Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
ПнВтСрчтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує:

1.Платникам допоможе - загальнодоступний інформаційний ресурс

ДПІ у Жовківському районі пропонує платникам податків скористатися електронним сервісом Міндоходів «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (ЗІР), який запрацював у 2014 році на заміну Бази знань.
Інформаційний ресурс складається з таких розділів: запитання - відповіді; коментарі та пропозиції; нормативні та інформаційні документи; письмові консультації.
Інформація систематизована за напрямками: оподаткування, митна справа, єдиний соціальний внесок, електронний підпис.
У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Міндоходів покращилися умови пошуку інформації.
Так, ресурс «ЗІР» дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом перегляду інформації за певні періоди, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів. У перспективі планується запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.
Скористатися послугою можна за адресою http://zir.minrd.gov.ua або через веб-портал Міндоходів («Інформаційно - довідковий ресурс»).

Докладніше | Дата: 08. 05. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 226 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує:

Відповідальність передбачена за несплату або несвоєчасну сплату плати за землю громадянином

Оскільки фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання, то якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.
Разом з тим, на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, нараховується пеня у порядку, визначеному ст.129 Податкового кодексу України.

Докладніше | Дата: 25. 04. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 226 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

ОГОЛОШЕННЯ
Новини

ОГОЛОШЕННЯ
про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Жовківського району


Жовківська районна рада Львівської області оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Жовківського району, щодо яких надійшли заяви:

- нежитлове підвальне приміщення в будівлі лабораторії Жовківської ЦРЛ, балансоутримувачем якого є Жовківська центральна районна лікарня Львівської області за адресою: Жовківський район, м.Жовква, вул.Львівська,82 загальною площею 23,5 кв.м. для розміщення аптечного пункту, терміном на 2 роки 11 місяців. Вартість майна за незалежною оцінкою – 55 787 грн. без врахування ПДВ станом на 31 грудня 2013 року.

- нежитлові приміщення на першому поверсі в будівлі соматичного відділення Жовківської ЦРЛ, балансоутримувачем якого є Жовківська центральна районна лікарня Львівської області за адресою: Жовківський район, м.Жовква, вул.Воїнів УПА,19 загальною площею 19,0 кв.м. для розміщення офтальмологічного кабінету, терміном на 2 роки 11 місяців. Вартість майна за незалежною оцінкою – 47 534 грн. без врахування ПДВ станом на 31 грудня 2013 року.

- нежитлове приміщення в півпідвалі будівлі головного корпусу Рава-Руської районної лікарні, балансоутримувачем якого є Рава-Руська районна лікарня Львівської області за адресою: Жовківський район, м.Рава-Руська, вул.Грушевського,120 загальною площею 25,9 кв.м. для розміщення аптечного пункту, терміном на 2 роки 11 місяців. Вартість майна за незалежною оцінкою – 37 056 грн. без врахування ПДВ станом на 31 січня 2014 року.
Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: 80300, м.Жовква, вул.Львівська,40, Жовківська районна рада тел.(03252) 61-566, факс 22-193.
У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України " Про оренду державного та комунального майна".

Опубліковано в газеті «Відродження» 17.04.2014р.
Докладніше | Дата: 18. 04. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 242 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/dpi_line.jpg


Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує:


 


Проведено гарячу лінію на тему «Декларування доходів громадян у 2014 році».


Днями в ДПІ у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області проведено черговий сеанс телефонного зв’язку з першим заступником  начальника ДПІ Любов Сергіївною Дунечко на тему: «Особливості кампанії декларування-2014».


Надаємо перелік найбільш актуальних питань, які були порушені  під час проведення  гарячої лінії


1. Чи зможу я розраховувати на податкову знижку за навчання, якщо моя дочка вийшла заміж, змінила прізвище і квитанції на оплату навчання оформленні на її нове прізвище?


 Відповідь:


Платник податку має право скористатися податковою знижкою на навчання непрацюючого члена його сім’ї першого ступеня споріднення, за умови, що в квитанції вказано прізвище такого члена його сім’ї, наявна копія укладеного договору про навчання та платник документально підтвердив родинні стосунки (ступінь споріднення) з такою особою. При цьому, якщо член сім’ї першого ступеня споріднення після реєстрації шлюбу змінює прізвище і в квитанціях зазначено його нове прізвище, то потрібно надати ще і копію Свідоцтва про шлюб.


2. Чи має право на податкову знижку фізична особа за своє навчання та навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення?


Відповідь:


Згідно з пп.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Податкового кодексу фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Така сума не може перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.  1. До якого терміну необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи у 2014 році?


Відповідь:


Декларація подається до територіального органу Міндоходів за місцем податкової адреси платника податку, тобто за місцем реєстрації (по паспорту), або місцем переважного проживання громадянина не пізніше 30 квітня 2014 року.


Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2013 року, передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів, та доходи, з яких протягом року податок не утримувався.


Якщо громадяни у минулому році одержували доходи виключно від податкових агентів, то обов’язок щодо подання річної декларації відсутній.


Форма податкової декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року №793 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.


4. Чи має право фізична особа включити до  податкової знижки сплату страхових внесків, сплачених за страхування життя та пенсійних внесків ?


Відповідь:


Згідно з п.п.166.3.5 п.166.3 ст.166 розділу IV Податкового Кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати на суму витрат платника податку на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків, сплачених платником податку страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади та рахунки учасників фондів банківського управління як такого платника податку, так і членів його сім’ї першого ступеня споріднення, які не перевищують (у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування):


 а) при страхуванні платника податку або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом платника податку, або на банківський пенсійний депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління чи за їх сукупністю - суму, визначену в абзаці першому пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу (сума, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень);


 б) при страхуванні члена сім’ї платника податку першого ступеня споріднення або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, або на банківський пенсійний депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління на користь такого члена сім’ї чи за їх сукупністю - 50 відсотків суми, визначеної в абзаці першому пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу, в розрахунку на кожного застрахованого члена сім’ї.


Таку податкову знижку платник податку зможе отримати починаючи з 2014 року за наслідками 2013 року.


.


5. У 2013 році я був за кордоном, де мені виплатили страхову суму в результаті страхового випадку. Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан і доходи?


Відповідь:


Відповідно до  п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, дохід, отриманий з джерелом за межами України – це будь – який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь – яких видів їх діяльності за межами митної території України.

6. Скажіть, як подавати електронну звітність пакетом?


Відповідь:


Пакет звітних документів – це певний перелік документів одного типу чи різних типів, що подаються суб’єктом в одному звітному періоду. Пакет повинен містити основний документ звітності та необхідні додатки до нього. Фізично пакетом документів є набір ХМL-файлів, які називаються згідно з форматом (стандартом) електронної звітності


На офіційному сайті Міністерства в розділі «Платникам податків про електронну звітність» - «Програмне забезпечення» розміщується безкоштовне програмне забезпечення з формування та подання платниками податків податкової звітності, податкових накладних та реєстру податкових накладних в електронному вигляді (ОРZ) доопрацьоване для формування пакетної звітності.


З метою надання допомоги платникам для правильного формування пакетів звітних документів та поліпшення процесу подання звітності Міністерство доходів і зборів України додатково розробило Інструкцію щодо формування пакетів звітних документів за допомогою програмного забезпечення по формуванню податкової звітності в електронному вигляді, яка знаходиться у розділі «Платникам податків про електронну звітність» - «Повідомлення платникам податків про подання електронної звітності».


У зв’язку з цим, для забезпечення успішного подання звітності в електронному вигляді, необхідно оновити версії програмного забезпечення, що використовується для формування податкової звітності, до версії, що забезпечує пакетне звітування.


7. Квитанція про оплату вартості навчання дитини не збереглася. Чи можу я підтвердити факт оплати навчання довідкою з вищого навчального закладу та отримати податкову знижку?


Відповідь:


Відповідно до п.п.166.2.1 п. 166.2 ст.166 Податкового кодексу України до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами. На жаль, довідка про надходження на рахунок навчального закладу коштів за навчання студента, не є платіжним документом. Тому для одержання податкової знижки слід пред’являти виключно зазначені в Податковому кодексі України документи, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця. (отримувача).


8. Який граничний розмір суми сплати за навчання, має право включити фізична особа до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу, якщо навчаються кілька непрацюючих членів сім’ї першого ступеня споріднення?


Відповідь:


Фізична особа має право включити до податкової знижки суму сплати за навчання, що не перевищує розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.


При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.

Докладніше | Дата: 16. 04. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 256 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Про призначення Юрдиги Богдана Володимировича
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/predstavlennja2014.jpg

11 квітня 2014 року о 12 годині в сесійному залі Жовківської районної ради керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Мирослав Трещов у сесійній залі Жовківської районної ради на зустрічі з депутатами, керівниками структурних підрозділів РДА, громадськістю та керівниками підприємств, установ та організацій району ознайомив присутніх з розпорядженням в.о Президента України від 4 квітня 2014 року № 466/2014-рп. "Про призначення Юрдиги Богдана Володимировича головою Жовківської районної державної адміністрації Львівської області" та привітав новопризначеного голову Жовківської райдержадміністрації із вступом на посаду.
Голова Жовківської районної ради Тадей Швай привітав з призначенням на посаду голови Жовківської РДА Б.В. Юрдигу та побажав успішної роботи на благо громади Жовківщини.
Звернувся до присутніх і подякував за привітання голова Жовківської РДА Б.ВЮрдига.
Докладніше | Дата: 13. 04. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 281 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1917 на 384 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | ... | 384 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.