Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
ПнВтСрчтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Сьогодні стартувала робота онлайн-курсу
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/2154444.jpg

Сьогодні стартувала робота онлайн-курсу на тему Місцеві податки та збори. Курс є безкоштовним і розрахований на керівників, фахівців та депутатів органів місцевого самоврядування базового рівня.
Навчання проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, що є структурною частиною Української асоціації районних та обласних рад.
На курсі аналізуватиметься фіскальне законодавство та шляхи його застосування. Зокрема фахівцями розглядатимуться граничні пороги ставок, окремі особливості їхнього адміністрування; випадки встановлення пільг з оподаткування та ефективної взаємодії з бізнесом і громадянами.
Окрема увага приділятиметься прийняттю рішень про місцеві податки та збори на 2017 та 2018 роки, а також особливостям таких процесів на рівні об’єднаних територіальних громад.
Такий курс буде корисний не тільки представникам сільських, селищних та міських рад. Це зумовлено тим, що формування бюджетів та видатків є процесом постійним для кожного рівня органів місцевого самоврядування. Тому дізнатися більше про планування, формування та пошук нових ресурсів ніколи не буде зайвим.
Успішне виконання функцій та завдань, покладених на органи місцевого самоврядування, неможливе без належного фінансового забезпечення. Основним джерелом надходжень місцевих бюджетів мають стати власні доходи, у тому числі місцеві податки і збори. Відтак підвищення ролі саме місцевих податків та зборів і збільшення їх частки у складі доходів є головним напрямком зміцнення місцевих бюджетів та розширення фінансової автономії відповідних територій.
Курс «Місцеві податки і збори: абетка для ОМС ОТГ» розрахований для керівників органів місцевого самоврядування та фахівців місцевих рад базових рівнів, функції яких пов’язані із фінансово-економічними питаннями. Також цей курс буде корисний депутатам місцевих рад базового рівня, оскільки саме депутатський корпус «грає головну партію» у непростій композиції прийняття рішень про місцеві податки та збори.
У цьому курсі автори аналізують приписи законодавства і у частині повноважень ОМС та процедур прийняття рішень про місцеві податки та збори і у частині змістовного наповнення відповідних рішень: граничних порогів ставок відповідних податків та зборів, окремих особливостей їхнього адміністрування тощо.
Окрему увагу автори приділяють особливостям прийняття рішень про місцеві податки та збори на 2017 та 2018 роки, а також особливостям прийняття відповідних рішень ОМС ОТГ.
Ми сподіваємося, що після завершення навчань, учасники курсу будуть знати,як розраховувати ставки місцевих податків та зборів, у яких випадках можна встановлювати пільги з оподаткування та ефективно взаємодіяти із місцевим бізнесом та громадянами, як платниками місцевих податків та зборів, вміти готувати якісні проекти нормативних актів, на підставі яких визначаються ставки місцевих податків та зборів, податкові пільги тощо.

Докладніше | Дата: 03. 08. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 21 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Комісія заслухала звіти про виконання обласних цільових програм за І півріччя
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/1214452.jpg

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту сьогодні, 3 серпня, заслухала звіти про виконання обласних цільових програм за І півріччя.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, по всіх компонентах «Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки» відбулися процедури тендерних закупівель на електронному майданчику, підписано угоди та відкрито фінансування.
Слід зауважити, що, за словами Ірини Микичак, найкраще серед інших виконується «Програма забезпечення дітей-інвалідів і дітей з важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезінтоксикаційною терапією на 2017 – 2020 роки».
Варто наголосити, що завдяки успішно проведеним електронним торгам у межах «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017-2020 роки» вдалося зекономити майже 3 млн грн. Це дозволить спрямувати зекономлені кошти на придбання необхідного обладнання для діагностики онкозахворювань.
Крім того, комісія заслухала звіти про виконання програм у галузях соціального захисту, спорту і молодіжної політики.

Докладніше | Дата: 03. 08. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 23 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Визначили 619 переможців
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/75643546.jpg

Як відомо, цьогоріч в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку визначили 619 переможців на загальну суму фінансування з обласного бюджету 69,79 млн грн. Загалом у розвиток інфраструктури Львівщини у межах цього конкурсу планується залучити близько 146 млн грн.

Як повідомив заступник керуючого справами обласної ради – начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко, для забезпечення вчасного виконання мікропроектів та ефективного використання бюджетних коштів секретаріат Конкурсної ради здійснює моніторинг реалізації Програми.
Так, за словами посадовця, станом на початок серпня повністю завершений увесь комплекс запланованих робіт на 74 об’єктах, левова частка з яких – заклади освіти. «До 1 вересня усі роботи в школах та садочках планується завершити», - зауважив Іван Собко.
«Крім того, на 325 мікропроектах активно ведуться будівельні роботи, закуповується необхідне обладнання. Із цієї кількості – частина мікропроектів – на стадії завершення», - додав заступник керуючого справами обласної ради.
Варто зазначити, що лише 220 проектів – на етапі підписання договорів підряду, початку будівельних робіт або закупівлі обладнання. «Це зумовлено низкою об’єктивних причин, зокрема: змінами в законодавстві щодо виготовлення дозвільних документів на початок робіт, процесом уточнення проектної документації та отримання експертних висновків, проведенням процедури електронних торгів на ProZorro тощо», - пояснив Іван Собко.
Нагадаємо, що за умовами конкурсу мікропроектів місцевого розвитку кошти обласного бюджету субвенційно передаються на місця лише після того, як будуть використані небюджетні кошти та кошти місцевих бюджетів.
Принагідно додамо, що станом на сьогодні фінансування з обласного бюджету здійснюється планово, згідно з помісячним розписом. Департамент фінансів Львівської ОДА уже профінансував територіям понад 16 млн грн з обласної скарбнички.
Відтак, аби реально простежити стан виконання робіт на об’єктах, якість реалізації ідей місцевого розвитку, секретаріат Конкурсної ради спільно з головою бюджетної комісії обласної ради Олегом Домчаком здійснює робочі поїздки у міста і райони області. На сьогодні вже проінспектували хід робіт на об’єктах Дрогобицького та Жовківського районів.

Докладніше | Дата: 03. 08. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 21 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 102,8 млрд грн
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/100mlgrn082017_2.jpg

Протягом січня-липня 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 102,8 млрд грн, що складає 63,3 % від річних планових призначень, затверджених місцевими радами.

Про це повідомила Галина Маркович, координатор напрямку «Місцеві бюджети» Проектного офісу секторальної децентралізації.
За її інформацією, найвищі відсотки виконання річних показників у Рівненській (72%), Київській (69,3%), Полтавській (68,7%), Волинській (68,1%), Чернівецькій (67,7%), Івано-Франківській (66,9%) областях.
«Завдяки фінансовій децентралізації, приріст надходжень до місцевих бюджетів, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, склав 32% або 24,9 млрд грн. При цьому, по 19 областях забезпечено темп приросту надходжень вище середнього по Україні. Найвищі темпи у Тернопільській, Вінницькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Хмельницькій та Херсонській областях», - повідомила Галина Маркович.
Вона також зазначила, що, як і раніше, приріст забезпечено по усіх податках, зокрема:
• податку на доходи фізичних осіб – 40,7% або 17,1 млрд грн. У 17 регіонах темп росту вище середнього по Україні, найвищі темпи – у Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій, Херсонській, Черкаській областях;
• єдиному податку – 43,1% або 3,7 млрд грн. У 19 регіонах темп росту вище середнього по Україні, найвищі темпи – у Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Луганській, Івано-Франківській, Рівненській областях;
• платі за землю – 15% або 1,9 млрд грн. У 19 регіонах темп росту вище середнього по Україні, найвищі темпи – у Житомирській, Закарпатській, Харківській, Чернігівській, Волинській, Тернопільській, Донецькій областях;
• податку на нерухоме майно – 65,9% або 0,6 млрд грн. Збереглася диференціація темпів приросту у розрізі регіонів, яка спостерігається з початку року, – у Вінницькій та Дніпропетровській областях надходження зросли в два рази, а Луганській та Черкаській областях приріст складає відповідно 17% та 29,4%.
За інформацією Галини Маркович, зберігаються вищі темпи приросту доходів і по бюджетах об’єднаних територіальних громад.
Так, доходи загального фонду бюджетів 366 об’єднаних територіальних громад, створених у 2015-16 роках, в порівняльних умовах зросли на 39,8 % або 1,3 млр грн (січень-липень 2016 – 3,4 млрд грн, січень-липень 2017 – 4,7 млрд грн).
При цьому, по податку на доходи фізичних осіб темп приросту складає 51,3% (+0,9 млрд грн), єдиному податку - 50,9% (+0,2 млрд грн), платі за землю – 19% (+0,1 млрд грн).
«Слід зазначити, що в умовах децентралізації ефективність використання коштів місцевих бюджетів залежить саме від місцевих органів влади. Адже питання щодо визначення пріоритетних напрямків розвитку територій та розподілу бюджетних коштів за напрямками належить сьогодні до їхніх повноважень, і місцеві органи влади самостійні у прийнятті рішень з цих питань», - зазначила Галина Маркович.

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/100mlgrn082017_1.jpg

Докладніше | Дата: 03. 08. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 17 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Реформа децентралізації – одна з ключових реформ
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/215453.jpg

Реформа децентралізації – одна з ключових реформ. Унаслідок її – громади отримують прямі міжбюджетні відносини з Міністерством фінансів та відповідний фінансовий ресурс від держави. На цьому наголосив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під час круглого столу «Співробітництво громад в Україні: стан та перспективи».

За словами посадовця, на Львівщині затверджено майже всі перспективні плани районів, окрім Сокальського і Дрогобицького. «Думаю, що до кінця 2017 року цей борг ліквідуємо. Бо потрібно, щоб громади об’єднувалися і працювали», - резюмував Володимир Гірняк.
Додамо, що під час заходу організатори презентували результати дослідження «Аналіз стану впровадження співробітництва територіальних громад в Україні», а також представили окрему презентацію нормативної процедури та організації співробітництва.

Докладніше | Дата: 03. 08. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 17 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1917 на 384 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 384 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.