Жовківська районна рада

Участь у роботі сесії Львівської міської ради
Дата: 22. 07. 2013
Тема: Новини


18 липня 2013р. голова Жовківської районної ради Т. Швай, заступник голови райради Б. Юрдига, депутати Жовківської райради та сільських рад, сільські голови.с. Грибовичі і Малехова прийняли участь у роботі сесії Львівської міської ради.
При розгляді питання «Інформація про ситуацію на Львівському міському сміттєзвалищі» виступив голова райради Т.Швай, який зокрема наголосив, що питання закриття сміттєзвалищавже розглядається на протязі декількох років, але ніяк не може зрушити з мертвої точки і нічого крім розмов і обіцянок немає.
На Жовківщині є громада, які готова надати земельну ділянку під сміттєпереробний завод, однак люди хочуть знати кому, чи є інвестор, яким є проект, а також щоб інвестор представив їй проекти які реалізовував раніше.
Станом на сьогодні інфільтрати із сміттєзвалища течуть не лише в сторону Грибович, Мелехова, але й Львова тому потрібно негайно приймати рішення, яке забезпечить закриття сміттєзвалища.
Сесія Львівської міської ради прийняла рішення створити робочу группу по вирішені питання закриття сміттєзвалища та рекультивації
до якої включити голову ОДА, голову ЛОР, Львівського міського голову, голову Жовківської районної ради та усі зацікавлені сторони.

Опубліковано на сайті: http://zhovkva.org.ua
Пряме посилання: http://zhovkva.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=311