Жовківська районна рада

Провели зустріч з демобілізованими військовослужбовцями
Дата: 11. 05. 2017
Тема: Новини


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zustDemob052017_3.jpg

11 травня голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур спільно з заступником голови Львівської облдержадміністрації Оксаною Стоколос-Ворончук, заступником голови-керівником апарату Львівської облдержадміністрації Маріанною Вільшинською провели зустріч з демобілізованими військовослужбовцями та сім’ями діючих військових, які зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.

На заході також були присутні керівники та представники районного військового комісаріату, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, пенсійного фонду, транспорту, геокадастру тощо.
В ході зустрічі учасниками АТО та членами їх сімей були підняті питання щодо відновлення втрачених документів, виділення земельних ділянок, медичного забезпечення, оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей, термінів та вартості оформлення права власності на земельну ділянку, надання матеріальних допомог, стану та графіків проведення ремонту автомобільних доріг.
Про соціальний захист учасників АТО, пільгове харчування дітей учасників АТО доповів начальник управління соціального захисту населення Ігор Гуменюк.
На завершення зустрічі заступник голови ЛОДА Маріанна Вільшинська наголосила, що керівники відділів та структурних підрозділів зобов’язані в першочерговому порядку реагувати на звернення учасників АТО та порадила військовим бути активнішими в реалізації своїх прав та соціальних гарантій.


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zustDemob052017_1.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zustDemob052017_2.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zustDemob052017_4.jpg


Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1615