Жовківська районна рада

Комісія заслухала звіти про виконання обласних цільових програм за І півріччя
Дата: 03. 08. 2017
Тема: Новини


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/1214452.jpg

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту сьогодні, 3 серпня, заслухала звіти про виконання обласних цільових програм за І півріччя.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, по всіх компонентах «Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки» відбулися процедури тендерних закупівель на електронному майданчику, підписано угоди та відкрито фінансування.
Слід зауважити, що, за словами Ірини Микичак, найкраще серед інших виконується «Програма забезпечення дітей-інвалідів і дітей з важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезінтоксикаційною терапією на 2017 – 2020 роки».
Варто наголосити, що завдяки успішно проведеним електронним торгам у межах «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017-2020 роки» вдалося зекономити майже 3 млн грн. Це дозволить спрямувати зекономлені кошти на придбання необхідного обладнання для діагностики онкозахворювань.
Крім того, комісія заслухала звіти про виконання програм у галузях соціального захисту, спорту і молодіжної політики.

Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1943