Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Лютий
ПнВтСрчтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Друзі

Віртуальна Жовква

Новини

Пошук по цій темі:   
[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]

На Львівщині оголосили додаткові конкурси
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/DFRR2017.jpg

На Львівщині оголосили додаткові конкурси для інвестиційних програм і проектів, котрі можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Йдеться про чотири нових напрямки: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів; енергоефективність державних і комунальних медичних закладів; розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг (у тому числі об’єднаних територіальних громад). Кінцевий термін подання заявок – 15 березня 2017 року.

Таке рішення прийнято на першому у цьому році засіданні регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.


Члени комісії також продовжили до 15 березня подання заявок по основному конкурсу, який тривав до 30 грудня 2016 року.

Нагадаємо, загальний обсяг коштів Державного фонду регіонального розвитку для Львівської області у 2017 році складає 166,6 млн. грн.

Довідка:
У 2017 році набули чинності зміни до статті 241 Бюджетного кодексу України, зокрема пункт 2 доповнено абзацом наступного змісту: "На реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається не менше 10 відсотків коштів державного фонду регіонального розвитку за кожним з таких напрямів".
Крім того, на даний час вносяться зміни до постанови КМУ від 18.03.2015 №196 щодо направлення коштів ДФРР (10%) на розбудову мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг.

Докладніше | Дата: 16. 02. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 10 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Проводив прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/pryjomZastOblRad022017_4.jpg

16 лютого в приміщенні Жовківської районної ради проводив прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради
Володимир Олегович Гірняк. На прийомі побувало 39 громадян жовківщини.

Відвідувачі в основному звертались щодо надання матеріальної допомоги на лікування, допомоги учасникам АТО, питання виділення паїв, заміна каналізаційних труб в в Сопошинській ЗОШ, заміна системи опалення Купичвільської ЗОШ.

Було розглянуто всі прохання і пропозиції, а також дані відповіді на порушені питання.

Докладніше | Дата: 16. 02. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 13 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Проаналізовано питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/robFrup17022017.jpg

Проаналізовано питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення району

16 лютого під головуванням першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Жовківського району.

На засіданні були присутні: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської райдержадміністрації Володимир Свідняк, головний спеціаліст управління соціального захисту населення Олександр Нікітін, директор районного центру зайнятості Микола Кришталюк, начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Богдан Звізло.

Були запрошені роботодавці, які ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати.

Згідно плану роботи, члени робочої групи заслухали звіти суб’єктів господарювання, у яких виявлено порушення щодо легалізації найманої праці.

За результатами засідання роботодавцям винесено попередження щодо накладення штрафів за невиплату мінімальної заробітної плати.

Також було прийнято рішення продовжити інформаційно-роз’яснювальні роботи.

Докладніше | Дата: 16. 02. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 5 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Облаштували куток пам’яті загиблим героям
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/kutukGeroyu022017_1.jpg

16 лютого у знак пам’яті про патріотів, життя яких обірвалося під час Революції гідності, у приміщенні Дублянської ЗОШ, де навчався Герой України Анатолій Жаловага, облаштували куток пам’яті загиблим героям.

Після загибелі Анатолія встановили пам’ятну дошку на фасаді рідної школи, яка віднедавна носить ім’я патріота. А сьогодні під звуки мелодії пісні «Пливе кача» відбулося відкриття кутка пам’яті.

Участь в урочистому вшануванні подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні взяли заступник голови районної ради Алла Жук, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, начальник відділу освіти Жовківської райдержадміністрації Михайло Коваль, батьки та рідний брат Анатолія, педагогічний та учнівський колективи школи.

Священнослужителі відправили панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та освятили куток пам’яті. Відтак присутні вшанували хвилиною мовчання тих, які віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини та майбутнє нашої країни.

Довідка:

Докладніше | Дата: 16. 02. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 12 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

COMUS – проект Ради Європи
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/comus022017_1.jpg

COMUS – проект Ради Європи, покликаний сприяти збереженню та використанню культурної спадщини задля благ суспільства та його економічного зростання. Жовква розробила низку проектних ідей в цій сфері.

Зараз триває інтенсивна робота із розробки проектної ідеї «Створення регіонального культурного центру на основі Жовківської синагоги», який передбачає її реставрацію та пристосування під культурно-мистецькі та музейні функції.

15 лютого 2017 року з цього приводу відбулась багатогодинна нарада у Державному історико-архітектурному заповіднику, у віданні якого знаходиться синагога. Основною темою зустрічі була підготовка техніко-економічного обґрунтування (Feasibility study) вищезгаданої проектної ідеї. До обговорення долучилися міський голова, директор та заступник ДІАЗ, експерт та менеджер проекту COMUS. Учасники зустрічі визначили необхідні реставраційні роботи, заходи з пристосування синагоги до нового використання, обговорили виклики та ризики, що можуть виникнути при реалізації проекту, встановили очікуванні результати проекту в культурному, соціальному та економічному аспекті. Окрім цього, було обговорено низку першочергових заходів із збереження та промоції Жовківської синагоги, які необхідно здійснити найближчим часом власними силами, не сподіваючись на зовнішню підтримку.

До кінця лютого експерти проекту підготують техніко-економічне обґрунтування даної проектної ідеї. Місцеві зацікавлені сторони, з своєї сторони, сподіваються на підтримку Ради Європи та Європейського союзу при реалізації комплексного інвестиційного проекту із реставрації та пристосування синагоги.

ДОВІДКОВО. Проект COMUS - спільний проект Ради Європи і Європейської Комісії «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадянами», спрямований на розробку інноваційних моделей міського планування, що сприяють розв’язанню практичних проблем в історичних містах. Проект реалізується одночасно в 6 країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство»: Україна, Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Білорусь. В основі проекту лежать напрацювання попереднього «Пілотного проекту з реабілітації культурної спадщини історичних міст» (2009-2011).

Проект передбачає комплексну взаємодію органів влади усіх рівнів і місцевих громад з метою покращення існуючого міського середовища невеликих історичних міст, зупинення деградації історичного середовища та заохочення

місцевих мешканців до активної участі в процесі прийняття рішень і розробки стратегії розвитку міста.

Докладніше | Дата: 15. 02. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1295 на 259 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 259 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 495
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.