Жовківська районна рада
  Новини     Рішення     Контакти     Форум
Розділи сайту
Головна Головна
Авторизація Авторизація
Новини Новини
Рішення сесій Рішення сесій
Проекти рішень Проекти рішень
Депутатський корпус Жовківської районної ради Депутатський корпус Жовківської районної ради
Склад президії Жовківської районної ради Склад президії Жовківської районної ради
Апарат районної ради Апарат районної ради
Склад Керівництва Жовківської районної ради Склад Керівництва Жовківської районної ради
Графік прийому громадян Графік прийому громадян
Програма Транскордонного Співробітництва Програма Транскордонного Співробітництва
Рава-Руська та «Галицькі перехрестя» Рава-Руська та «Галицькі перехрестя»
Доступ до публічної інформації Доступ до публічної інформації
Тендери, оголошення, конкурси Тендери, оголошення, конкурси
Опитування СТРАТЕГІЯ розвитку Жовківського району 2008-2020
Опитування ПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Жовківського району на 2013 р
Постійні комісії Жовківської районної ради Постійні комісії Жовківської районної ради
Про район Про район
Календар Календар
Опитування Опитування
Корисні посилання Корисні посилання
Контакти Контакти
Календар
Серпень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Друзі

Віртуальна Жовква

Депутатський корпус Жовківської районної ради

Список депутатів  Жовківської районної ради VI –го демократичного скликання

Прізвище ім’я по батькові

 

Ким  висунутий

Виборчий округ чи список

1.  

Бадан Михайло Михайлович

Сильна Україна

Список

2.  

Брезіцький Роман Романович

Фронт змін

Список

3.  

Бліхарський Зіновій Володимирович

Батьківщина

Список

4.  

Бобало Олег Володимирович

Свобода

№42, Грядівська сільська рада

5.  

Бойко Віктор Васильович

Фронт змін

Список

6.  

Бомба Мирослав Ярославович

Наша Україна

Список

7.  

Босий Володимир Ігорович

Партія регіонів

№17, Добросинська сільська рада

8.  

Вегера Євген Миронович

Конгрес українських націоналістів

№40, Зашківська сільська рада

9.  

Веремчук Ігор Миколайович

Народний Рух України

Список

10.                       

Верещак Микола Федорович

Партія регіонів

№14, Підліссянська сільська рада

11.                       

Войтик Мирослава Йосифівна

Свобода

№19, Крехівська сільська рада

12.                       

Волошин Володимир Максимович

Партія регіонів

Список

13.                       

Гапа Оксана Ярославівна

Фронт змін

Список

14.                       

Гнатюк Тарас Миколайович

Наша Україна

№38, Куликівська селищна рада

15.                       

Голінка Остап Орестович

Фронт змін

Список

16.                       

Голод Петро Степанович

Українська платформа

№26, Боянецька сільська рада

17.                       

Давидюк Віктор Леонідович

Фронт змін

Список

18.                       

Даньо Тетяна Ярославівна

Наша Україна

№1, Дев»ятирська сільська рада

19.                       

Дмитрів Михайло Михайлович

Свобода

Список

20.                       

Домінік Андрій Петрович

Батьківщина

№12, Замківська сільська рада

21.                       

Джура Василь Григорович

Українська платформа

№25, Деревнянська сільська рада

22.                       

Заставний Володимир Данилович

Свобода

Список

23.                       

Зіньків Іван Іванович

Сильна Україна

№7, Волицька сільська рада

24.                       

Іванчук Іванна Іванівна

Свобода

Список

25.                       

Іванюк Ігор В’ячеславович

Свободав

Список

26.                       

Каспер-Шаблєєва Вероніка Богданівна

Свобода

Список

27.                       

Качор Михайло Дмитрович

 

За Україну

№43, Грибовицька сільська рада

28.                       

Кіндрат Степан Петрович

 

Свобода

Список

29.                       

Кіянка Ірина Богданівна

Сильна Україна

№36, Зіболківська сільська рада

30.                       

Климчук Ігор Зеновійович

Фронт Змін

№21, Воле-Висоцька сільська рада

31.                       

Климчук Петро Васильович

Свобода

Список

32.                       

Ключко Анатолій Григорович

 

Партія регіонів

Список

33.                       

Ковалишин Степан Йосифович

Сильна Україна

Список

34.                       

Коваль Михайло Стефанович

Наша Україна

№28, Туринківська сільська рада

35.                       

Козак Олександра Юріївна

Українська платформа

№37, Артасівська сільська рада

36.                       

Конопка Ярослав Ярославович

Фронт змін

Список

37.                       

Копровський Володимир Ярославович

Сильна Україна

№4, Річківська сільська рада

38.                       

Кріп Василь Петрович

Партія регіонів

№22, Замочківська сільська рада

39.                       

Кудринецька Надія Василівна

Батьківщина

Список

40.                       

Кузьмін Ігор Вікторович

Партія регіонів

Список

41.                       

Лаврів Степан Михайлович

Партія регіонів

Список

42.                       

Лев Роман Іванович

Відродження

№39, Великодорошівська сільська рада

43.                       

Левицький Тарас Миколайович

Народний Рух України

Список

44.                       

Лелик Микола Іванович

Українська платформа

№2,  Потелицька сільська рада

45.                       

Ленартович Володимир Ярославович

Свобода

Список

46.                       

Лозинський Богдан Володимирович

Наша Україна

№27, Купичвільська сільська рада

47.                       

Лотоцький Ярослав Іванович

Партія регіонів

№30, Новоскварявська сільська рада

48.                       

Луцик Лілія Володимирівна

Українська платформа

№10, Липницька сільська рада

49.                       

Мавдрик Микола Васильович

 

Свобода

№16, Лавриківська сільська рада

50.                       

Винник Андрій Васильович

Батьківщина

Список

51.                       

Максимик Василь Лук’янович

Свобода

Список

52.                       

Малаховський Дмитро Володимирович

Свобода

№44, Дублянська міська рада

53.                       

Михалевич Степан Євгенович

Фронт  змін

Список

54.                       

Мірошкіна Світлана Валеріївна

Свобода

Список

55.                       

Мороз Дмитро Васильович

Партія регіонів

Список

56.                       

Мурін Олександр Миколайович

Сильна Україна

Список

57.                       

Огірчак Євген Євгенович

Партія регіонів

№18, Кунинська сільська рада

58.                       

Орловський Костянтин Семенович

Свобода

Список

59.                       

Пак Любов Степанівна

Українська платформа

№34, Сопошинська сільська рада

60.                       

Пац Василь Романович

Свобода

Список

61.                       

Пехник Юрій Михайлович

Фронт змін

№15, Магерівська селищна рада

62.                       

Путас Володимир Володимирович

Партія регіонів

№33, Мацошинська сільська рада

63.                       

Пущинський Василь Федорович

 

Наша Україна

Список

64.                       

Рудий Володимир Ярославович

Свобода

Список

65.                       

Семенюк Тарас Андрійович

 

Свобода

№45, Малехівська сільська рада

66.                       

Сисюк Анатолій Федорович

Партія регіонів

№13, Кам»яногірська сільська рада

67.                       

Солтис Іван Ярославович

Свобода

№9, Новокам»янська сільська рада

68.                       

Скоропад Богдан Володимирович

Фронт змін

№35, Смереківська сільська  рада

69.                       

Стадницький Богдан Іванович

Українська народна партія

№32, Мокротинська сільська рада

70.                       

Стадницький Іван Григорович

Сильна Україна

№8, Бишківська сільська рада

71.                       

Старий Михайло Іванович

Свобода

Список

72.                       

Тарасович Остап Іванович

Свобода

Список

73.                       

Фамуляк Юрій Євгенович

Фронт змін

Список

74.                       

Федик Володимир Васильович

Сильна Україна

№5,   Забірська сільська рада

75.                       

Федюк Володимир Петрович

Сильна Україна

№6,  Гійченська сільська рада

76.                       

Фуц Роман Васильович

Свобода

Список

77.                       

Харук Антон Михайлович

Наша Україна

Список

78.                       

Харпола Любов Василівна

Батьківщина

Список

79.                       

Хом’як Роман Степанович

 

Сильна Україна

№41, Надичівська сільська рада

80.                       

Цюпка Ірина Степанівна

Фронт змін

Список

81.                       

Черніховський Роман Іванович

Свобода

Список

82.                       

Чернюх Василь Теодозійович

Свобода

№23, Любельська сільська рада

83.                       

Швай Тадей Іванович

Фронт змін

№29, Жовківська міська рада

84.                       

Шевців Ігор Євгенович

 

Партія регіонів

№24, Кулявська сільська рада

85.                       

Штогрин Олександр Сергійович

Сильна Україна

№3, Рава-Руська

міська рада

86.                       

Щур Надія  Степанівна

Наша Україна

№20, Глинська сільська рада

87.                       

Юрдига Богдан Володимирович

Свобода

Список

88.                       

Юфим Володимир Дмитрович

Українська народна партія

№31, Староскварявська сфльська рада

89.                       

Ярмола Володимир Степанович

Українська платформа

№11, Погариська сільська рада

90.                       

Яцура Володимир Володимирович

Наша Україна

Список


 

Голова Жовківської районної ради

Швай Тадей Іванович

Швай Тадей Іванович