Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Форум
Розділи сайту
Головна Головна
Авторизація Авторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної ради Депутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Опитування СТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
Опитування ПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2013 р
Постійні комісії Жовківської районної ради Постійні комісії Жовківської районної ради
Про район Про район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Друзі

Віртуальна Жовква

Про район

Програма Транскордонного Співробітництва
Польща-Білорусь-Україна 2007-2013
logo_pl
Cross-border Cooperation Programme
Poland-Belarus-Ukraine 2007-2013

24 травня 2011 року у Варшаві (Республіка Польща) Міністерством регіонального розвитку Респуліки Польща та адміністрацією Томашів Любельського повіту в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 (http://www.pl-by-ua.eu/) Європейського інструменту Добросусідства і Партнерства було підписано грантову угоду IPBU.02.01.00-06-048/10-00стосовно Проекту: „Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський - Жовква – Сокаль”.

1
Виконавець (головний партнер проекту) – Томашівський повіт Республіки Польща, партнери – Жовківська районна рада, Сокальська районна рада, Пожежна частина Томашівського повіту.
Кошторисна вартість проекту: 1 344 737 євро, в тому числі для Украіни 344 877 євро. Вклад Євросоюзу – 90 %, вклад партнерів – 10 %.
Проектом передбачено модернізацію об’єктів державної пожежної частини Томашівського повіту Республіки Польща, придбання та встановлення системи аварійного оповіщення на території Томашівського повіту Республіки Польща, придбання пожежно-рятувальних автомобілів для Жовківського та Сокальського районів, проведення міжнародних конференцій у Томашові Любельському та Жовкві, забезпечення інформаційної підтримки проекту.
Координатор  проекту: Юзеф Мариніч – директор відділу європейської інтеграції та промоції Староства повітового у Томашові Любельському Республіки Польща.
Асистенти координатора  проекту: Олег Бейзик - Жовківська районна рада, Оксана Калиш - Сокальська районна рада, Евеліна Міхняк - Пожежна частина Томашівського повіту.
Протягом 2011 року було проведено ряд робочих нарад, навчань та тренінгів з питань реалізації Проекту, підготовки та подання звітів. 8 листопада 2011 року у Томашові Любельському, в рамках Проекту, відбулася міжнародна конференція за участі представників Спільного Органу Управління, партнерів Проекту, експертів та працівників пожежно-рятувальних установ Польщі і України. Того ж дня Проект було зареєстровано у Міністерстві економіки України.

2 3 4
Відповідно до чотиристоронньої угоди підписаної між партнерами 04 лютого 2011 року у м. Сокаль та з метою забезпечення десятивідсоткового співфінансування Проекту Жовківською районною радою було розроблено та затверджено районну програму на черговій 6-ій сесії VI-го демократичного скликання, рішення № 41.
Для своєчасного та якісного виконання робіт передбачених Проектом, розпорядженням голови ради від 12 січня 2012 року, було створено тимчасову робочу групу, та розподілено обов’язки.
13 лютого 2012 року Жовківською районною радою було оголошено про проведення відкритих торгів по закупівлі рятувально-пожежного автомобіля з обладнанням. Розкриття пропозицій відбудеться 14 березня 2012 року, о 10,30 год. в кабінеті № 47 Жовківської районної ради.
За довідками з питань Проекту звертатись: м. Жовква, вул. Львівська 40, Жовківська районна рада, праве крило, 4-ий поверх, кабінет № 49.
Контактна особа: Олег Бейзик, тел. 0673401588, e-mail:

6 7

programa

Про внесення змін до Програми партнерства в рамках Європейського проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики : Томашів Любельський –Жовква – Сокаль» на 2011-2013 роки

Керуючись п.16 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, захисту прав споживачів, з питань бюджету і фінансів, Жовківська районна рада
В И Р І Ш И Л А:


1. Внести зміни у перелік заходів, обсяги та джерела фінансування районної цільової програми: «Програма партнерства в рамках Європейського проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики : Томашів Любельський –Жовква – Сокаль» на 2011-2013 роки» згідно із додатком.
2. Фінансовому управлінню Жовківської районної державної адміністрації забезпечити фінансування заходів, що реалізуються в рамках проекту.
3. У випадку затримки Бенефіціаром (Томашівський Повіт Республіки Польща) перерахунку коштів на реалізацію проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський –Жовква – Сокаль» на 2011-2013 роки», видатки по програмі партнерства проводити за рахунок власного співфінансування, яке складає 10% від загальної суми проекту.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, захисту прав споживачів (М.Бадан), з питань бюджету і фінансів (Н. Щур).
Голова ради - Т.Швай

У К Р А Ї Н А

ЖОВКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

80300, м.Жовква,  вул.Львівська, 40

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

від  12  січня   2012 р.   № 3

Про виконання робіт по Проекту
IPBU.02.01.00-06-048/10-00
на  2011/2013 роки

У зв’язку з підписанням грантової угоди з  Міністерством регіонального розвитку Республіки Польща та Томашівським повітом Республіки Польща за №2008/157-717 від 24.05.2011 р. по Проекту IPBU.02.01.00-06-048/10-00 „Підвищення ефективності транскордонної системи  реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський - Жовква – Сокаль, наданого Спільним органом управління ППС « Польща – Білорусь –Україна» на 2007-2013 роки, та реєстрацією його в Міністерстві економіки України, реєстраційна картка проекту №2610 від 08.11.2011 року, для своєчасного та якісного виконання робіт:

 • Створити тимчасову робочу групу у складі:

 

 • Юрдиги Б.В.  – заступника голови районної ради, керівник групи;
 • Бейзика О.М. – асистента  координатора проекту;
 • Іващук І.П. – начальника відділу правового та організаційного забезпечення

діяльності ради, голова комітету з конкурсних торгів ;

 • Орищин Л.В.   – в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та

матеріально-технічного забезпечення – головного
бухгалтера виконавчого апарату районної ради;

 • Лукян О.К.      – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку,

звітності та матеріально-технічного забезпечення;

 • Процайло А.В. – начальника загону місцевої пожежної

охорони Жовківського району (за згодою).

 • Розпочати роботи по виконанню Проекту IPBU.02.01.00-06-048/10-00 „Підвищення ефективності транскордонної системи  реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський - Жовква – Сокаль згідно умов Проекту на 2011/2013 роки.
 • Асистенту координатора проекту (О.Бейзик), забезпечити проведення заходів передбачених Проектом, оформлення відповідних документів та своєчасну звітність.
 • Відділу бухгалтерського обліку, звітності та матеріально-технічного забезпечення (Л.Орищин), забезпечити облік надходжень по гранту, проведення витрат згідно кошторису та відрахування накладних витрат.
 • Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Жовківської районної ради             підпис                   Тадей ШВАЙ

 

Оголошення про конкурсний набір проектних заявок - реєстраційний номер PBU 3, EuropeAid/132-575/M/ACT/Multi

2012-02-16
Міністерство регіонального розвитку Республіки Польща, виконуючи функції Спільного Органу Управління Програми, оголошує конкурсний набір проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Співфінансування буде призначено на реалізацію парасолькових проектів транскордонного характеру, що відповідатимуть наступному заходу:
Пріоритет 3. Інституційна співпраця та підтримка ініціатив місцевих громад
Захід 3.2. Ініціативи місцевих громад

Проекти, яким надаватиметься фінансова підтримка з бюджету Програми, повинні бути реалізовані на визначеній прийнятній території трьох країн учасниць: Польщі, Білорусі та України.
Індикативний бюджет даного конкурсу проектів становить
6 654 291,98 Євро.
Кожен парасольковий проект впроваджуватиметься шляхом реалізації мікропроектів (окремі частини парасолькового проекту). В парасольковому проекті повинен бути один головний партнер (заявник), головні партнери мікропроектів та партнери-учасники проекту. Всі заходи мікропроектів в рамках парасолькового проекту повинні формувати один цілісний проект і сприяти досягненню спільної мети.
Детальнішу інформацію про набір проектів та пакет аплікаційних документів можна отримати в офісі Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, у Представництві СТС у Львові, а також на інтернет-сторінці Програми www.pl-by-ua.eu
Проектні заявки необхідно надсилати за адресою:
Joint Technical Secretariat
Cross-border Cooperation Programme
Poland-Belarus-Ukraine 2007-2013
Centre of European Projects
39a Domaniewska St.
02-672 Warsaw, Poland
Кінцевий термін подання проектних заявок - 14 червня 2012 року о 15.00 год за місцевим часом (CET).
Графік проведення інформаційних семінарів в рамках даного конкурсу проектів буде розміщено на інтернет-сторінці Програми www.pl-by-ua.eu

Конференція рятувальних служб у Жовкві


http://zhovkva.org.ua/images/foto/3kon_zho2012.jpg

4 квітня 2013 року відбулася міжнародна конференція адміністрації та рятувальних служб в Жовкві «Співпраця заради безпеки», яка організована Жовківською та Сокальською районними радами в рамках проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський –Жовква-Сокаль».
Учасників конференції привітали :Тадей Швай-голова Жовківської районної ради,Ігор Дацюк-голова Сокальської районної ради.
http://zhovkva.org.ua/images/foto/2kon_zho2012.jpg

В роботі конференції взяли участь :Ян Ковальчик-староста Томашівського повіту РП,Валерій П”ятак-заступник голови Львівської обласної ради, Сергій Василенко-заступник голови Львівської облдержадміністрації,Марцін Зєнєвич-віцеконсул Генерального Консульства РП у Львові,Степан Ціолковський-голова Жовківської райдержадміністрації,Лариса Фарин-заступник голови Сокальської райдержадміністрації,Олег Штангрет-начальник відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області, Василь Хім”як-старший Експерт Спільного Технічного Секретаріату програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна,голови районних рад, сільські, селищні, міські голови Жовківського та Сокальського районів,делегація пожежно-рятувальних служб та представників місцевого самоврядування Томашівського повіту РП.

http://zhovkva.org.ua/images/foto/1kon_zho2012.jpg

 

 


 

Голова Жовківської районної ради

Швай Тадей Іванович

Швай Тадей Іванович