Жовківська районна рада

Р.Горбань прийняв участь у засідання оргкомітету
Дата: 08. 08. 2017
Тема: Новини


http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/2017/zasorgkom08082017.jpg

8 серпня голова Жовківської районної ради Р.Горбань прийняв участь у засідання оргкомітету з питань підготовки до відзначення в районі 26-ої річниці Дня Незалежності України та 73-ої річниці Пирятинської трагедії. Відбулося засідання під головуванням першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець.

В ході засідання щодо відзначення 73-ої річниці Пирятинської трагедії було обговорено план заходу. Так, зокрема, розпочнеться захід об 12:00 год. походом процесії від знака Хреста в с. Пирятин до каплиці Преображення Господнього. Тут відбудуться панахида, віче пам’яті і концерт патріотичної та повстанської пісні.
Окрім того, обговорено питання, що стосуються підготовки території до проведення заходу: обкошування узбіч та частковий ямковий ремонт дороги. Запропоновано організувати палатки надання медичної допомоги учасникам заходу.
В ході засідання були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення на Жовківщині Дня Державного Прапора та 26-ої річниці Незалежності України.
Зокрема, 23 серпня запропоновано зібратися біля Народного дому м. Жовква та святковою ходою попрямувати на площу Вічеву, де о 12:00 год. відбудеться віче та урочисте підняття Державного Прарора України, прапора Жовківського району та м. Жовкви.
До Дня Незалежності запропоновано організувати виставку виробників промислових та сільськогосподарських товарів, презентацію кухні «Жовківський смак», виставку «Рушниковий оберіг»,. На окремих локаціях будуть відбуватися майстер-класи з гончарства та ковальства, закриття Міжнародного футбольного турніру, конкурс «Вдягни вишиванку» та виставка художніх творів. А розпочнеться урочиста академія, присвячена 26-ій річниці Незалежності України, о 16:00 год. на площі Вічевій спільною молитвою.
На засіданні обговорено і затверджено план-сценарій проведення урочистостей, деталізовано ряд доповнень та уточнень щодо забезпечення належного рівня проведення заходів та зазначено, що задля належної безпеки екіпажі служб поліції, медицини повинні прибути на місця проведення заходів.

Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=1954