Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
ПнВтСрчтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі

Віртуальна Жовква

ЖОВКІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ВДРУГЕ ПІДТРИМАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/dpi_zsu.jpg
Сьогодні , у неспокійний військовий час для нашої держави , люди щиросердечно допомагають Українській армії, яка стоїть на захисті національної безпеки і територіальної цілісності України. Не залишились осторонь і жовківські податківці.

У зв’язку з підвищеним рівнем бойової готовності військових, на сході нашої країни працівники Державної податкової інспекції у Жовківському районі знову одностайно вирішили віддати 10 відсотків свого місячного заробітку для потреб українського війська у Луганській та Донецькій областях. На зібрані грошові кошти начальник ДПІ у Жовківському районі Ольга Леонідівна Ліщинська разом колективом працівників придбали бронижелет четвертого класу захисту,продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, солодощі та передали.комісару Жовківського РВК, підполковнику Андрію Кузьмічову разом із теплими словами підтримки наших хлопців на сході.

Ми усі прагнемо миру і спокою, вболіваємо за майбутнє України. Розуміючи ситуацію, в якій опинилась наша держава, підтримуємо Збройні Сили, які нині виконують важливу місію захисту територіальної цілісності, національної безпеки, і запрошуємо усіх небайдужих приєднуватись і допомагати військовим, адже разом ми зможемо більше…

Докладніше | Дата: 23. 06. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 220 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбувся семінар у Жовкві
Новини

Днями в актовому залі ДПІ у Жовківському районі відбувся семінар для платників податків за участі начальника Ольги Ліщинської та податкових фахівців
На семінарі платникам податків були доведені зміни у податковому та іншому законодавстві України, в тому числі, у в зв'язку з прийняттям антикризових законів, а саме, від 27.03.2014 року №1166 -VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні
Податківці та представники бізнесу вели цікаву дискусію з актуальних питань, які виникають під час здійснення господарської діяльності щодо справляння податків, зборів, ЕСВ; питання рівномірності самостійної сплати податкових зобов'язань з податків, зборів, визначених згідно норм Податкового кодексу України тощо, а також про надання послуг за допомогою "Електронних сервісів".
«Колектив працівників ДПІ у Жовківському районі залишається незмінним у прагненні бути стабільним та прогнозованим партнером для бізнесу і ми з вами єдині у меті разом працювати прозоро і зрозуміло. Тому треба й надалі працювати над удосконаленням податкового законодавства і будемо вдячні за ваші пропозиції та ініціативи.» -зазначила Ольга Леонідівна.
Наприкінці зустрічі керівник відповіла на запитання платників, та подякувала усім за стабілене наповнення бюджетів, за розуміння, і готовність до діалогу.

Докладніше | Дата: 20. 06. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 205 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Анонс подій
Новини

19 червня о 13.00 год відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти і науки;
о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, захисту прав споживачів:
о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів та рекреації:

Докладніше | Дата: 18. 06. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 217 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Повідомлення
Новини

Повідомлення


19 червня о 15.00 год. відбудеться засідання Президії Жовківської районної ради з порядком денним:

1. Про визначення дати проведення 32-ї чергової сесії Жовківської районної ради VI-го демократичного скликання.
2. Про погодження переліку питань на розгляд чергової сесії Жовківської районної ради.
3. Різне
Докладніше | Дата: 17. 06. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 218 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

ДПІ у Жовківському районі інформує
Новини

Питання земельного податку обговорили під час зустрічі

Днями відбулась зустріч начальника ДПІ у Жовківському районі Ольги Ліщинської, з інженером землевпорядником Жовківської міської Ради Ігорем Сапрукою, землекористувачами та представниками деяких сільських Рад району
Учасників зустрічі коротко ознайомили з нововведенями у податковому законодавстві, внесених Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні".
Зокрема повідомили, що ставка податку на прибуток у цьому році зафіксована на рівні 18%, ставка ПДВ не змінилась і становитиме 20%. Зазначили про підвищення ставок екологічного, акцизного податків, збору за спеціальне використання води, плати за користування надрами, збору за користування радіочастотним ресурсом, земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено .
Основну увагу приділили питанню сплати земельного податку і орендної плати всіма категоріями суб’єктів підприємницької діяльності.
Ольга Леонідівна зазначила, що відповідно до статей 269 та 270 Податкового кодексу платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування є земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.
Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами міндоходів, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Сплатити, нараховану суму земельного податку громадяни повинні впродовж 60 днів з дня отримання такого повідомлення, але не пізнішен 29 серпня 2014 року.
Андрій Бішко довів до відома усіх присутніх, що для отримання пільги громадянин має подати до територіального органу Міндоходів за місцезнаходженням земельної ділянки заяву про надання пільги та документи, що посвідчують його право на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення).
Отже від сплати земельного податку звільняються: пенсіонери (за віком); інваліди першої і другої групи; ветерани війни та особи, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком 18 років, а також звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм.
В ході зустрічі жваво обговорювалися проблемні питання нарахування та сплати земельного податку у місті Жовкві,та шляхи їх вирішення. Податківці пообіцяли й надалі надавати відповідну інформаційно – консультативну та практичну допомогу для вирішення питань стабільного надходження коштів до бюджетів.


Про сплату єдиного внеску під час прямої телефонної лінії у Жовківській ДПІ

Нещодавно в ДПІ у Жовківському районі проведено «гарячу лінію». на тему «Сплата єдиного внеску, порядок подання звітності». Телефоном спілкувалась начальник податкової інспекції Ліщинська Ольга Леонідівна. Пропонуємо Вашій увазі відповіді на найактуальніші питання:

1. Хто сплачує ЄСВ і ПДФО із сум заробітної плати, виплаченої підприємством працівникам, залученим на військові збори? Як будуть відшкодовуватися ці податки військкоматами? Чи будуть військкомати відшкодовувати ЄСВ, нарахований на зарплату?
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI (далі — Закон про ЄСВ) базою нарахування ЄСВ є заробітна плата за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітні плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т. ч. у натуральній формі, що визначаються Законом України «Про оплату праці», та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами. Їх склад деталізовано в Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженій наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 р. № 5 (далі — Інструкція № 5). Тому суми середньої заробітної плати, які виплачуються особам, призваним на військові збори, є базою нарахування ЄСВ (і об’єктом оподаткування ПДФО — прим. ред.). Відшкодування військкоматами утриманого та нарахованого підприємством ЄСВ не передбачено (і ПДФО також — прим. ред.).

2. В якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) подається звітність по ЄСВ до органів доходів і зборів? Чи може приватний підприємець здавати звітність лише в паперовому вигляді?
Відповідь:Звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один із таких способів:
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством;
- на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;
- на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п’яти.
Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

3. Чи треба нараховувати ЄСВ на суму компенсації за невикористану відпустку, якщо таку компенсацію нараховано та сплачено після звільнення працівника?
Ні, не потрібно. Згідно з частиною другою ст. 7 Закону про ЄСВ для осіб, які, зокрема, отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, ЄСВ нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована. Зазначений порядок нарахування внеску поширюється також на осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату (дохід) за відпрацьований час.
Виплати, що відносяться до основної, додаткової заробітних плат, інших заохочувальних і компенсаційних виплат, для нарахування ЄСВ визначаються Інструкцією № 5. До фонду додаткової заробітної плати належить оплата за невідпрацьований час, зокрема, суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток (пп. 2.2.12 Інструкції № 5).
Отже, суми грошових компенсацій за невикористані щорічні (основну та додаткову) відпустки є платою за невідпрацьований час, тому зазначені суми компенсацій, які нараховуються та виплачуються роботодавцем звільненим особам, не є базою нарахування ЄВ.

4. Я приватний підприємець — платник єдиного податку другої групи. У пп. 295.1 ПКУ визначено, що ЄСВ оплачується до 20 числа поточного місяця включно. Я сплачую кожен місяць 20 або 19 числа, залежно від вихідних днів. У податковій інспекції мені повідомили, що на мене наклали штрафні санкції за три місяці, оскільки кошти на сплату єдиного внеску зараховувалися 21 числа. До кого звертатись, щоб переглянули ці штрафи та пеню?
Порядок нарахування, обчислення та сплати ЄСВ визначає Закон про ЄСВ, порядок адміністрування — Податковий кодекс України. Відповідно до п. 4.2 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 455, нараховані за календарний місяць суми ЄСВ сплачуються платниками не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця незалежно від виплати заробітної плати та інших видів виплат, на суми яких він нараховується.
Якщо строки сплати ЄСВ порушені з вини банку, платнику слід оскаржити рішення органу доходів і зборів про накладення штрафних санкцій в адміністративному чи судовому порядку, надавши докази, які свідчать про порушення строків сплати коштів із вини фінансових установ (платіжні доручення з відмітками банку, виписки банку тощо).

5. Я — фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування. Чи маю я сплачувати ЄСВ із суми допомоги по тимчасовій непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами?
Ні, сплачувати ЄСВ у такому випадку не потрібно. Відповідно до абзацу сьомого п. 1 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ платниками ЄСВ є підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини й органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, допомогу або компенсацію на підставі законодавства, на користь осіб, зазначених у п. 9–14 цієї частини.

6. Чи потрібно подавати звіт платника ЄСВ новоствореному суб’єкту господарювання, який не має найманих працівників?
Відповідь : Якщо суб’єкт підприємницької діяльності не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту), звіт до органів доходів і зборів ними не подається. Фізичні особи - підприємці зобов’язані подавати звіт (за результатами 2013 року) незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу

Докладніше | Дата: 12. 06. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 266 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1917 на 384 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | ... | 384 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.