Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Червень
ПнВтСрчтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі

Віртуальна Жовква

Новини

Пошук по цій темі:   
[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]

Підписали Меморандум
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/parubij062017.jpg

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та Спікер Палати представників Конгресу США Пол Раян підписали Меморандум про співробітництво між парламентами України та США. «Цей документ спрямований на стратегічне партнерство та розширення двосторонньої взаємодії між парламентами в політичній, економічній, безпековій, гуманітарній та культурній сферах. Важливо, що у Меморандумі Україна визначається як форпост захисту західної цивілізації від російської агресії. Переконаний, що підписання Меморандуму виведе нашу співпрацю не лише на новий рівень міжпарламентської, а й на новий рівень міждержавної співпраці» написав А. Парубій на своїй сторінці у Фейсбуці

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 11 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Петро Порошенко підписав Закон України
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/voda062017.jpg

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2047-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання». Закон був прийнятий Верховною Радою 18 травня 2017 року.

Метою Закону є удосконалення законодавства у сфері питного водопостачання та водовідведення, врегулювання відносин, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням питної води, відведенням, транспортуванням та очищенням стічних вод.
Реалізація Закону створить умови для забезпечення стабільного рівня обслуговування населення питною водою нормативної якості, поліпшення якості надаваних послуг, надійності функціонування систем водопостачання та водовідведення, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Документом, зокрема визначено повноваження органів влади щодо затвердження правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення на загальнодержавному та місцевому рівнях.
Зазначимо, що Українська асоціація районних та обласних рад провела ряд круглих столів стосовно проблематики водопостачання та водовідведення. Також протягом 2016 року було проведено комплекс навчальних заходів з даної тематики для спільноти Асоціації.
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 7 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоровя України
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/kovtanuk062017.jpg

Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров'я України

Уявіть, що у вас в автомобілі щось грюкає.
Ви їдете в сервіс. Вам кажуть, що це проблеми у коробці передач, потрібен ремонт.
Далі вам кажуть, що вам необхідно поїхати на автомобільний ринок і купити там 37 деталей включно з сальниками, бо начальство нічого не завезло і взагалі вас – клієнтів – багато, а бригада в нас одна. Їдьте на ринок. А краще тут, за рогом, купити це все (включно з сальниками) – лише на третину дорожче, але якісне.
Ви ж хочете на автомобілі їздити по місту, чи від дому до сервісу? Ви що, будете ризикувати сальниками?
В голову вдаряє змішаний з безпорадністю гнів і ви думаєте: що таке "сальники" і чому саме я повинен про них вирішувати? Як зрозуміти, чи кажуть мені правду? І чи ризикувати тими клятими сальниками?
А не можна взагалі нічого про це не знати, а просто прийти в сервіс, щоб там зробили все що потрібно, а страхова за це заплатила?
Звичайно, можна. Для цього треба купити саме цю комплексну послугу. І чомусь автосервіси вміють працювати саме так, а от лікарні – ні.
Саме про це і є законопроект 6327: якщо ми хочемо отримувати якісні медичні послуги, ми повинні купувати у лікарень саме їх.
Сьогодні держава витрачає бюджет за зразком середини ХХ століття: даємо стільки-то на опалення, стільки-то на ліки, стільки-то на їжу. Закидуємо всі інгредієнти в лікарню, кажемо "трах-тібідох" і трусимо – і всі хворі мають відтепер стати здоровими.
Якщо не працює – що треба зробити? Правильно, змішати складові ще раз і знову потрусити. Можна подзвонити в якесь КРУ і попросити їх теж потрусити. Повторювати, доки не запрацює.
Магія: давати гроші на зарплату, ліжка та опалення і чекати, що будуть лікувати людей. Так воно і виходить – зарплати виплачуються, площі опалюються, ліжко-дні виконуються на 120%. Система працює ідеально, всі показники в нормі, і тільки пацієнти у безпорадному гніві відчувають, що відбувається щось не те.
В цивілізованому світі система охорони здоров’я працює по-іншому. Лікарні отримують оплату за зроблену роботу – надані медичні послуги.
В оплату медичної послуги входять усі видатки за її надання:
– робота лікарів, медсестер та іншого персоналу;
– комунальні видатки;
– витратні матеріали та ліки;
– амортизація обладнання;
– адміністративні видатки тощо.
Це відповідальність лікарні – вирішувати, як оплатити із зароблених коштів зарплати, комуналку, матеріали. Ми питаємо лише за результат: пролікували пацієнта чи ні. Що це дає? Це дає головну річ, якої так бракує нашій медицині – зацікавленість лікарні в пацієнті, в тому аби він був здоровий та задоволений.
Звичайно, медицина накладає свої обмеження і оплата медичних послуг має свою важливу специфіку. Не може виникнути ситуації, коли лікарня має надати людині послугу, а в неї чогось не вистачає. Для цього ми маємо забезпечити фінансову і оперативну стабільність лікарень.
По-перше, ми маємо фінансувати лікарні наперед, авансом – щоб у них завжди були оборотні кошти.
Це робиться за довгими рамковими договорами – звичайно вони заключаються на декілька років. Гроші йдуть за пацієнтом, але з'являються в лікарні ще до його появи.
По-друге, для сталого розвитку лікарень, ми маємо планувати їх завантаження. Тобто, фіксувати в додаткових умовах приблизні обсяги і тарифи, які по закінченню періоду можуть коригуватися під точні фактичні цифри.
В такому випадку лікарня може нормально планувати розвиток, а держава – фінансування.
По-третє, будь-яка послуга має свій код та набір коефіцієнтів, за якими розраховується її оплата. Для сімейного лікаря, наприклад, тарифи на дітей або людей похилого віку будуть вищі, ніж на молодь, яка потребує менше уваги лікаря.
Для сімейного лікаря, наприклад, тарифи на дітей або людей похилого віку будуть вищі, ніж на молодь, яка потребує менше уваги лікаря. Фото coolfonk/Depositphotos
Для лікарень – коефіцієнти нараховуються за так званими діагностично-спорідненими групами (DRG). Вони враховують ускладнення, супутні послуги тощо. Наша країна ще півтора року тому почала розробку такого класифікатора послуг за підтримки Світового Банку. Ми очікуємо завершити цю велику роботу до 2020 року, коли законопроект 6327 вступить в дію для всіх ланок медичної допомоги.
Як бачимо, замовлення медичних послуг є не такою простою справою. Саме цією роботою і будуть займатись фахівці Національної служби здоров’я України – планувати та замовляти у лікарень медичні послуги за спеціальною процедурою в інтересах пацієнтів.
Головне правило: чим більша в лікарні ефективність, чим більше пацієнтів, чим менше нецільових витрат – тим більше дохід, з якого можна виплатити гроші лікарям або вкласти у ремонт чи розвиток.
В момент переходу на оплату за послугу українські лікарні зіткнуться з реальністю здорового глузду – опалювати палати, в яких немає пацієнтів не потрібно. Зате потрібно робити ремонт, щоб пацієнти обрали саме цю лікарню. Ще потрібна діагностична апаратура, щоб надавати нові послуги або більше послуг. Так з’явиться ефективність та конкуренція. Так почнуть "одужувати" наші лікарні.
Зараз пацієнти отримують те, за що держава платить: опалене приміщення і наявність ставки лікаря. Коли держава почне платити за послуги, пацієнти почнуть отримувати їх.
Це і є суть реформи. Все інше – механізми реалізації.

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 7 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

На призначення перших виборів чекають вже 106 обєднаних громад
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/vyb062017_1.jpg

На призначення перших виборів чекають вже 106 об’єднаних громад, - В’ячеслав Негода

Процес створення спроможних громад триває. Лише за останній тиждень ще 7 об’єднаних громад закінчили усі процедури формування і готові провести перші вибори місцевих голів та депутатів. А загалом вже 106 об’єднаних громад чекають на призначення виборів Центральною виборчою комісією.
Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, коментуючи дані моніторингу Мінрегіону щодо стану формування об’єднаних громад в Україні.
«Зараз в Україні діють 413 об’єднаних громад. Ще 106 закінчили процедури об’єднання і чекають на рішення ЦВК. Впевнений, що найближчим часом вибори в них будуть оголошені. Перешкод для цього немає. Отже у процесі формування спроможного базового рівня місцевого самоврядування ми перетинаємо позначку у 500 добровільно об’єднаних громад. Це підтверджує правильність обраного шляху, довіру до реформу і незворотність децентралізації в Україні», - сказав В’ячеслав Негода.
За даними моніторингу, найбільше об’єднаних громад, які вже чекають на рішення ЦВК, у Дніпропетровській - 14, Чернігівській – 12, у Полтавській та Черкаській – по 9, у Херсонській – 7, у Волинській – 6 ОТГ.
Загалом, станом на 16 червня, на фінальних стадіях формування знаходиться 185 об’єднаних громад:
106 ОТГ чекають на рішення ЦВК,
12 ОТГ - облдержадміністрації готують звернення до ЦВК,
49 ОТГ приймають остаточні рішення про об’єднання,
18 ОТГ чекають на висновок ОДА.
Нагадаємо, 6 червня цього року Парламент прийняв закон про виділення коштів на вибори в об’єднаних громадах в 2017 році.
Також повідомлялося, що Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету і виділив Центральній виборчій комісії майже 13 млн грн на організацію та проведення виборів у об’єднаних громадах.
Як відомо, загалом в Україні протягом 2015-2017 років створено 413 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшла 1971 колишня місцева рада.


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/vyb062017_2.jpg

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 9 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

«Ресурси місцевих громад будуть зростати»
Новини

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/groisman062017.jpg

Володимир Гройсман: «Ресурси місцевих громад будуть зростати»

Наступним кроком реформи децентралізації, яка триває в Україні з 2014 року і вже стала однією з найбільш ефективних у державі, є прозорість ухвалення рішень на місцевому рівні, відповідальність влади, в тому числі за використані фінансові ресурси, а також залучення громадськості до обговорення всіх важливих ініціатив. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Міжрегіональної конференції з питань упровадження реформи децентралізації в Україні, яка відбувається в Запоріжжі.
Міжрегіональна конференція з децентралізації зібрала голів громад з 10 областей: Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Тернопільської.
- Мені дуже приємно особисто спілкуватися з головами громад - лідерами та новаторами реформи децентралізації. Ви почали впроваджувати у життя одну з найважливіших реформ, розпочату три роки тому.. За роки децентралізації ми утричі збільшили ресурси місцевих громад. Тепер треба дати новий рівень прозорості використання цих ресурсів і включеності громадян у прийняття рішень. Ми з вами не робимо роботу заради себе. Ми працюємо на людей і дуже важливо, щоб люди розуміли, як, куди ми будемо витрачати ці кошти, наскільки це буде ефективно. Ми маємо бути підзвітні і підконтрольні мешканцям, які нас обирають, - наголосив Глава Уряду.
За його словами, з початку впровадження децентралізації в Україні вже створено 413 об'єднаних територіальних громад, готуються вибори місцевих органів влади. Цього року Уряд передбачив 1,5 млрд. грн. на підтримку об'єднаних територіальних громад. Минулого року цей показник складав 1 млрд. грн. Бюджет розвитку регіонів – ще 3,5 млрд. грн. І ці ресурси, зазначив Володимир Гройсман, будуть зростати відповідно до росту економіки.
- Ми будемо працювати, щоб постійно збільшувати ресурси з року в рік, ми будемо разом будувати спроможні та самодостатні громади, надавати підтримку на місцях. Уже досягнуто певних позитивних результатів, проте на цьому ми зупинятися не будемо, а будемо йти лише вперед, - зазначив Володимир Гройсман.
За словами голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, запоріжці на місцях відчувають ефективну дію цієї потужної реформи.
- Минулого року від державного бюджету запорізькі громади отримали 70 млн. грн., з обласного бюджету було надано по одному мільйону грн. кожній громаді. З усіх джерел фінансування територіальні громади отримали 160 млн. грн.. Нині ми бачимо, як розвиваються території та сільська місцевість. Обласна адміністрація не стоїть осторонь, постійно проводяться наради та семінари, голови територіальних громад беруть безпосередню участь у соціально-економічному розвитку регіону. Наразі ми розробляємо соціальні паспорти кожної громади, весь апарат облдержадміністрації працює над якісним формуванням громад регіону. На сьогодні в області створено 26 об’єднаних громад, до кінця року планується створення ще 15 ОТГ, тому в 2018 рік ми увійдемо з досить гарними показниками, - повідомив Костянтин Бриль.
Під час заходу представники центральних та місцевих органів влади й органів місцевого самоврядування підсумували стартовий етап децентралізації на історіях успіху об’єднаних територіальних громад, окреслили проблеми та перспективи впровадження реформи.
Основним завданням конференції є вироблення спільних рекомендацій щодо підготовки та впровадження стратегічних планів об’єднаних громад, удосконалення механізмів надання послуг членам громад, посилення їхньої фінансової спроможності, подальша розробка спільних ініціатив влади, донорів та громад задля пришвидшення їх руху до європейських стандартів.

Докладніше | Дата: 19. 06. 2017 | Розмістив: Administrator | Прочитано: 9 | Коментарі Роздрукувати  Відправити другу

Усього 1696 на 340 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 340 ] [>>]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 505
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.