Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Квітень
ПнВтСрчтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі

Віртуальна Жовква

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Як отримати консультацію в органах ДФС

Платники податків Львівської області для отримання інформації з питань податкового законодавства й усних податкових консультацій щодо його застосування можуть звертатися до Центрів обслуговування платників, які є у кожній ОДПІ та їх відділеннях Головного управління ДФС у Львівській області.

У місті Львові такі консультації можна отримати за адресою: вул. Стрийська, 35 в Центрі обслуговування платників міста Львова (зал № 3).

Також усні податкові консультації надаються спеціалістами Інформаційно-довідкового Департаменту ДФС за багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007 (безкоштовно –зі стаціонарних телефонів) з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. щоденно, крім суботи та неділі.

Докладніше | Дата: 07. 04. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 10 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/konkursminregion042017.jpg

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.
Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:
Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
Співробітництво територіальних громад.
До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.
Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int
Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.
Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/

Докладніше | Дата: 06. 04. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 14 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Засідання Національної консультативної платформи
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/vystup042017.jpg

У засіданні Національної консультативної платформи взяли участь Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, голова Офісу ради Європи в Україні Мортен Енберг, президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Куйбіда, представники Мінрегіону, експерти Ради Європи.

Сергій Чернов розповів про напрями роботи Української асоціації районних та обласних рад і Харківської обласної ради в підготовці фахівців для місцевого самоврядування.

«Українська асоціація районних та обласних рад проводить широку інформаційно-роз’яснювальну роботу, забезпечуючи підготовку та видання інформаційних матеріалів, рекомендацій із застосування чинного законодавства, проведення виїзних, кластерних, навчальних семінарів.

Серед інших можна згадати методичні рекомендації по застосуванню положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад»; методологія розробки регіональних стратегій розвитку; рекомендації із заповнення та подання декларацій про майновий стан посадовими особами місцевого самоврядування у 2016 році», — зазначив Сергій Чернов.

На обласному рівні, говорить голова Харківської обласної ради, Центр розвитку громад Асоціації ОМС «співпрацює з іншими ресурсними центрами, створеними на базі провідних університетів Харківської області – Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, а також з Харківським університетським консорціумом».

«У березні поточного року розпочато пілотний спільний проект Харківської обласної ради та університету міського господарства ім. Бекетова з підготовки фахівців адміністративного управління об’єднаними громадами.

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого вперше в Україні розпочинається підготовка юридичних кадрів для системи місцевого самоврядування. Комплексна підготовка юристів для місцевого самоврядування раніше не проводилося у вищих навчальних закладах. Нова спеціалізація, створена цього року, називається «юрист місцевого самоврядування» на новому факультеті публічного права та адміністрування Університету.

Спеціалізація передбачає комплексну підготовку юристів для сфери місцевого самоврядування. Передумовою стали заходи з децентралізації, збільшення повноважень, що передаються місцевому самоврядуванню, що вимагає підготовки з їх подальшої реалізації.

Університет ім. Ярослава Мудрого спільно з Харківською обласною радою розробили низку пропозицій по децентралізації у різних сферах – більше 22 напрямків, ці пропозиції розмістилися на більш ніж 7 тисячах сторінок. Зокрема, цей унікальний проект був підготовлений для Ради Європи. Зазначені рекомендації також можуть стати основою для підготовки цих фахівців», — висловив переконання Сергій Чернов, наголошуючи, що вдосконалення своїх знань та постійне навчання завжди має залишається ключовою складовою діяльності керівників, посадовців, депутатів органів місцевого самоврядування.

Докладніше | Дата: 06. 04. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 13 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Шановні платники податків!

27 квітня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове в оподаткуванні та звітності. Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю сертифікованих аудиторів Львівської області.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.
Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.
Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.
Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7gmQCdGfPa2sbncLpCulaRAjNlYJ-njnKfSFdUPALJPbEpg/viewform?usp=send_form.

Головне управління
ДФС у Львівській області

Докладніше | Дата: 06. 04. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 14 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Жовківський ДЛГП ЛГП «Галсільліс»
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/lisrobgal042017_3.jpg

ВІДНОВИМО ЛІСИ РАЗОМ

Працівники Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» завершили весняну лісокультурну кампанію відновлення лісів на запланованих і підготовлених ділянках. Мета акції – вкрай благородна і значуща. Адже полягає вона в популяризації екологічно-лісівничої пропаганди, поширенні знання про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

Докладніше | Дата: 05. 04. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 21 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1510 на 302 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 302 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 501
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.