Жовківська районна рада

Робоча група проаналізує роботу установ
Дата: 01. 08. 2017
Тема: Новини


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/robgrup01082017_2.jpg

Робоча група з вивчення фінансово-господарської діяльності комунальних закладів Львівської обласної ради проаналізує роботу установ галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, спорту та архітектури для покращення ефективності їх діяльності. Про це повідомив 31 липня, заступник голови Львівської обласної ради, голова робочої групи Володимир Гірняк.

Як поінформував посадовець, щороку з обласного бюджету на функціональність цих установ витрачаються мільярди гривень. «Тому ми спільно з Львівською ОДА повинні до 1 грудня проаналізувати ефективність діяльності комунальних закладів, запропонувати механізми покращення ефективності їх роботи і новий бюджет 2018 року приймати, враховуючи вже ці фактори», - пояснив Володимир Гірняк.
Заступник голови обласної ради зауважив, що робоча група з’ясує, куди треба першочергово вкласти гроші, кому допомогти, де покращити роботу установи, а де необхідно звільнити керівника, якщо він погано працює. «Робоча група спільно з директорами департаментів вищеназваних галузей Львівської ОДА після вивчення ситуації буде пропонувати сесії обласної ради шляхи вирішення проблем», - зауважив Володимир Гірняк.
За словами посадовця, як свідчить досвід, ефективність такого виду роботи дуже висока: після півроку діяльності комісії з вивчення роботи комунальних підприємств і заслуховування їх керівників, прибутковість установ зросла від 3,3 млн грн до 6,4 млн грн.


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/robgrup01082017_1.jpg


Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1925