Ваші пропозиції та зауваження.

Докладніше | Дата: 21. 08. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 202 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

ОГОЛОШЕННЯ
Новини


про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Жовківського району

Жовківська районна рада Львівської області оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Жовківського району, щодо якого надійшла заява:
- частини нежитлового приміщення на першому поверсі в будівлі хірургічного відділення Жовківської ЦРЛ, балансоутримувачем якого є Жовківська центральна районна лікарня Львівської області за адресою: Жовківський район, м.Жовква, вул.Шпитальна, 50 загальною площею 1,0 кв.м. для розміщення автомату з продажу бахіл, терміном на 2 роки 11 місяців. Вартість майна за незалежною оцінкою – 3 948 грн. без врахування ПДВ станом на 30 червня 2014 року.
Заяви про оренду зазначеного об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: 80300, м.Жовква, вул.Львівська,40, Жовківська районна рада тел.(03252) 61-566, факс 22-193.
У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України " Про оренду державного та комунального майна".


Жовківська районна рада

Опубліковано в газеті «Відродження» 31.07.2014р.

Докладніше | Дата: 31. 07. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 166 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

У Жовківському районі легалізовано 10 найманих працівників
Новини

Податок на доходи фізичних осіб – основне джерело наповнення місцевих бюджетів. Цей податок відраховується із заробітної плати кожного працюючого. ДПІ у Жовківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області спільно з райдержадміністрацією постійно проводять заходи для запобігання порушенням законодавства при виплаті заробітної плати. Так, з початку року проведено 19 обстежень суб'єктів господарювання, які за останні місяці суттєво зменшили чисельність працюючих та фонд оплати праці. Виявлено та залучено до оподаткування 10 найманих працівників у 8 СГД.

Кожен громадянин має право на заробітну плату не меншу від установленого мінімального розміру. Нагадуємо, що розмір мінімальної зарплати з 1 липня становить 1250 гривень

Докладніше | Дата: 29. 07. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 187 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1917 на 384 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | ... | 384 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.