Жовківська районна рада

Щодо поводження з твердими побутовими відходами
Дата: 03. 05. 2017
Тема: Новини


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/56562.jpg

Львівська обласна рада спільно з облдержадміністрацією розробить обласну програму щодо поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області.

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус під час відкриття Екологічного форуму у Львові 27 квітня.
«Така програма мала б бути прийнята давніше, свого часу були подібні ініціативи, однак вони не були втілені в життя, - наголосив Андрій Білоус. - До 15 травня Львівська ОДА має подати на розгляд депутатів проект такої програми. Звичайно вона має бути інтегрована з тими напрацюваннями, які підготує міська рада. Адже громада Львова - це третина мешканців області, яка продукує велику кількість відходів. Після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі ми почали по-іншому дивитися на проблему з утилізацією сміття, ситуацією з нашими полігонами. Вірю, що спільними зусиллями всіх громад області ми наведемо лад з твердими побутовими відходами у Львові та області».
Як повідомили організатори, під час форуму обговорять такі теми: «ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом?», «Шлях Львова: яку модель обирає місто», «Малі кроки для великих рішень», також відбудеться презентація кращих практик у сфері поводження з ТПВ.
Участь в Екофорумі беруть міжнародні фахівці, науковці, народні депутати, громадські діячі.
Також під час Форуму французька компанія Egis має презентувати програму поводження з ТПВ для Львова.

Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1589