Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Травень
ПнВтСрчтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Новини

Пошук по цій темі:   
[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»

Головне управління ДФС у Львівській області інформує, що Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська область) ініціює проведення Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього», метою якого є популяризація податкової та митної грамотності, допомога учням реалізувати творчі здібності.

Інтелектуальний конкурс буде проводитися серед учнів 9 – 11 класів 12 – 13 травня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби України.

Ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті www.nusta.edu.ua.

Докладніше | Дата: 04. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 14 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Увага! Що підприємці-єдинники не зможуть продавати без РРО

З 8 травня 2017 року підприємці – єдинники 1-3 груп зобов’язані проводити продаж складних побутових товарів виключно через зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій (РРО). Групи технічно складних побутових товарів затверджено постановою Кабміну від 16.03.2017 №231. Зазначена інформація опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» №66 від 7 квітня 2017 року.

До переліку груп технічно складних побутових товарів, які будуть реалізовуватися винятково із застосуванням РРО, увійшли 292 товарні позиції. Перелік містить 8 груп та 53 підгрупи:

1) Група 73 «Вироби з чорних металів» – 6 товарних позицій;

2) Група 84 «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої; їх частини» – 132;

3) Група 85 «Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя» – 106;

4) Група 87 «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання» – 9;

5) Група 90 «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя» – 27;

6) Група 91 «Годинники всіх видів та їх частини» – 2;

7) Група 92 «Музичні інструменти; їх частини та приладдя» – 1;

8) Група 95 «Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя» – 9.

Ознайомитися з постановою КМУ №231 можна за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249891557

Докладніше | Дата: 03. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 16 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Відбулася зустріч керівництва області із Генеральним консулом Чеської Республік
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/124545.jpg

3 травня, відбулася зустріч керівництва області із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком.

Павел Пешек поінформував присутніх про те, що впродовж 1-3 липня цього року під Зборовом Тернопільської області відбуватимуться меморіальні заходи до сторіччя битви під Зборовом.
Урочистості організовує Чехословацька спілка легіонерів. Очікується, що в них візьмуть участь кілька сотень відвідувачів з Чехії і низка почесних гостей, серед яких: голова Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Ян Гамачек, Міністр оборони Чехії Мартін Стропницький, можливість візиту також зважує глава уряду. Запрошення на заходи також отримав голова ВРУ Андрій Парубій.
Окрім того, Генеральний консул розповів про нові правила для отримання робочої карти для тих, хто планує працювати на території Чехії.
В свою чергу керівництво області окреслило основні напрямки для налагодження співпраці між Львівщиною та Чехією. Зокрема, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус наголосив на обміні досвідом в екологічних питаннях. «Нещодавно у Львові за підтримки Чеської Республіки проходив Екофорум, на якому обговорювалося питання поводження з твердими побутовими відходами,- зазначив Андрій Білоус. – Була дуже цікава та змістовна розмова. Я спілкувався з багатьма учасниками заходу і впевнений - досвід та напрацювання чеських фахівців щодо утилізації сміття буде нам цікавим та корисним».
На завершення зустрічі керівництво області запросило чеських журналістів та туроператорів через промо-тур відвідати Львівщину та ознайомитися з її потенціалом.

Докладніше | Дата: 03. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 14 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

Нещодавно заступник начальника- начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Богдан Звізло підчас сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія», відповідав на запитаннядодзвонювачів...

У який термін, та у який спосіб фізичній особі повертаються кошти по податковій знижці?

Відповідь: пунктом 179.8 ст. 178 ПКУ передбачено, що сума, яка має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену у Декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої Декларації.

Поясніть,що таке податкова знижка?

Відповідь: відповідно до п.п.14.1.170 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

За який період платник податку має право на податкову знижку?

Відповідь: ст. 166 ПКУ встановлено, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.


Який термін передбачено законодавством для подання податкової декларації для отримання податкової знижки?

Відповідь: відповідно до ПКУ декларація про майновий стан і доходи подається в продовж усього наступного за звітним податкового року, кінцевий термін надання декларації для отримання податкової знижки за попередній рік є 31 грудня .

Скажіть, які документи необхідно надати до контролюючого органу для підтвердження понесених фізичною особою витрат при отриманні права на податкову знижку?

Відповідь: відповідно до ст.166 ПКУ платник податків має право на податкову знижку при дотриманні встановлених цією статтею умов та за наявності відповідних платіжних та розрахункових документів, копій договорів тощо. Так, до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними розрахунковими документами зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Слід зауважити, що п.п. «в» п.176.1 ст.176 ПКУ передбачено, що на вимогу контролюючого органу та у межах його повноважень, визначених законодавством, платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у Декларації.

Докладніше | Дата: 03. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 14 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Державна податкова інспекція у Жовківському районі інформує
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/dpi03052017.jpg

Про надання інформації

На семінарі для підприємців Жовківського району про трудові відносини, та сплату податків .
Днями, у Народному домі селища Куликів відбувся семінар для платників податків району, який спільно провели представники Жовківської РДА, Личаківської ОДПІ, Інспекції Держпраці, та ін.
На семінарі йшлося про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, правила нарахування, виплати заробітної плати, відпускних, та матеріальної допомоги, про відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства.

Мінімальна зарплата залишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Водночас розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.
Із присутніми роботодавцями та сільськими головами проведена роз’яснювальна робота щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, щоб уникнути застосування штрафних санкцій у майбутньому.
Наприкінці-усі ознайомились з памятками, та листівками, про новації трудового законодавства.

Докладніше | Дата: 03. 05. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 15 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1556 на 312 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 312 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 504
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.