Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Червень
ПнВтСрчтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі

Віртуальна Жовква

Новини

Пошук по цій темі:   
[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]

Нарада-семінар
Новини

7 листопада голова Жовківської районної ради Т.Швай прийняв участь і виступив у нараді-семінарі працівників відділу культури і туризму Жовківської РДА приуроченого до професійного свята працівника культури.
http://zhovkva.org.ua/images/foto/1workshoptourism2014.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/2workshoptourism2014.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/3workshoptourism2014.jpg

Докладніше | Дата: 12. 11. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 212 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Благодійний концерт з назвою «Крила янгола»
Новини

9 листопада голова Жовківської районної ради Т.Швай прийняв участь у благодійному концерті з назвою «Крила янгола».
Актова зала районного Народного дому заповнена була вщерть, як ніколи. Мабуть, це було викликано тим, що тут збирали кошти для воїнів АТО, які перебувають на лікуванні у Львівському госпіталі. На концерті були присутні як батьки відвідувачів школи, так і просто мешканці Жовківщини, яким подобаються виступи музикантів. Було приємно відчути атмосферу позитиву та хвилювання, що панувала серед присутніх. Чудові мелодії музичних інструментів та співу розливались один за одним. Під час концертної програми було чути скрипку, фортепіано, бандуру, гітару, кларнет тощо. Вихованці та викладачі школи виклались на сто відсотків. Щоразу, після завершення кожного номеру з грандіозним захопленням зал наповнювався оплесками.
Завдяки патріотично налаштованим громадянам було зібрано на лікування воїнів 17000 гривень, які діточки разом із вчителем Уляною Рожковою (зав.відділу сольного співу) вручили захисникам нашої держави. Один із потребуючих – Василь Шевченко - підкреслив: «Надзвичайно вражений тією відданістю волонтерів, підприємців, небайдужих людей, які, попри складні соціально-економічні умови у нашій країні, знаходять можливість допомогти. Хочу щиро подякувати кожному зокрема. Без Вашої підтримки – не було б наших перемог. Жахлива ситуація, у якій опинилася Україна через неоголошену війну, показала нам, що тільки згуртувавшись, ми зможемо подолати агресора. Саме зараз формується нове українське громадянське суспільство. Переконаний, що спільними зусиллями ми побудуємо ту Державу, де з гордістю будуть жити наші діти та онуки. Над Україною неодмінно буде мирне небо».

http://zhovkva.org.ua/images/foto/angelwings1.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/angelwings2.jpg

Докладніше | Дата: 11. 11. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 200 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Благочинний аукціон
Новини

8 листопада голова Жовківської районної ради Т. Швай привітав учасників Благочинного мистецького аукціону, який був організований Жовківською сотнею самооборони ім. Дмитра Пелипа спільно з відомим живописцем, президентом «Клубу митців України» п. Орестом Скопом.
На Благочинному аукціоні були виставлені твори митців, які щедро віддали свої кращі роботи з надією на те, що вони потраплять до рук небайдужих патріотів, які шукають можливості долучитись до підтримки Збройних сил України у зоні АТО.
Від продажу картин було зібрано кошти у сумі 110 тис. грн., які будуть використані для учасників бойових дій на Сході України тобто придбана буде відповідна техніка, обладнання і медикаменти.

Докладніше | Дата: 11. 11. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 223 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбувся семінар у Жовкві
Новини


Відбувся семінар у Жовкві


Днями в актовому залі ДПІ у Жовківському районі відбувся семінар для платників податків за участі начальника Ольги Леонідівної Ліщинської та податкових фахівців
Жовківські податківці особливу увагу приділили практичному застосуванню нововведень змін у податковому та іншому законодавстві України, в тому числі, у в зв'язку з прийняттям антикризових законів 2014 року, ПДВ, податку на прибуток, військовому збору та інших податків та зборів,. Значний акцент у своєму виступі зробили на детальному аналізі основних типових помилок, які допускаються при складанні податкої звітності, вкотре наголосили про переваги використання електронних сервісів Державної фіскальної служби України.
Податківці та представники бізнесу вели цікаву дискусію з актуальних питань, які виникають під час здійснення господарської діяльності щодо справляння податків, зборів, ЕСВ; питання рівномірності самостійної сплати податкових зобов'язань з податків, зборів, визначених згідно норм Податкового кодексу України тощо, а також про надання послуг за допомогою "Електронних сервісів".
Учасники семінару отримали кваліфіковану змістовну консультацію та конкретні поради і застереження. Бухгалтери підприємств відмітили, що знання та інформація, отримані під час таких заходів, дозволить їм уникнути у майбутньому помилок при оподаткуванні та подачі звітності.. Після семінару усіх охочих запросили на практичні тренінги щодо подання звітності в електронному вигляді
Наприкінці зустрічі керівник подякувала усім за стабільне наповнення бюджетів, за розуміння, і готовність до діалогу.
Докладніше | Дата: 08. 11. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 229 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Жовківська ДПІ інформує
Новини

ДПІ у Жовківському районі інформує:

Жовківські платники податків заплатили 51 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб у 2014 році

Саме стільки сплатили податку на доходи фізичних осіб платники податків у Жовківському районі. Цей податок є головним джерелом наповнення місцевих бюджетів .Зокрема у жовтні- надійшло до місцевих бюджетів 5,7 млн. грн.., що становить 115,8% доведених завдань, та на 600 тис. грн.. більше за аналогічний період 2013 року.
У Жовківській податковій інспекції важливим напрямком роботи є підвищення рівня оплати праці, та погашення заборгованості із виплати зарплати. Заслуховування керівників підприємств, роботодавців на засіданнях робочих груп з приводу виведення із "тіні" нелегальних зарплат, розрахунку з найманими працівниками -досить дієвий захід. Спільні заходи дозволяють збільшувати надходження до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб.

679 тис. грн. сплатили до бюджету жовківські водокористувачі

За січень-жовтень 2014 року до державного та місцевого бюджетів за спеціальне використання води платниками перераховано 679 тис гривень. Зокрема у жовтні водокористувачі сплатили 53,2 тис. гривень.
На обліку в ДПІ у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області перебуває 236 платників збору за спеціальне використання води, в тому числі 96 юридичних осіб та 140 фізичних осіб-підприємців.
Платниками збору є водокористувачі – суб'єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи-підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

З початку року платниками Жовківського району перераховано 143,8 млн. грн. ЄСВ

В тому числі у жовтні платниками єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування спрямовано до бюджету 15,5млн. грн. Переважна частина цих коштів надійшла від роботодавців, які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати, винагороди за договорами цивільно–правового характеру, допомоги по тимчасовій непрацездатності.
Страхувальники, які використовують найману працю, з початку року все більше подають звітність по ЄСВ в електронному вигляді.
Жовківські податківці приділяють максимум зусиль для того, щоб платники єдиного соціального внеску не відчували жодних незручностей при виконанні свого обов’язку – своєчасної сплати внеску. Адже єдиний соціальний внесок – це джерело пенсій та соціальної допомоги. А подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для органів Міндоходів. Це - економія робочого часу та власних коштів на придбання бланків звітних документів. Звітність, надіслана до органу Міндоходів електронною поштою, не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання.

Платники Жовківщини сплатили до бюджету 8,8 млн. грн. єдиного податку

За січень-жовтень 2014 року до бюджету надійшло 8,8 млн. грн. єдиного податку, зокрема понад 7 млн. грн. – від фізичних осіб та 1,7 млн. грн. – від юридичних осіб. В порівнянні із відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились на 1,1 млн. гривень.
Популярність єдиного податку серед малого бізнесу є результатом створення сприятливих умов для ведення бізнесу. За останні роки правила для спрощенців зазнали значних змін, додалося багато нових можливостей. Зокрема, тепер суб'єкти господарювання можуть подавати заяву на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді та скористатися перевагами електронної перевірки, протягом року змінювати групу і ставку податку, звітний період для другої групи - розширився з кварталу до року.

Понад 1,5 млн. грн. платежів за користування надрами сплатили жовківські платники

Платники плати за користування надрами, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі, за десять місяців 2014 року сплатили до бюджету близько 1,5 млн. грн. плати за користування надрами. Це на 545,0 тис. грн. більше від доведених завдань.. У жовтні 2014 року надійшло до бюджетів 73,0 тис. гривень, що становить понад 300% виконання очікуваних показників.

Спілкуємось телефоном

Днями в ДПІ у Жовківському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання відповідав перший заступник начальника ДПІ у Жовківському районі Роман Кулицький.
Пропонуємо відповіді на запитання, які завжди є актуальними
Чи справді Концепцією реформування податкової системи передбачено скорочення податкових різниць ?
Так, з метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.

Чи можуть податківці за письмовим зверненням суб’єкта господарювання надати оригінали (копії) податкових повідомлень-рішень або податкових вимог, актів камеральних перевірок, листів або інших документів, які були надіслані СГ та вважаються врученими ?
Контролюючі органи за письмовим зверненням суб’єкта господарювання мають право надати копії податкових повідомлень-рішень або податкових вимог, актів камеральних перевірок, листів або інших документів, які були надіслані суб’єкту господарювання та вважаються врученими. Оригінали раніше вручених платнику податків документів не надаються.

Коли, та на підставі яких документів податковий орган має право запрошувати платників податків або їх представників для проведення перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства?
Відповідно до п.п. 20.1.1 п.20.1 ст. 20 Податкового кодексу контролюючі органи мають право запрошувати платників податків або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи. Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому ст. 42 ПКУ, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків).
Форма повідомлення про запрошення платника податків або його представників до контролюючого органу затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 06.02.2014 № 120 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів».

Чи має право орган ДФС, в якому суб’єкт господарювання перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, проводити перевірки? Чим це передбачено??
Відповідно до п.75.1. ст.75 Податкового кодексу контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених ПКУ, а фактичні перевірки – ПКУ та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.
Кодексом не передбачено обмежень щодо проведення перевірок, в яких суб’єкт господарювання перебуває на обліку за неосновним місцем обліку.

Скільки часу зберігаються облікові справи суб’єктів господарювання в контролюючих органах після припинення діяльності (ліквідації)?
Наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5 затверджено Перелік типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів.
Відповідно до ст. 291 р. І Переліку облікові справи платників податків і зборів (обов’язкових платежів) зберігаються протягом 5 років після припинення діяльності таких суб’єктів господарювання.
Особові рахунки платників податків і зборів (обов’язкових платежів) зберігаються протягом 5 років (ст. 292 р. І Переліку).
Слід зазначити, що обчислення строків зберігання документів проводиться з 01 січня року, який іде за роком завершення їх діловодством. Наприклад, обчислення строку зберігання справ, завершених діловодством у 2014 році, починається з 01 січня 2015 року.

Докладніше | Дата: 08. 11. 2014 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 349 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1696 на 340 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | ... | 340 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 505
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.