Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Липень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі

Віртуальна Жовква

Налагодження систематичного та безперебійного вивезення ТПВ зі Львова
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/2112.jpg

Налагодження систематичного та безперебійного вивезення ТПВ зі Львова,впорядкування полігонів/звалищ, що приймають сміття з обласного центру, налагодження роздільного збору твердих побутових відходів та перероблення вторинної сировини – основнізавдання реалізації «Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки», ухваленої 13 липня, під час сесії Львівської обласної ради.
Варто зазначити, що фінансове забезпечення реалізації заходів Програми здійснюватиметься з обласного бюджету за рахунок коштів субвенції, наданої Львівською міською радою для налагодження системи поводження з ТПВ, у загальній сумі 600 млн грн.
Так, із цих коштів у 2017 році на реалізацію Програми планується спрямувати – 150 млн грн, у 2018 – 300 млн грн, у 2019 році – 150 млн грн.
Цей фінансовий ресурс скерують на відшкодування витрат виконавцям послуг із вивезення ТПВ, фактичних додаткових витрат на їх перевантаження, перевезення та будь-яких інших заходів, пов’язаних із захороненням та утилізацією.
Крім того, ці кошти виділятимуть на впорядкування полігонів/звалищ, на яких здійснюватиметься захоронення сміття, що утворюються у Львові, а також для надання субвенцій місцевим бюджетам територій, що прийматимуть сміття, на соціально-економічний розвиток на виконання умов Меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування.
Як наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, не можна забувати про зобов’язання щодо міст, які погодилися приймати львівське сміття. «Кошти – 150 млн грн на 2017 рік – це не тільки на захоронення і компенсацію перевезень, а в тому числі кошти на виконання Меморандуму – на соціально-економічний розвиток територій. Якщо цього фінансового ресурсу не вистачить, то, однозначно, Львівська міська рада повинна буде додати коштів містам», - наголосив він.

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Львівська обласна рада підтримала рішення
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/21444.jpg

Львівська обласна рада підтримала рішення про реорганізацію державного закладу "Дорожня станція переливання крові ДТГО "Львівська залізниця" шляхом перетворення в комунальний заклад облради "Дорожня станція переливання крові".
«Управління майном спільної власності Львівської обласної ради спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації має забезпечити здійснення в установленому порядку заходів, пов’язаних із перетворенням державного закладу "Дорожня станція переливання крові ДТГО "Львівська залізниця" та виключенням цього закладу із Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», - йдеться у рішенні.
Також визначено строк заявлення кредиторами своїх вимог до згаданого закладу – два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо перетворення закладу.

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 12 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Львівська обласна рада прийняла звернення
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/4455.jpg

Львівська обласна рада прийняла звернення до Прем’єр-міністра України щодо пришвидшення передачі вертольота Ка-226 до сфери управління Міністерства оборони України для потреб ВМС ЗС України.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2013 року № 135 «Про передачу майна до сфери управління Львівської обласної державної адміністрації для потреб екстреної швидкої медичної допомоги» Львівській ОДА був переданий вертоліт Ка-226 у комплекті з відповідним експлуатаційним майном загальною вартістю 35 994 002 гривень.
Сьогодні експлуатація цього літального апарату в системі екстреної медичної допомоги є неможливою. Водночас, за своїми характеристиками вертоліт Ка-226 може здійснювати чергування з медичного забезпечення (евакуація поранених) у зоні проведення антитерористичної операції та виконувати пошуково-рятувальні дії на морі в складі авіації Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України підтвердило готовність прийняти на безоплатній основі в оперативне управління вертоліт Ка-226 і спільно з Львівською обласною державною адміністрацією напрацювало всі необхідні документи. Проте, з невідомих причин, Секретаріатом Кабінету Міністрів України затягується підготовка проекту постанови Кабінету Міністрів щодо передачі вертольота Ка-226 у комплекті з експлуатаційним майном до сфери Міністерства оборони України з подальшою його передачею для потреб ВМС ЗС України.
Ми, депутати Львівської обласної ради, звертаємося до Вас з проханням дати відповідні доручення щодо максимального прискорення підготовки зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та у найстисліші терміни винести це питання на затвердження уряду», - йдеться у зверненні

Докладніше | Дата: 13. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 13 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Прибув 8-й Змагальний потяг Єднання України «Труханівська січ»
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/potEd072017_1.jpg

10 липня, до міста Самбора прибув 8-й Змагальний потяг Єднання України «Труханівська січ». Близько 300 учасників потягу, представники різних регіонів України разом з ровесниками з Львівщини подолали відстань від Самбора до історичного місця у Сприні пішою ходою «повстанським маршрутом».
Впродовж дня на маршруті молодь зустрічалася із громадами села Ралівка, Чуква, Блажів, Воля Блажівська та Звір. Учасники військово-спортивної патріотичної гри «Ігри Нескорених» взяли участь у Молебні у Церкві Вознесіння Господнього в с. Ралівка. Також відбулася спільна молитва у храмах усіх конфесій.
Окрім того, учасники ходи відвідали Музей національно-визвольної боротьби у Чукві та взяли участь у панахиді на могилі загиблого воїна АТО Івана Луцишина.
По завершенні пішої ходи заплановано розгортання наметового містечка в районі села Сприні на поляні «Красна Іль», де протягом тижня відбуватимуться змагання та вишкіл, приурочені до 73-ї річниці створення Української Головної Визвольної Ради.
Нагадаємо, що патріотичні військово-спортивні змагання «Ігри нескорених» триватимуть з 11 до 15 липня.

Докладніше | Дата: 12. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 17 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Про стан надання екстреної медичної допомоги мешканцям Львівщини
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/12155.jpg

Про стан надання екстреної медичної допомоги мешканцям Львівщини розповів 12 липня, під час прес-конференції генеральний директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф» Володимир Похмурський.

За його словами, уже протягом місяця Львівський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф працює в об’єднаному вигляді зі станцією швидкої допомоги. «Сформували спільні виконавчі, адміністративні, супровідні органи. Усі підрозділи, рекомендовані нормативами Міністерством охорони здоров’я, – виконують свої функціональні завдання», - наголосив він.
У структурі Центру працює понад 2700 людей, щоденно на виклики виїжджає до 130 бригад, які надають догоспітальну екстрену медичну допомогу. Крім того, функціонує відділ виїзної консультаційної допомоги.
Як повідомив Володимир Похмурський, Центр у повному обсязі забезпечений ліками. «На сьогодні провели всі конкурсні закупівлі, тому гарантовано забезпечені основним засобом лікування і порятунку пацієнтів за медикаментною схемою», - підкреслив спікер.
Додамо, що Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф оголосив тендер на суму 4 млн грн для придбання 2 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В, які оснащені необхідним обладнання для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.
Крім того, у 2017 році з обласного бюджету на ремонт медичного автотранспорту спрямують 1 млн 622 тис грн.
Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» на території держави створили систему екстреної медичної допомоги. Вона складається з обласних територіальних Центрів, у складі яких працюють підрозділи служби медичної допомоги і служби медицини катастроф.

Докладніше | Дата: 12. 07. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1815 на 363 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 363 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 



Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.