Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Липень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі

Віртуальна Жовква

Верховна Рада України прийняла у другому читанні проект Закону
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zak072017.jpg

13 липня Верховна Рада України прийняла у другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (№6600), йдеться у повідомленні Асоціації міст України.
Коментуючи необхідність ухвалення рішень, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що йдеться про найважливіші питання для країни. «...Це зміни до бюджету на 2017 рік, які подані до Верховної Ради України Урядом, що передбачають фінансування низки важливих програм, починаючи від пільг і субсидій, закінчуючи розширенням програм безкоштовних ліків, а також лікування важкохворих за кордоном, багато інших різних соціальних програм, у тому числі підтримка нашої безпеки і оборони», - наголосив Володимир Гройсман.
Зміни до Закону про Державний бюджет України передбачають перерозподіл 24 млрд грн від перевиконання державного бюджету за доходами.
Цими змінами збільшується, зокрема, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 14,1 млрд грн.
Крім того, передбачено збільшення та перерозподіл видатків розвитку за діючими і новими бюджетними програмами, спрямованими на сприяння місцевому самоврядуванню.

Передбачені видатки розвитку за новими бюджетними програмами:
• «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості» у сумі 4 млрд грн;
• «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» у сумі 17 млн грн.
Збільшено видатки розвитку за бюджетними програмами:
• «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на 1 млрд грн, до 2,5 млрд грн;
• «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/ ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування» на 200 млн грн, до 277,7 млн грн., які розподілено між областями (див. табл.1).


Вінницької 7,9
Волинська 3,3
Дніпропетровська 34,3
Донецька 22,5
Житомирської 12,6
Закарпатська 13,4
Запорізька 18,7
Івано-Франківська 4,9
Київська 10,5
Кіровоградська 6,2
Луганська 7,2
Львівська 7,3
Миколаївська 19,5
Одеська 36,3
Полтавська 9,8
Рівненська 5,7
Сумська 6,1
Тернопільська 3,9
Харківська 11,3
Херсонська 9,3
Хмельницька 5,9
Черкаська 3,9
Чернівецька 3,6
Чернігівської 5,7
м. Київ 7,9
Разом: 277,7

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

]Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/4555522.jpg

Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств ухвалили депутати Львівської обласної ради у четвер, 13 липня, під час Xпозачергової сесії.
«Відповідно до статті 1 Лісового кодексу України, ліси України є її національним багатством і за своїм призначенням виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах і перебувають під охороною держави.
Львівська область відноситься до найбільш лісистих регіонів України, ліси займають 31,8% її території.
Загальна площа земель лісового фонду становить 694,4 тис. га, з яких вкрита лісовою рослинністю 628,7 тис. га.

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Щодо фінансової підтримки державної програми
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/444536.jpg

Щодо фінансової підтримки державної програми “Забезпечення житлом інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів” звертаються депутати обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

«Одним з основних завдань органів місцевого самоврядування України та державної влади є забезпечення дотримання встановлених законодавством конституційних гарантій щодо соціального захисту населення, забезпечення житлом, зокрема, інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів, членів сімей загиблих.
Львівська обласна громадська організація “Спілка безквартирних ветеранів Афганістану у Львівській області “НАШ ДІМ” зверталась до Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Верховної Ради України. Відповідно до статті 156 Регламенту Верховної Ради України, Комітет подав свої пропозиції до Кабінету Міністрів України передбачити у проекті Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік” фінансування бюджетної програми “Забезпечення житлом інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів” із сумою видатків 100 000,0 тис. гривень. Однак, вказана сума при прийнятті бюджету на 2017 рік не була закладена.
Упродовж 2014 – 2017 років не визначено джерело фінансування видатків на будівництво (придбання) житла для пільгових категорій громадян, які перебувають на обліку в органах місцевого самоврядування та потребують покращення житлових умов для інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів.
Ми, депутати Львівської обласної ради, просимо вас при формуванні Державного бюджету України на 2018 рік передбачити суму видатків у розмірі 100 000,0 тис. гривень для реалізації державної програми “Забезпечення житлом інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів”, - йдеться у зверненні

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 9 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Львівська обласна рада прийняла звернення
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/8842.jpg

13 липня, Львівська обласна рада прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та Міністра оборони України щодо вироку Печерського районного суду міста Києва про добровольця антитерористичної операції Ігоря Яворського

«27 червня 2017 року Печерським районним судом міста Києва у складі головуючого судді Тарасюк К. Е. засуджено стрільця-гранатометника 2 відділення 4 взводу оперативного призначення батальйону оперативного призначення (резервного батальйону) ім. Генерала Кульчицького військової частини № 3066 Яворського Ігоря Орестовича та призначено йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців.
Ми, депутати Львівської обласної ради, глибоко обурені вищезазначеним вироком, який спричинив негативну реакцію органів місцевої влади та громадськості області.
Слід зазначити, що засідання суду відбувалось за скороченою процедурою, без участі адвоката, що унеможливило повністю реалізувати Яворським І. О. передбаченого Конституцією України права на захист.
Яворський І. О. погодився на розгляд справи за скороченою процедурою без присутності адвоката, оскільки не був належним чином повідомлений про наслідки та ризики прийняття такого рішення, та вважав, що йому загрожує лише штраф. Таким чином, Яворському І. О. державою не забезпечено одного з основних конституційних прав – права на захист.
Очевидно, що суд прийшов до помилкового та поспішного висновку щодо умислу в діях (бездіяльності) обвинуваченого, не в повній мірі дослідив обставини справи, що призвели до запізнення Яворського І. О. на полігон, а також не заслухав покази свідків та прийняв до уваги інші обставини, що мають суттєве значення.
Судом також не взято до уваги той факт, що Яворський І. О. добровільно пішов на фронт з Майдану, записавшись до першого батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України. Відтак, абсурдність звинувачення його в ухиленні від військової служби та у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України, є беззаперечною.
За час дворічної служби Яворський І. О. брав участь в боях у найгарячіших точках фронту українсько-російської війни. За місцем постійного проживання та проходження військової служби характеризується позитивно та має ряд нагород.
Варто підкреслити, що він жодного разу не проявив ознак слабості чи небажання захистити свою Батьківщину. Відтак, у повній мірі виконав обов’язок перед державою щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України, а тепер, як ніхто, потребує захисту від держави.
Невід’ємним обов’язком держави є всіляка підтримка добровольців, нацгвардійців, військовослужбовців, які, ставши на захист рідної землі, проявивши відданість Батьківщині та українському народу, показують приклад теперішньому та майбутнім поколінням.
Вважаємо, що запізнення з відпустки на полігон, а не в зону АТО, не може бути причиною для такого жорстокого вироку в 4 роки і 6 місяців.
Виходячи з вищенаведеного, та з метою відновлення справедливості, просимо забезпечити швидкий, об’єктивний та неупереджений розгляд справи № 757/31337/16-к, за обвинуваченням стрільця-гранатометника 2 відділення 4 взводу оперативного призначення батальйону оперативного призначення (резервного батальйону) ім. Генерала Кульчицького військової частини № 3066 Яворського Ігоря Орестовича, судом апеляційної інстанції з одночасним вирішенням питання заміни запобіжного заходу», - йдеться у зверненні.

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 10 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Затвердили переможців щорічного обласного конкурсу
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/7321843.jpg

13 липня, під час позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили переможців щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт".

Дипломи переможців конкурсу отримають 26 учасників.
До конкурсної комісії надійшло 54 заявки. Участь у конкурсі взяли 13 районів та чотири міста обласного значення.
Загалом на проведення цього конкурсу з обласного бюджету було виділено 1 млн грн. Кошти скерують на поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля.

Переможці щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"

І категорія (міста обласного значення):
друге місце – Моршинська міська рада;
третє місце – Червоноградська міська рада.
ІІ категорія (міста районного значення):
друге місце – Перемишлянська міська рада;
третє місце – Старосамбірська міська рада;
третє місце – Рудківська міська рада Самбірського району;
третє місце – Великомостівська міська рада Сокальського району;
третє місце – Сокальська міська рада.
ІІІ категорія (селища):
друге місце – Підкамінська селищна рада Бродівського району;
друге місце – Поморянська селищна рада Золочівського району.
IV категорія (села):
перше місце – Стоянівська сільська рада Радехівського району;
перше місце – Добросинська сільська рада Жовківського району;
друге місце – Гребенівська сільська рада Сколівського району;
друге місце – Половецька сільська рада Радехіського району;
друге місце – Верхньогаївська сільська рада Дрогобицького району;
друге місце – Раневицька сільська рада Дрогобицького району;
друге місце – Поторицька сільська рада Сокальського району;
друге місце – Березинська сільська рада Миколаївського району;
друге місце – Пісочнянська сільська рада Миколаївського району;
друге місце – Київецька сільська рада Миколаївського району;
друге місце – Гологірська сільська рада Золочівського району;
друге місце – Ільницька сільська рада Турківського району;
друге місце – Станимирська сільська рада Перемишлянського району;
третє місце – Великолінинська сільська рада Старосамбірського району;
третє місце – Грозівська сільська рада Старосамбірського району;
третє місце – Княжпільська сільська рада Старосамбірського району.

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 12 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1815 на 363 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 363 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.