Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
ПнВтСрчтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі

Віртуальна Жовква

ДПІ у Жовківському районі інформує
Новини

До бюджету надійшло понад 393 тис. грн. плати за ліцензії

Суб’єктами підприємницької діяльності Жовківщини протягом січня-травня 2014 року до бюджету сплачено 393,1 тис. грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. У травні 2014 року бізнесмени Жовківського району придбали ліцензій на торгівлю алкоголем і тютюном на загальну суму 82,5 тис. гривень ,що становить 117,9% виконання доведених показників у травні, та на 9,6 тис грн.. більше ніж у травні 2013 року.
ДПІ у Жовківському районі застерігає, що продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів заборонено законом. Такий продаж карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Крім того, втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення, а також за заявою суб’єкта господарювання.

Жовкіські платники сплатили до бюджету понад 4,5 млн. грн. єдиного податку

За січень-травень 2014 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі та застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили понад 4,5 млн. грн. єдиного податку. У травні- 1137,6 тис. гривень.
Від спрощенців-фізичних осіб місцевий бюджет отримав понад 3,6 млн. грн., що на 302,9 тис. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року, у травні-826,8 тис. гривень.
Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 908,3 тис . грн. єдиного податку, що на 227,9 тис. грн більше у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. У травні-310,8 тис. гривень.

Докладніше | Дата: 05. 06. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 243 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбулася нарада сільських, селищних, міських голів Жовківського району
Новини

Жовківська районна рада інформує, що 21 травня 2014 року о 10.00 год. в приміщенні сесійного залу Жовківської районної ради відбулася нарада сільських, селищних, міських голів Жовківського району, за участю голови та членів постійної комісії з питань транспорту, енергетики та зв’язку Жовківської районної ради, керівників філій «Жовківська ДЕД», «Жовківський райавтодор» на якій розглядалось питання незадовільного стану автомобільних доріг обласного і місцевого значення та роботу філії «Жовківська ДЕД» та філії «Жовківський райавтодор» на території Жовківського району.
Жовківська районна рада листом від “16” травня 2014 р. №01-24/290 запросила на спільну розширену робочу нараду голову та членів постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради та листом від “16” травня 2014 р. №01-24/291 представника служби автомобільних доріг у Львівській області.
Повідомляємо, що на робочу нараду не прибув жоден представник, ні від постійної комісії Львівської обласної ради, ні від Служби автомобільних доріг та Облавтодору, хоча попередня згода була дана.
Прикро, що ніхто не вислухав пропозицій та зауважень голів місцевих рад, які висловлювались від імені громади Жовківського району для спільного вирішення проблемного і наболілого питання.
Вважаємо, що керівники Служби автомобільних доріг та Облавтодору, або їх представники повинні зустрічатись з громадою, головами місцевих рад, а не ігнорувати та уникати таких зустрічей та враховувати громадську думку.

Докладніше | Дата: 27. 05. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 273 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Нагороджено переможців!
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/nagoroddpi1.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/nagoroddpi2.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/nagoroddpi3.jpg
ДПІ у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області інформує:

Нагороджено переможців!

Сьгодні у читальному залі Жовківської районної бібліотеки для дітей, начальник ДПІ у Жовківському районі, Ольга Ліщинська, та перший заступник начальника Любов Бунечко за підтримки голови ГО «Гільдія підприємців жовківщини» Івана Костюка урочисто нагородили переможців та номінантів районного конкурсу дитячої творчості “Очима дитини про бюджет країни”. В залі були присутні діти-переможці, працівники районного будинку культури, журналісти, учителі, батьки. Виховання патріотизму підростаючого покоління неможливе без фінансової складової – тобто наповнення бюджету.
Велика кількість малюнків, художніх творів, різносторонній творчий підхід, стилістичний виклад та естетичний вигляд дитячих робіт змусили членів журі в дебатах доводити правильність свого вибору. Переможцем у І віковій категорії стала 10-річна Юстина Янкович, учасниця гуртка «Юний художник» Жовківського районного центру творчості (керівник Софія Каськун). Графічний малюнок «Сплачені податки вчасно — заживемо, друзі, класно» Івана Поповича із села Боброїди отримав першу номінацію у другій віковій категорії. Автору 13 років. Він навчається у Бишківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Любить спорт, рибалку, займається музикою. У тематиці «Літературні твори» переможцем стала Юля Добрусь, учениця 5-Б класу Жовківської ЗОШ № 1. Її вірш «Наскільки важливий бюджет України» отримав найбільше схвальних відгуків у членів журі. Не забули і про номінантів- ними стали Гранкін Юля, Брень Василина, Овчієва Севінч, Чапайкін Василь, Сувала Анна, Василенко Христина, Пелех Юля.
Усім переможцям конкурсу було вручено дипломи , солодощі та подарунки.

«Основи податкових знань» для жовківських старшокласників
Перший заступник начальника ДПІ у Жовківському районі Любов Бунечко провела відкритий урок «Основи податкових знань» для учнів 9 класу Жовківської ЗОШ № 1.
Любов Сергіївна наголосила, що бути платником податків – це престижно. «Вивчаючи основи податкових знань», ви отримаєте необхідний практичний досвід, який зможете використовувати у повсякденному житті, дізнаєтесь про свої права та обов’язки як майбутніх платників податків..
«Сьогодні, податківці працюють не лише з теперішніми платниками податків, але й з майбутніми – учнями шкіл, студентами. Адже від того, чи виростуть нинішні школярі свідомими платниками податків, залежатиме майбутнє нашої країни», - зауважила Любов Сергіївна.
Вона, разом з фахівцями у доступній формі розповіла про суть і складові частини податків, їх види і основні ознаки, необхідність їх сплати як для юридичних, так і для фізичних осіб. Роз’яснила учням, які податки сплачують члени їх родини, як обчислюють суми податкових відрахувань, зборів та соціальних внесків.
Поступово лекція перейшла у форму діалогу. Учні задавали конкретні питання, які їх цікавили, адже мали змогу ознайомитись з функціями та важливістю податків у суспільстві, оскільки у школах з початку навчального року старшокласникам викладають основи податкових знань.
Під час уроку учні мали змогу ознайомитись з історією податків, дізнатись, яку роль вони відіграють у розвитку держави. Незабаром багато хто з них почне самостійну підприємницьку діяльність, тому саме зараз варто донести майбутньому платнику податків думку, що сплата податків – це плата за життя у цивілізованому суспільстві.
Старшокласники отримали пам»ятні брошури і запрошення до діалогу з податківцями.Про новації законодавства під час зустрічі у Жовкві
Днями начальник ДПІ у Жовківському районі Ольга Ліщинська провела чергову зустріч з платниками податків, де обговорили останні новації у законодавстві, зміни до Податкового кодексу України, внесених Антикризовим Законом, зачепили земельні питання, порядок відшкодування ПДВ.
З 1 квітня набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України №1166-VII від 27 березня 2014 року “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”, які викликали безліч питань у платників податків.
Ольга Леонідівна Ліщинська проінформувала присутніх, що з 1 квітня 2014 року запроваджено ставку ПДВ у розмірі 7% на постачання лікарських засобів, внесених до Держреєстру, та виробів медичного призначення (раніше такі операції звільнялися від оподаткування податком на додану вартість).
Учасники зустрічі також дізнались, що у 2 рази збільшено збір за користування радіочастотним ресурсом України; в середньому в 1,1 раза підвищено ставки екологічного податку та ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, на 8,2% збільшено ставки збору за спеціальне використання води.
«Ми налаштовані сьогодні на всебічну підтримку бізнесу, адже наша спільна праця полягає у стабільності наповнення бюджету , та покращенні економічної ситуації у країні. У свою чергу, ми розраховуємо на прозорі стосунки із податківцями», - акцентувала начальник ДПІ.
Загалом, зустріч відбулась в умовах жвавого обговорення нововведень. Наприкінці заходу податківці відповіли на поставлені платниками питання.

Докладніше | Дата: 24. 05. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 264 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Проведено «гарячу лінію»
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/hotline.jpg

Нещодавно в ДПІ у Жовківському районі проведено «гарячу лінію». Телефоном спілкувався заступник начальника податкової інспекції Гнідець Юрій Богданович. Пропонуємо Вашій увазі відповіді на найактуальніші питання ,з оподаткування та змін, внесених до Податкового кодексу України.
Яка передбачена відповідальність за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи?
Відповідно до ст.164¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від 51 до 136 грн. (від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від 85 до 136 грн. (від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Хто є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Відповідно до пп.265.1.1 п.265.1 ст.265 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.
Підпунктом 265.1.2 п.265.1 ст.265 ПКУ визначено платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:
а) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;
б) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;
в) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.
Які строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Відповідно до п.п.265.10.1 п.265.10 ст.265 Податкового кодексу України податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується:
а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Які саме вироби медичного призначення оподатковуються за ставкою 7% ?
Законом України від 27.03.2014р. №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» введено оподаткування виробів медичного призначення з нарахуванням ставки податку на додану вартість у розмірі 7%. З 1 квітня поточного року операції з постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі і тих, які реалізуються аптечними закладами), а також виробів медичного призначення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, оподатковуються ПДВ за ставкою 7%. Такий Перелік затверджено постановою КМУ від 23 квітня 2014 р. № 118 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків»
Як буде здійснюватись відшкодування сум ПДВ у вигляді облігацій?
Законом України від 27.03.2014 р. №1165-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» передбачено, що платники податку на додану вартість, які мають суми податку, задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року і не відшкодовані станом на 03.04.2014 року (дата набрання чинності Закону), зможуть оформити облігації внутрішньої державної позики зі строком обігу 5 років.
Отримання відшкодування ПДВ у вигляді облігацій здійснюється на добровільних засадах. Для цього платнику податків необхідно подати заяву про оформлення відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої державної позики до органу Міндоходів.
Органи Міндоходів передають органам, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, реєстри платників із висновками про суми відшкодування ПДВ. Після цього органи казначейства у 5-денний строк видають платникам облігації внутрішньої державної позики. При цьому оформлення облігацій прирівнюється до отримання платником податків бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунка на рахунок платника ПДВ.
Докладніше | Дата: 20. 05. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 225 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
НовиниЖителі Жовківщини обирають добровільне пенсійне страхування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» громадяни України мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. З цією метою ними укладається договір про добровільне пенсійне страхування.
Відповідно до чинного законодавства на добровільну участь у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні мають право особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску.
Період, за який такими громадянами буде сплачено єдиний внесок, зараховуватиметься до страхового стажу та буде враховуватися при визначенні розміру пенсії. В поточному році мінімальний розмір єдиного внеску не може бути меншим за 404,38 грн. на місяць.
Станом на 1 квітня 2014 року 10 громадян Рівного вже виявили бажання брати участь в загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні та уклали договори про добровільне пенсійне страхування.

Оновлений Держбюджет -2014

Відповідно до Закону України від 27.03.2014 р. № 1165-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» припиняється підвищення соціальних стандартів і вони фіксуються на рівні, установленому на 1 січня 2014 року, а саме:
1) мінімальна заробітна плата: у місячному розмірі – 1218 грн.; у погодинному розмірі – 7,3 грн.;
2) прожиткові мінімуми: на одну особу – 1176 грн.; дітей віком до 6 років – 1032 грн.; дітей віком від 6 до 18 років – 1286 грн.; працездатних осіб – 1218 грн.; осіб, що втратили працездатність, – 949 грн.
Крім того, платникам податку на додану вартість, у яких є задекларовані до відшкодування суми податку до 1 січня 2014 року, підтверджені перевірками й не відшкодовані на 3 квітня поточного року, відшкодування здійснюється шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики з терміном обігу п’ять років.
Оформлення відшкодування сум податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики прирівнюється до видачі платнику податку суми бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на рахунок платника податку.
Порядок випуску, обігу, погашення зазначених облігацій внутрішньої державної позики, а також нарахування процентів на них затверджується Кабінетом Міністрів України, при цьому має бути забезпечено рівність умов для всіх платників податку щодо визначення способу відшкодування податку на додану вартість, добровільність здійснення такого відшкодування та зацікавленість усіх платників податку.
Зміни, внесені до Держбюджету - 2014, набрали чинності 03.04.2014 р.

Хто сплачує збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Якщо суб’єкти господарювання, незалежно від їх форм власності та підпорядкування, реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво, вони є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
Порядок справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства визначено постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587.
Платники збору щомісячно протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, подають розрахунок суми збору, навіть у випадку відсутності об’єкта оподаткування. Подається такий розрахунок до органу доходів і зборів за місцем перебування на податковому обліку платника.
Згідно частини 6 пункту 297.1 ст.297 Податкового кодексу від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності із збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства звільняються платники єдиного податку.
Відповідно до пп.1.4 п.16 підр.10 р.XX «Перехідні положення» Податкового кодексу ставка збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства становить півтора відсотка від об’єкта оподаткування.

Країнами ЄС будуть надані автономні тарифні преференцiї товарам, які походять з України

Європейський Союз в односторонньому порядку запровадить автономнi тарифнi преференцiї до товарiв, походженням з України.
Автономнi тарифнi преференцiї набудуть чинностi пiсля публiкацiї вiдповiдного рiшення Європейської Комiсiї в Офiцiйному журналi ЄС (орiєнтовно - остання декада квiтня 2014 року) та будуть дiяти до листопада 2014 року.
До товарiв українського походження будуть застосовуватися автономнi тарифнi преференцiї за умови подання митним адмiнiстрацiям країн ЄС сертифiкатiв походження товарiв з України за формою „EUR.1”.
Зокрема, в рамках автономних тарифних преференцiй зберiгається порядок видачi торгово-промисловими палатами України сертифiкатiв походження товарiв з України за формою „EUR.1” в межах повноважень, визначених Законом України 02.12.1997 N 671/97-ВР „Про торгово-промисловi палати в Українi” та постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.02.2003 N 255 „Про визначення Торгово-промислової палати уповноваженим органом з видачi сертифiкатiв про походження товару”.
Митницi Мiндоходiв будуть здiйснювати верифiкацiю цих сертифiкатiв за запитами митних адмiнiстрацiй ЄС у порядку, встановленому постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 12.12.2002 N 1861 „Про затвердження Порядку верифiкацiї сертифiкатiв про походження товарiв з України”.
Для визначення походження товарiв з України будуть застосовуватися правила походження товарiв вiдповiдно до Регламенту ЄК N 2454/93, яким введено в дiю iмплементацiйнi положення Митного кодексу ЄС (Роздiл IV, Глава 2, пiдроздiл 2; статтi 97- 123; Додаток 15 (Перелiк правил); Додаток 21).
На перiод дiї автономних тарифних преференцiй залишаються преференцiї, якi застосовуються до товарiв походженням з України в рамках Генеральної системи преференцiй на пiдставi сертифiкатiв походження за формою „А”, якi видаються торгово-промисловими палатами України.
Про це йдеться в листі Міністерства доходів і зборів України від вiд 16.04.2014 N 8950/7/99-99-24-02-08-17 „Щодо надання країнами ЄС автономних тарифних преференцiй товарам, походженням з України”. .Про сплату ЄСВ мобілізованими на військову службу підприємцями
Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які забезпечують себе роботою самостійно – займаються незалежною професійною діяльністю, є платниками єдиного внеску відповідно до пунктів 4 та 5 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464).
Підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування та ті, які замаються незалежною професійною діяльністю, єдиний внесок нараховують на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).
Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, нараховують єдиний внесок на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе та членів сім'ї, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу.
Розмір єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців встановлений в розмірі 34,7 відсотка бази нарахування єдиного внеску.
Слід врахувати, що до страхового стажу фізичної особи зараховуються періоди, протягом яких особа підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та за які щомісяця сплачено єдиний внесок у сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Несплата єдиного внеску позбавляє застраховану особу на соціальний захист у сфері соціального страхування, в першу чергу на пенсійне забезпечення.
Відповідно до частини дванадцятої статті 9 Закону №2464 єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
Враховуючи зазначене, фізичні особи – підприємці, які призвані до військової служби (відповідно до часткової мобілізації), зобов’язані сплачувати єдиний внесок своєчасно та в повному обсязі.
Пільг зі сплати єдиного внеску для даної категорії платників чинним законодавством не встановлено.

Про податок на нерухоме майно у зв’язку із змінами, внесеними «антикризовим законом»

З 1 квітня 2014 року базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа, а не житлова (зміни до Податкового кодексу внесені Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 31.03.2014 №1166-VIІ).
З метою забезпечення виконання вимог Закону платникам податку - юридичним особам, які подали до контролюючих органів Податкові декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2014 рік, пропонується не пізніше 30 липня 2014 року подати уточнюючі податкові декларації, в яких перерахувати суму податку за період з ІІ по ІV квартал 2014 року, виходячи із загальної площі оподаткування.
Форма Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 р. №766.
До затвердження нових форм звітності з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, платникам податку - юридичним особам у колонці 3 уточнюючої декларації «Житлова площа об’єкта житлової нерухомості» та колонці 7 «Житлова площа відповідно до документів, що підтверджують право власності (усього)», колонці 9 «Розмір частки/поділу житлової площі, яка знаходиться у спільній частковій, спільній сумісній власності3» додатка до такої декларації пропонується вказувати загальну площу об’єкта житлової нерухомості.
Щодо визначення податку фізичним особам, то у 2014 році такі особи сплачують податок за 2013 рік, і базою нарахування податку буде житлова площа об’єктів житлової нерухомості. Нарахування податку на нерухоме майно за 2014 рік фізичним особам відбудеться у 2015 році до 01 липня, і податок буде розрахований за період з 01.01.2014 по 31.03.2014 із житлової площі, а з 01.04.2014 по 31.12.2014 – із загальної площі.
Нарахування податку фізичним особам проводять територіальні органи Міндоходів і направляють податкові повідомлення-рішення про нараховані суми податку за звітний рік до 01 липня наступного року.
З цього питання Міндоходів видано Узагальнюючу податкову консультацію, затверджену наказом від 25.04.2014 №263.

Утилізаційний збір скасовано

18 квітня 2014 року набрав чинності Закон України від 08.04.2014 р. №1191-VII, яким скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль.
Нагадаємо, що з 01.09.2013 р. до 17.04.2014 р. оподатковувались екологічним податком операції з ввезення, виробництва, придбавання транспортних засобів та кузовів до них (товарних позицій 8702, 8703, 8704, 8705, 8707 10), які в подальшому підлягали утилізації.
З 01.01.2014 р. до 17.04.2014 р. оподатковувались акцизним податком переобладнані вантажні автомобілі (товарної позиції 8704 згідно з УКТ ЗЕД) у легкові автомобілі, призначені для перевезення пасажирів (товарної позиції 8703 за УКТ ЗЕД).

Запроваджено відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої позики

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 р. №1165-VII запроваджено нову форму бюджетного відшкодування ПДВ у вигляді облігацій внутрішньої державної позики (доповнено новим пунктом 23 підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ).
Можуть отримати відшкодування ПДВ шляхом оформлення облігацій платники, в яких суми, задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, підтверджені результатами перевірок і не відшкодовані станом на 03 квітня 2014 року.
Порядок випуску, обігу, погашення зазначених облігацій внутрішньої державної позики, а також нарахування процентів на них затверджується Кабінетом Міністрів України. Оформлення облігацій прирівнюється до отримання платником податків бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунка на рахунок платника ПДВ.

Тимчасово продовжено дію пільги з ПДВ на постачання зернових і технічних культур

«Антикризовим законом» продовжено до 1 жовтня 2014 року дію пільги з постачання на митній території України та вивезення на експорт зернових та технічних культур товарних позицій 1001-1008, 1205 і 1206, крім сільгосппідприємств-виробників, покупців такої продукції у сільгоспвиробників та Аграрного фонду, якщо культуру придбано з ПДВ (п. 151 підр. 2 р.ХХ ПКУ).
Одночасно зазнав змін порядок оподаткування експорту зернових та технічних культур. З 1 квітня 2014 року нульову ставку ПДВ мають право застосовувати лише експортери-виробники такої продукції, при умові вирощування продукції на землях сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у їх власності або у постійному користуванні. Зазначені експортери мають право на відшкодування податкового кредиту. Всі інші постачальники (в тому числі і сільгоспвиробники, які виростили таку продукцію на орендованих землях) при реалізації її на експорт, ПДВ за нульовою ставкою не нараховують, не мають права на податковий кредит, а застосовують звільнення від ПДВ.

Докладніше | Дата: 08. 05. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 277 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1917 на 384 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | ... | 384 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.