Жовківська районна рада

На Львівщині тривають змагання
Дата: 12. 05. 2017
Тема: Новини


На Львівщині тривають змагання за програмою V-ї Спартакіади серед команд депутатів обласної, міських (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад. Команди змагаються у п'яти видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи.

13 травня відбудуться зональні змагання на Жовківщині. Участь приймуть команди з Жовківського, Буського, Городоцького, Перемишлянського та Яворівського районів.
Переможці змагань у чотирьох зонах візьмуть участь у фінальних змаганнях V обласної спартакіади Львівщини серед депутатів обласної, міських (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад, що відбудуться 20 травня у приміщенні спортивного комплексу НУ «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. У.Самчука, 14).
За результатами фінальних змагань обласної спартакіади сформують збірну команду депутатів Львівської області, яка візьме участь у фінальній частині Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України всіх рівнів. Всеукраїнський фінал заплановано провести 12-17 червня ц.р. у м. Чорноморську (Одеська область).

Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1608