Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Червень
ПнВтСрчтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі

Віртуальна Жовква

Новини

Пошук по цій темі:   
[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Неповнолітня дитина отримує спадщину - податок сплачують батьки

Жовківські податківці повідомляють, що вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується малолітньою/неповнолітньою дитиною від спадкодавців які не є членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення, оподатковується за ставкою 5%, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ.

Згідно з п. 174.3 ст. 174 ПКУ особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню і зазначається в річній податковій декларації.

Згідно з п. 179.6 ст. 179 ПКУ обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації від імені платника податку покладається на опікуна або піклувальника - щодо доходів, отриманих малолітньою/неповнолітньою особою.

Відповідно до п. 99.2 ст. 99 ПКУ грошові зобов’язання малолітніх/неповнолітніх осіб виконуються їх батьками (усиновителями), опікунами (піклувальниками) до набуття малолітніми/неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі.

Батьки (усиновителі) малолітніх/неповнолітніх і малолітні/неповнолітні у разі невиконання грошових зобов’язань малолітніх/неповнолітніх несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов’язань та/або податкового боргу.

Враховуючи вищевикладене, батьки (усиновителі) та опікуни (піклувальники) у разі отримання малолітньою/неповнолітньою дитиною подарунку (спадщини), повинні подати податкову декларацію від імені малолітньої/неповнолітньої дитини та сплатити податок на доходи фізичних осіб, відповідно до п.п. 174.2.2 п. 174.2 ст. 174 ПКУ.

Крім того, відповідно до п.п.б) п. 174.2.1 ст. 174 ПКУ вартість власності, зазначеної в підпунктах "а", "б", "ґ" пункту 174.1 цієї статті, що успадковується особою, яка є інвалідом I групи або має статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та вартість власності, зазначеної в підпунктах "а", "б" пункту 174.1, що успадковуються дитиною-інвалідом оподатковується за нульовою ставкою.

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Чи повинна фізична особа при поданні декларації надавати довідку про отримані у звітному році доходи з метою використання права на податкову знижку?

Жовківське відділення Личаківської ОДПІГоловного управління ДФС у Львівській області інформує.

Відповідно до п.п.«в» п.176.1 ст.176 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податків зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) за встановленою формою.

На вимогу контролюючого органу та в межах його повноважень, визначених законодавством, платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку на доходи фізичних осіб, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у декларації з цього податку.

Враховуючи вищевикладене, фізична особа, яка зобов’язана подавати декларацію, відповідно до вимог ПКУ, або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу контролюючого органу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.

При цьому, п.п.«в» п.176.2 ст.176 ПКУ передбачено, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.

Відповідне питання та відповідь на нього розміщене у категорії 103.05 Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі: «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 8 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

“Борщовий набір”
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zv.jpg

Зазвичай, ранні овочі “борщового набору” швидко дешевшають на початку літа, завдяки збільшенню пропозиції. Але цього року, ціни на ці овочі не поспішають знижуватися, а деяка продукція взагалі дорожчає. За даними моніторингу “Інфо-Шувар”, за минулий тиждень, ціни на ранню картоплю та цибулю майже не змінились, сьогодні картопля на оптових ринках пропонується по 9-10 грн/кг (0,31 - 0,34 євро/кг), а цибуля коштує десь 11-13 грн/кг (0,38 - 0,44 євро/кг). Слід відмітити, що в цілому, пропозиція ранньої цибулі поки що лишається незначною, завдяки цьому, на минулому тижні продовжували зростати ціни на «стару» цибулю. На минулому тижні, «стара» цибуля іноді зростала в ціні до 8-9 грн/кг (0,27 - 0,31 євро/кг) і це був рекордний показник цін для цього періоду року. «Молода» капуста продовжувала дорожчати, за минулий тиждень, вона зросла в ціні ще на 10-15%, сьогодні на оптових ринках її можна придбати по 10-12 грн/кг (0,34 - 0,41 євро/кг). Дешевшали на минулому тижні тільки рання морква та буряк, за тиждень морква втратила в ціні майже 20%, сьогодні вона коштує близько 9-13 грн/кг (0,31 - 0,44 євро/кг), а буряк став дешевшим на 30 %, знизившись в ціні до 5-7 грн/кг (0,17 - 0,24 євро/кг) Слід відмітити, що в порівнянні до рівня цін минулого року, не відчувається різниці тільки по ранньому буряку та моркві, в червні 2016 року вони коштували стільки ж, скільки й сьогодні. А от всі інші овочі помітно подорожчали. Рання картопля сьогодні коштує майже в 2 рази дорожче ніж рік тому, ціни на молоду цибулю зросли в 1,5 рази. А рання капуста взагалі сьогодні пропонується в 10 разів дорожче, ніж в червні 2016 року

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 10 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Обєднані громади Львівщини отримають 63 мільйони субвенції
Новини

Об’єднані громади Львівщини отримають 63 мільйони субвенції на інфраструктуру 7 червня Уряд ухвалив рішення, яким передбачається спрямувати 1,5 млрд грн субвенції з державного бюджету в місцеві бюджети на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад України. Зокрема, Львівщина для 22 ОТГ отримає 63 млн 118 тис грн. Ще 3 ОТГ області претендуватимуть на державні кошти при затвердженні додаткових субвенцій на 2017 рік.

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 9 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Затверджено Порядок нормативної грошової оцінки земель
Новини

Затверджено Порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення Цей Порядок визначає процедуру проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення: сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища, перелоги) та несільськогосподарські угіддя на землях сільськогосподарського призначення Мінагрополітики наказом від 23.05. 2017 р. № 262 затвердило Порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Цей Порядок визначає процедуру проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення: сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища, перелоги) та несільськогосподарські угіддя на землях сільськогосподарського призначення. Інформаційною базою для нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, у тому числі земель під господарськими будівлями і дворами, є відомості Державного земельного кадастру (кількісна і якісна характеристика земель, бонітування ґрунтів, економічна оцінка земель), документація із землеустрою. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юрособами, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до Закону України “Про землеустрій”. У разі застосування статті 277 Податкового кодексу України щодо визначення ставок земельного податку від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по АР Крим або по області за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, нормативна грошова оцінка одиниці площі ріллі по АР Крим або по області приймається згідно з додатком 1 Порядку. До показників нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по АР Крим або по області та нормативів капіталізованого рентного доходу на землях сільськогосподарського призначення природно-сільськогосподарських районів АР Крим, областей, мм. Києва та Севастополя застосовуються коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель відповідно до ПКУ. Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1696 на 340 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... | 340 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 505
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.