Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Липень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі

Віртуальна Жовква

Уряд затвердив межі та склад госпітальних округів ще трьох областей України
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/330_200_6229.jpg

Уряд затвердив межі та склад госпітальних округів ще трьох областей України – Івано-Франківської, Кіровоградської та Черкаської. Таким чином, на сьогодні округи сформовані в 16 регіонах.
Під час їх підготовки були враховані територіальні особливості регіонів (географічні, шляхи сполучення) для створення максимальної доступності людей до високоякісної медичної допомоги. Зокрема, в Івано-Франківській області створено 5 госпітальних округів, в Кіровоградській – 5, Черкаській – 5.
Проекти розпоряджень щодо решти 9 регіонів готуються обласними державними адміністраціями. Основні проблеми, які затримують процес підготовки розпоряджень – бажання створити малочисельні округи (від 80 тис. – 120 тис. населення), мотивуючи це складністю доїзду. Разом з тим, МОЗ вважає, що вирішення проблеми доріг належить до компетенції Мінінфраструктури, і не повинне впливати на стратегічне планування медичної інфраструктури. Міністерство охорони здоров’я вже надало пропозиції щодо необхідності будівництва або реконструкції 3600 км доріг місцевого значення для забезпечення доступності до лікарень в межах госпітальних округів.
Довідково:
Кількість госпітальних округів станом на 12.07.2017
Дніпропетровська – 5 округів
Житомирська – 4 округи
Запорізька – 5 округів
Івано-Франківська – 5 округів
Київська – 4 округи
Кіровоградська – 5 округів
Луганська – 3 округи
Полтавська – 4 округи
Рівненська – 3 округи
Тернопільська – 4 округи
Херсонська – 4 округи
Хмельницька – 3 округи
Черкаська – 5 округів
Чернігівська – 4 округи
Чернівецька – 3 округи
м. Київ – 1 округ

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 17 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Події важливі для країни у м. Тульчин, Вінницької області
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/11454.jpg

13 червня в м. Тульчин, Вінницької області відбулися дві важливі, пов’язані між собою, визначні події не тільки в житті місцевої громади, але й в масштабах країни: круглий стіл «Регіональні та міжмуніципальні рішення у сфері впровадження системи інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами» та урочисте відкриття новозбудованого полігону твердих побутових відходів.
Цей день дає добру надію та позитивний сигнал не тільки Тульчину, але й іншим українським громадам, адже, нагальна потреба налагодити справи зі сміттям є майже повсюдною.
Швейцарсько-українский проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO має безпосередній стосунок до розробки та впровадження системи інтегрованого поводження з ТПВ в Тульчинському цільовому регіоні, до підтримки будівництва нового полігону ТПВ, отже команда проекту разом з керівництвом Швейцарського бюро співробітництва в України в особі Хольгера Тауша, прибула на місце події майже в повному складі.
Серед учасників круглого столу в складі делегації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - керівник відділу Лілія Попова, начальник управління – Максим Барінов. В ролі господарів урочистої події - керівництво області:голова ОДА Валерій Коровій, заступники Андрій Гижко, Василь Броварник, керівництво Тульчинського району, більшість керівників об’єднаних громад району та, звичайно, Тульчинський міський голова Валерій Весняний.
Під час круглого столу виступаючі озвучили ряд важливих тез, які окреслюють не тільки проблематику сьогодення, але і наше майбутнє в аспекті поводження з відходами.
По-перше, успіх Тульчинського міжмуніципального проекту створення системи інтегрованого поводження з ТПВ став можливим завдяки декільком важливим факторам ,а саме: щире бажання громади та керівництва Тульчина, та сусідніх сільських рад Суворовське та Кинашів вирішувати наболілу проблему не спорадично, а системно, спільна робота з керівництвом області, залучення міжнародної допомоги, а саме найкращої експертизи та додаткового фінансування . Швейцарське бюро співробітництва через проект DESPRO простягнуло руку допомоги тульчинцям, оскільки одним з принципів співпраці є якраз відгук на потреби українських громад, про це в своїй вітальній промові сказав керівник Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш.
По-друге, на регіональному рівні у Вінницькій області існує цілісна стратегія інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами, що створює реальне підґрунтя для подібних успішних проектів в області, благо приклад Тульчина є поруч – про це говорив Василь Броварник, заступник голови Вінницької ОДА, презентуючи цю концепцію у фактах та цифрах.
По-третє, в країні створено національну стратегію інтегрованого поводження з ТПВ, вона має амбітні цілі ліквідувати 6000 звалищ в Україні, перетворивши їх на 152 центри управління та утилізації відходів. Час диктує вимоги високої технологічності цих центрів, отже вони будуть дорогі в технічному та фінансовому сенсі і інакше, як через міжмуніципальне, або навіть міжрегіональне співробітництво їх неможливо буде реалізувати. Ось чому громадам слід активніше користатися саме механізмом міжмуніципального співробітництва у вирішенні таких масштабних питань, як це зробили в Тульчині. Про це говорили представники Мінрегіону Максим Баринов та Лілія Попова.
Прекрасним підсумком дня стало урочисте відкриття нового полігону, збудованого за всіма інженерними правилами – із застосуванням захисної огорожі, захисної мембрани, вагового комплексу, наявності спеціального потужного бульдозера.
Українські громади гідні високих стандартів життя, що включають чистоту та охайність вулиць, узбіч, чистої землі та питної води. Не тільки в чистій Швейцарії, але і в Україні є приклади того, як крок за кроком можна досягти успіху в такій складній справі, як поводження з ТПВ. Треба засукати рукава і вчитися на гарному прикладі Міжмуніципальної системи інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами громад Тульчина, Кинашева та Суворовського.

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 17 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Участь в апаратній нараді
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/narada17072017_1.jpg

17 липня 2017 року заступник голови Жовківської районної ради А. Жук прийняла участь в апаратній нараді з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів Жовківської РДА, яку проводила голова Жовківської районної державної адміністрації Н. Щур.

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 19 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Свято української молоді
Новини

Громадська рада «Святий Юр»
Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького
Всеукраїнська громадська організація “Союз українок”
Національний університет «Львівська політехніка»
ЗСШ № 34 ім. Маркіяна Шашкевича, м. Львів

Свято Української Молоді
“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

29 липня 2017 року
м. Львів, площа Святого Юра (пам’ятник митрополиту Андрею)

08:45 – збір учасників Свята (пл. Святого Юра, пам’ятник митрополиту Андрею)
09:00 – архієрейська літургія (на прославу Праведного митрополита Андрея) (собор Святого Юра)
11:00 – відкриття і освячення меморіальної таблиці о. Маркіяну Шашкевичу (собор Святого Юра) (о. Роман Кравчик, Василь Гурмак, Галина Корнєєва, Валерій Калинюк)
11:30 – благословення і привітання учасників Свята (пл. Святого Юра) (митрополит львівський Ігор Возьняк, Григорій Брунець, Ореслава Хомик, Ігор Васюник)
11:45 – фестиваль української пісні “Голос Руси-України” (пл. Святого Юра) (Ольга Жаровська, Богдан Ховзун, Сергій Бурко, Тадей Едер)
12:00 – виступ учасників міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» (Григорій Брунець, Ігор Калинець, Петро Шкраб’юк, Олег Огірко)
12:00 – конкурс дитячих малюнків на тему: “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер” (пл. Святого Юра) (Галина Вихованська, Ольга Михайлюк, Ярослав Скакун, Любомир Медвідь)
12:00 – спортивний фестиваль “Український дух, гарт і перемога” (шахи) (НУ «Львівська політехніка») (Роман Корж, Адріан Михальчишин, Степан Давимука)
12:00 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору (протягом дня) (о. Роман Кравчик, Зеновій Боровець, Ореслава Хомик)
12:00 – спортивний фестиваль “Український дух, гарт і перемога” (міні-футбол) (ЗСШ № 34, вул. Замкнена, 7) (Роман Гринчук, Ігор Кульчицький, Степан Юрчишин)
12:00 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (вул. Листопадового чину) (протягом дня) (Ігор Кожан, Іван Матковський, Олег Паска)
12:00 – екскурсія в музей митрополита Андрея Шептицького, о. Маркіяна Шашкевича (ЗСШ № 34) (протягом дня) (Роман Гринчук, Ігор Федик, Петро Франко)
12:00 – екскурсія в музей «Русалка Дністрова» (вул. Коперника 40) (Галина Корнєєва, Борислав Рибак)
Нагородження учасників змагань, конкурсів та фестивалів проводиться на пл. Святого Юра біля пам’ятника митрополиту Андрею (Михайло Турко, Юрій Горалевич, Ореслава Хомик, Григорій Брунець).
Форма одягу – українська вишиванка.
Програма Свята є офіційним запрошенням для участі у заходах.
Положення фестивалів, змагань і конкурсів додається.
Заявки на участь в змаганнях, конкурсах і фестивалях надсилати на електронну пошту gbrunets@ukr.net.

Партнери: - «ЕКО-ДІМ»
- «ЛЕО Кераміка» - «Укрнафтогазінвест»
- «Техніка для бізнесу» - «Брунець та партнери»
- «НІКА-Захід» - «Стефано»
- група компаній «Берта» (ТМ «Близенько») - «Моршинська»
- «Хліб-трейд» (ТМ «Просто добрий хліб») - Львівський портал
- ТРК «Львів» Оргкомітет


Завантажити додатки: ПОЛОЖЕННЯ

Докладніше | Дата: 17. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 2 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Участь та виступ у другому дні заходу "Книгофест у м. Жовква"
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/kinofest072017_3.jpg

16 липня заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук і заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич взяли участь та виступили перед присутніми у другому дні заходу "Книгофест у м. Жовква", який відбувся на центральній площі міста.

Розпочався захід з хвилин мовчання за загиблим земляком, Героєм України Володимиром Турчином, який загинув у зоні проведення АТО.
У рамках заходу відбулося: презентація видавництв і авторів, художнє читання, вікторини, конкурс читацьких вподобань "Краща книга Книгофесту", виставка-продаж української книги.
Завдання "Книгофесту у Жовкві" - сприяти розвитку українського літературного середовища та книжкового ринку. У центрі уваги фестивалю - культурна модернізація, самоосвіта і популяризація читання.

Докладніше | Дата: 16. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 20 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1815 на 363 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 363 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.