Жовківська районна рада

Писанкове дерево «Росинки»
Дата: 14. 04. 2017
Тема: Новини


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/rosPysder042017_1.jpg

Писанкове дерево «Росинки»

Великдень - одне з найрадісніших свят, що символізує початок нового життя. Великдень, у своїй першооснові - це свято весни, свято воскресіння землі та природи в цілому до нового життя. Традиції святкування Воскресіння Христового сягають століть, займають почесне місце у народному календарі святкувань.
В середу, напередодні Воскресіння, етнографічно-краєзнавчий гурток дитячого центру «Росинка» (керівник – Наталія Бабух) провели відкриту дитячу акцію «Писанкове дерево». На галявину біля Жовківського замку завітали гості з дитячих садочків, учні початкових класів Жовківських шкіл, випадкові перехожі, дідусі – бабусі з онуками. Усі мали можливість розфарбувати писанку та прикрасити нею дерево. З непідробним ентузіазмом займались писанкарством діти і дорослі. Про сакральне значення писанки цікаво розповіла керівник гуртка Жовківського ЦДЮТ Ірина Панчишин. До оформлення писанкового дерева долучились начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк, інспектор Національної поліції Уляна Самуляк.
Учасники акції водили на галявині «Подоляночку», «Заїньку», «Жучка», пригощались лісовим чаєм з ватри, солодощами та смаколиками, виготовленими власноруч.
Радо відгукнулись на пропозицію та допомагали у проведенні маленької забави керівник ДНЗ №3 Тетяна Вахат, шкільні вчителі Олена Козак, Марія Житник.
Особлива подяка гуртківцям «Росинки» за активну участь у організації свята - Володя Бишко, Валентина і Юля Когут, Василина Хоменко, Валентин Гудзя, Іра Скаб, Павло Бабух, Ростик Максимович, Діана Горін, Сільвія Бурдан.
Прикрашене писанками дерево було встановлено на подвір’ї дошкільного навчального закладу №3, як нагадування про славні своїми обрядами Великодні свята українців.


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/rosPysder042017_2.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/rosPysder042017_13.jpg


Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1546