Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Zhovkva
Розділи сайту
ГоловнаГоловна
АвторизаціяАвторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної радиДепутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Очищення влади Очищення влади
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Р Е Г Л А М Е Н Т Р Е Г Л А М Е Н Т
Територіальні громади району Територіальні громади району
ОпитуванняСТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
ОпитуванняПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2016 р
Постійні комісії Жовківської районної радиПостійні комісії Жовківської районної ради
Про районПро район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
ПнВтСрчтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі

Віртуальна Жовква

Рішення сесій

позачергова 10-а сесія VII-ого демократичного скликання

№ 2
Про уточнений районний бюджет Жовківського
району на 2017 рік

http://zhovkva.org.ua/images/foto/gerb.jpg


У К Р А Ї Н А

ЖОВКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

10-а сесія VII-ого демократичного скликання


Р І Ш Е Н Н Я

від 30 грудня 2016 року

№ 2


Відповідно до статей 20, 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини першої статті 43, статтями 44, 61-64, 66 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії з бюджету і фінансів, Жовківська районна рада

В И Р І Ш И Л А:


1. Визначити на 2017 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 743061800,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету – 733199600,00 гривень, доходи спеціального фонду бюджету – 9862200,00 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;
- видатки районного бюджету у сумі 743061800,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 733199600,00 гривень, видатки спеціального фонду бюджету – 9862200,00 гривень, згідно з додатком 3 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2017 рік за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 700000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення.

4. Затвердити обсяги повернення до районного бюджету (спеціальний фонд) на 2017 рік позик, наданих сільськогосподарським виробникам під регіональний контракт за зерно урожаю 1998 року згідно з додатком № 5.

5. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів (видатків), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Затвердити на 2017 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 100 000 гривень.

7. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2017 рік :
По загальному фону:
- медичну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на лікування хворих в інших населених пунктах області – 37212,00 гривень.

8. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних (регіональних) програм згідно з додатком 4 до цього рішення.

10. Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, виступати у 2017 році в особі керівника фінансового управління Жовківської районної державної адміністрації одержувачем:
- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку районного бюджету, у фінансових установах, на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;
- позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. У процесі виконання районного бюджету в межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів районного бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих трансфертів здійснювати з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства Жовківській районній державній адміністрації за погодженням з головою Жовківської районної ради, головою постійної комісії з питань бюджету і фінансів.
Зміни до напрямів використання коштів на реалізацію районних програм і переліку об'єктів вносити Жовківській районній державній адміністрації в межах загального обсягу видатків, передбачених на відповідну програму, за погодженням з головою районної ради, головою комісії з питань бюджету і фінансів.

12. Надати право Жовківській районній державній адміністрації відповідно до положень Бюджетного кодексу України обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ здійснювати в установах банків державного сектору за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

13. Жовківській районній державній адміністрації та головним розпорядникам районного бюджету:

13.1. Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету.

13.2. У місячний термін підготувати та подати на розгляд і затвердження сесії районної ради районні програми, визначених цим рішенням.

13.3. За наявності тимчасово вільних коштів районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

13.4. Надання субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам району здійснювати з урахуванням обсягу надходжень коштів на цю мету до районного бюджету, фактично виконаних робіт та наданих послуг.

13.5. Кошти з районного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державної казначейської служби на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

13.6. Забезпечити врахування розпорядниками коштів районного бюджету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

13.7. В особі керівника фінансового управління Жовківської районної державної адміністрації врахувати внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації, відповідно до вимог Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" у частині присвоєння окремим трансфертам, доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, під час складання і виконання розпису районного бюджету на 2017 рік.

14. Установити, що виявлені перевірками, проведеними працівниками фінансового управління Жовківської районної державної адміністрації, суми незаконних видатків, недостач і крадіжок підлягають перерахуванню до районного бюджету.

15. Додатки 1- 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету і фінансів (М.Кожушко).

Голова ради - Роман ГОРБАНЬ

Пояснювальна записка за цим посиланням: http://www.zhovkva.org.ua/dodatok/7skl/10/2.doc

ДОДАТКИ за цим посиланням:
http://www.zhovkva.org.ua/dodatok/7skl/10/2.xls

http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/rishennja/10/2_1.jpg
http://zhovkva.org.ua/images/foto/7skl/rishennja/10/2_2.jpg
Дата публікації: 30. 12. 2016
Прочитано: 134 раз

Додатково на дану тему
№ 3№ 3
№ 1№ 1

[ Назад | Початок | Наверх ]

 

Голова Жовківської районної ради

Горбань Роман Васильович

Горбань Роман Васильович

 

Опитування

Яка інформація Вас зараз найбільше цікавить?

Останні новини
Рішення сесій
Події району
Діяльність ради


Результати
Інші опитування

Усього голосів: 507
Коментарі: 0
 

Контакти

Україна, 80300
Львівська обл.,
м. Жовква,
вул. Львівська 40
8 (03252) 61-566
zhovkvarrada@gmail.com
 Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.